konser

Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor
Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor Garanti BBVA, UNESCO tarafından 2012’de ilan edilen 30 Nisan Uluslararası Caz Günü heyecanını 5 özel konserle paylaşıyor.
Mesut Yar: "Datça halkı eğlenecek"
Mesut Yar: "Datça halkı eğlenecek" Datça Bağımsız Belediye başkan adayı Mesut Yar, seçim çalışmalarını büyük bir finalle sonlandırıyor.
Ayşegül Aldinç'ten konser atağı
Ayşegül Aldinç'ten konser atağı Türk pop müziğine damgasını vuran Ayşegül Aldinç, 29 Mart Cumartesi akşamı sezonun son konseri için Fişekhane sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.
Selin'in konserinde Gülçin Ergül sürprizi
Selin'in konserinde Gülçin Ergül sürprizi Genç neslin sevilen seslerinden Selin, geçtiğimiz akşam IF Beşiktaş sahnesindeki performansı ve geceye özel hazırlanan sürprizleri ile dinleyicileri kendine hayran bıraktı.
Atiye ve Erol Evgin'den sürpriz düet
Atiye ve Erol Evgin'den sürpriz düet Biletleri sold out olan konserini "Söyle Canım" isimli şarkısıyla açan Erol Evgin'e, şarkılarında 3 bin kişilik coşkulu dev bir İstanbul korosu eşlik etti.
Buray, 5 ülkede 100 bin hayranıyla buluştu
Buray, 5 ülkede 100 bin hayranıyla buluştu Besteleriyle ve söylediği şarkılarla milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Buray, yaklaşık bir ay süren Avrupa turnesini bitirerek yurda döndü.
Hande Erçel'in sosyal medya kazancı ortaya çıktı!
Hande Erçel'in sosyal medya kazancı ortaya çıktı! 32 milyonun üzerinde takipçisi bulunan güzel yıldız Hande Erçel, paylaşım başına 500 bin TL alıyor.