konser

Enrico Macias'tan duygulandıran deprem mesajı
Enrico Macias'tan duygulandıran deprem mesajı 6 Şubat Pazartesi sabahı saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen iki depremle başta Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır olmak üzere 11 kent yıkıma uğradı.
İrem Derici Atakan Işıktutan'a fena tutuldu! Sosyal medyada aşka geldi
İrem Derici Atakan Işıktutan'a fena tutuldu! Sosyal medyada aşka geldi İrem Derici'nin sporcu Atakan Işıktutan ile mutlu beraberliği sürerken ünlü şarkıcıdan aşk dolu bir paylaşım geldi.
Ünlü isimlerin konser gelirleri depremzedelere
Ünlü isimlerin konser gelirleri depremzedelere Türkiye'nin yüreğini sarsan depremlerde sanat dünyası elini taşın altına koymaya devam ediyor.
Depremde 10 akrabasını kaybeden Karsu bağış konseri düzenledi
Depremde 10 akrabasını kaybeden Karsu bağış konseri düzenledi Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ile Elbistan ilçesi olan ve 10 ili vuran 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremden sonra bölgeye giden çok sayıda ekip, enkazlarda arama- kurtarma çalışması yürütüyor.
Bendeniz: "Bugüne uyum sağlamaya çalışıyoruz"
Bendeniz: "Bugüne uyum sağlamaya çalışıyoruz" 90'lı yıllarda siyahlı imajı ve "Ya Sen Ya Hiç" şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan şarkıcı Bendeniz, müzik çalışmalarına devam ediyor.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yüzlerinden düşen bin parça! Neden mutsuzlar?
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yüzlerinden düşen bin parça! Neden mutsuzlar? Geçtiğimiz sene evlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, bir mekândan çıkarken görüntülendi.
Pınar Eliçe sahnelere dönüşünü müjdeledi! Kıbrıs'ta sahne alacak!
Pınar Eliçe sahnelere dönüşünü müjdeledi! Kıbrıs'ta sahne alacak! Güzelliği ve zarif hareketleriyle hayranlık uyandıran assolist Pınar Eliçe uzun bir aradan sonra piyasaya çıkaracağı Ferdi Tayfur klasiği 'Sevebilseydin' adlı yeni teklisine Dolapdere'de bir platoda klip çekmişti.