konser

Of Aman Nalan'dan konser sürprizi
Of Aman Nalan'dan konser sürprizi Deneyimli şarkıcı Nalan, önceki gün kariyerindeki ilk kadınlar matinesi konserini verdi.
Serenay Sarıkaya'nın büyük aşkı Mert Demir'den flaş haber
Serenay Sarıkaya'nın büyük aşkı Mert Demir'den flaş haber Yayınladığı her şarkı liste başı olan Mert Demir, yeni teklisi "Acı Veriyor" ile müzik severlerle buluştu. Demir, dinleyenleri duygusal bir yolculuğa çıkaran yeni şarkısının klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti.
Adele, 3'üncü kez sesini kaybetme riskiyle karşı karşıya
Adele, 3'üncü kez sesini kaybetme riskiyle karşı karşıya Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, 3'üncü kez sesini kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldı. Adele, konserlerini iptal etmek zorunda kaldı.
Emir Can İğrek'in Konya ve Kayseri konserine yoğun ilgi
Emir Can İğrek'in Konya ve Kayseri konserine yoğun ilgi Alternatif müziğin son döneme şarkılarıyla damgasını vuran ismi Emir Can İğrek, İç Anadolu bölgesinde fırtına gibi esti.
Serenay Sarıkaya - Mert Demir aşkı belgelendi
Serenay Sarıkaya - Mert Demir aşkı belgelendi Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşkı belgelendi. Sarıkaya, tek başına gittiği Bali'den döner dönmez soluğu Mert Demir'in konserinde aldı.
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor Garanti BBVA’nın geleneksel bahar konserleri mart ayında başlıyor. Mayıs sonuna kadar devam edecek konser programı, caz, alternatif rock ve pop müziğin sevilen isimlerini müzikseverlerle bir araya getiriyor.
Can Bonomo'dan albüm lansman turnesi
Can Bonomo'dan albüm lansman turnesi Can Bonomo, yeni albümü Kara Konular'ın lansman turnesini İstanbul, Ankara ve İzmir'de Mart ayında gerçekleştirecek.