konser

Antakya Medeniyetler Korosu'ndan dayanışma konseri
Antakya Medeniyetler Korosu'ndan dayanışma konseri Deprem felaketinde 7 üyesinin hayatını kaybettiği Antakya Medeniyetler Korosu, Adana'da dayanışma konseri verdi. Konserde hayatını kaybeden koro üyeleri, sahnenin önüne konulan 7 mum ile temsil edildi.
Hadise'den yardım konseri atağı!
Hadise'den yardım konseri atağı! Hadise, depremde ebeveyn kaybı yaşayan çocuklar için 5 Mayıs’ta Volkswagen Arena sahnesine çıkacak.
Sertab Erener depremzedeler yararına turneye çıkıyor
Sertab Erener depremzedeler yararına turneye çıkıyor Asrın felaketinin ardından yardım seferberliği başlatan ünlülerden biri de ses sanatçısı Sertab Erener'di.
Mustafa Ceceli ve Selin İmer aşk tatillerinden döndü
Mustafa Ceceli ve Selin İmer aşk tatillerinden döndü Mustafa Ceceli, depremler nedeniyle konserlerini ertelemek zorunda kalmasının ardından eşi Selin İmer ile birlikte Londra'da tatil yapmayı tercih etti. Ceceli ile İmer Londra dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi.
Zeynep Bastık konser gelirlerini AFAD'a bağışlayacak
Zeynep Bastık konser gelirlerini AFAD'a bağışlayacak Son dönemin en sevilen seslerinden genç şarkıcı Zeynep Bastık, anlamlı bir harekete imza attı.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den flaş sosyal medya atağı!
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den flaş sosyal medya atağı! "Adım Farah" dizisinde yer alan oyuncu Demet Özdemir ve müzisyen Oğuzhan Koç'un evliliklerinde sorun yaşadıklarına dair haber magazin gündemine damga vurmuştu.
Sıla: ''Hayatın yükünü birlikte kaldırmak için buradayız''
Sıla: ''Hayatın yükünü birlikte kaldırmak için buradayız'' Sanatçı Sıla, deprem bölgesine destek için ''Bir Kira Bir Yuva'' kampanyası kapsamında önce gece Ankara Congresium'da sahneye çıktı. Sanatçının konserin başında yaptığı duygulu konuşması alkış ve gözyaşlarıyla dinlendi.