konser

Serenay Sarıkaya - Mert Demir aşkı belgelendi
Serenay Sarıkaya - Mert Demir aşkı belgelendi Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşkı belgelendi. Sarıkaya, tek başına gittiği Bali'den döner dönmez soluğu Mert Demir'in konserinde aldı.
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor
Garanti BBVA’nın bahar konserleri başlıyor Garanti BBVA’nın geleneksel bahar konserleri mart ayında başlıyor. Mayıs sonuna kadar devam edecek konser programı, caz, alternatif rock ve pop müziğin sevilen isimlerini müzikseverlerle bir araya getiriyor.
Can Bonomo'dan albüm lansman turnesi
Can Bonomo'dan albüm lansman turnesi Can Bonomo, yeni albümü Kara Konular'ın lansman turnesini İstanbul, Ankara ve İzmir'de Mart ayında gerçekleştirecek.
Limak Vakfı konser gelirlerini eğitime aktaracak
Limak Vakfı konser gelirlerini eğitime aktaracak Limak Filarmoni Orkestrası, geleneksel yeni yıl konserleriyle İstanbul, İzmir ve Ankara’da gerçekleştirdi.
Derya Uluğ, 'Fenerlilere Galatasaray için hakaret ettirdi' iddiasına ne dedi?
Derya Uluğ, 'Fenerlilere Galatasaray için hakaret ettirdi' iddiasına ne dedi? Derya Uluğ'un son konserinde Sezen Aksu'nun "Şinanay" şarkısını söylerken Fenerbahçeli taraftara Galatasaray taraftarı için küfrettirdiği ileri sürülmüştü.
Sezen Aksu 'heykel' tekliflerini geri çeviriyor
Sezen Aksu 'heykel' tekliflerini geri çeviriyor 2016’dan bu yana sahneye çıkmayan Sezen Aksu’nun albüm hazırlığında olması müzik dünyasını heyecanlandırdı.
Limak Filarmoni Orkestrası yılın ilk konserini İstanbul’da verdi
Limak Filarmoni Orkestrası yılın ilk konserini İstanbul’da verdi Limak Vakfı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Limak Filarmoni Orkestrası, bu yılki geleneksel yeni yıl konserlerinin ilkini İstanbul’da gerçekleştirdi.