Bilge Öztürk: "Evlilik için can atmıyorum"

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile birlikte Fas'ın Tanca şehrine tatile giden Bilge Öztürk, döner dönmez Nişantaşı'nda görüntülendi.

Bilge Öztürk: "Evlilik için can atmıyorum"

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre tatil deneyimini gazetecilerle paylaşan Bilge Öztürk, eline yaktığı kınayı muhabirlere gösterdi.

Bilge Öztürk, "Aklımda kına yaptırmak yoktu. Herkül mağarasını gezmeye gittiğimizde kına yapan biri geldi. İsmimi yazdırdım. Çok hoşuma gitti. Daren'lerin aile evi var, orada kaldık. Daren, annem, kardeşler, Berna'nın sevgilisi hep birlikte gittik. Bennu (Gerede) Hanım Los Angeles'ta olduğu için bizimle olamadı." şeklinde konuştu.

Daren Gerede Erkaya ile ilişkileri tam gaz devam eden Öztürk, "evlilik" hakkında gelen sorular üzerine açıklama yaptı.

Bilge Öztürk, "Olumlu ya da olumsuz bir fikir belirtmek istemiyorum. Evlilik olduğu zaman kendinden olsun. Olsun diye de can atmıyorum. Olursa da karşı değilim. Aşağı yukarı 11 ay oldu, çok mutluyuz. Bu kadar yıl evliliği önemsiyor olsaydım bir adımda bulunurdum. Evlilik benim açımdan etkisiz eleman. Olması ya da olmaması önemli değil. Arayacağım kurum değildir. İki kişi arasındaki güçlü bağa inanıyorum." ifadelerini kullandı.

"BU KONULARA FAZLA GİRMEYELİM"

Öztürk, "Daha önce hiç evlilik teklifi aldınız mı?" sorusuna verdiği yanıtla 7 yıl aşk yaşadığı Megastar Tarkan'ı akıllara getirdi.

Bilge Öztürk: "Evlilik için can atmıyorum"


Ünlü isim, "Tabii ki. Bu konulara fazla girmeyelim." dedi.