Tarkan


Yılmaz Özdil yazdı: "9 Eylül konseri"
Yılmaz Özdil yazdı: "9 Eylül konseri" Usta kalem Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Tarkan: "Ne kadar özlemişiz içimizden geldiği gibi olmayı"
Tarkan: "Ne kadar özlemişiz içimizden geldiği gibi olmayı" Tarkan, "Ne kadar özlemişiz tek yürek olup atmayı. Yasaksız, baskısız, yalansız, içimizden geldiği gibi olmayı, özgürce eğlenmeyi ve gülmeyi."
Tarkan'ın İzmir'de sahne alacağı platform çöktü!
Tarkan'ın İzmir'de sahne alacağı platform çöktü! İzmir'in kurtuluşunun 100. yıldönümü kutlamalarında Tarkan'ın sahne alacağı devasa platform çöktü.
Tarkan'dan Gülşen'e destek!
Tarkan'dan Gülşen'e destek! Ünlü şarkıcı Gülşen, 'halkı kin ve düşmanlığa' tahrik suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gülşen'in tutuklanması sonrası ise ünlü isimlerden sosyal medyadan tepkiler geldi. Gülşen'in yakın dostu Tarkan'ın sessizliği dikkat çekerken, Megastar sessizliğini sosyal medya hesabından bozdu.
Tarkan'ın Harbiye konserlerini neden iptal ettiği ortaya çıktı!
Tarkan'ın Harbiye konserlerini neden iptal ettiği ortaya çıktı! Her yıl Eylül'de Harbiye Açıkhava'da bir dizi konser veren Tarkan'ın, pandemi yüzünden ara verdiği konserlerine bu yıl başlaması bekleniyordu.
Gülgûn Feyman Tarkan'ı övdü
Gülgûn Feyman Tarkan'ı övdü "Kim Seslendirdi" isimli internet programına konuk olan yılların deneyimli haber spikeri ve diksiyon eğitmeni Gülgûn Feyman, Megastar Tarkan'ın ''Geççek'' şarkısını yorumlarken, Tarkan'a övgüler yağdırdı.
Tarkan'dan çöp tepkisi
Tarkan'dan çöp tepkisi Son olarak ‘Yap Bi Güzellik’ isimli teklisiyle gündeme gelen Tarkan, sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle takipçileriyle iletişim kuruyor.