Tarkan


Reyting rekortmeni 'Bahar' dizisinde Demet Evgar'dan muhteşem performans
Reyting rekortmeni 'Bahar' dizisinde Demet Evgar'dan muhteşem performans Uzun süredir setlerden uzak olan Demet Evgar "Bahar" dizisiyle ekrana bir döndü, pir döndü.
Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı
Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı Serdar Ortaç’ın eski eşi Chole, İrlandalı iş insanı Fergus Hennessy ile evleneceğini duyurdu. Popçu eski eşi Chole’ye küfretti...
Tarkan'a küfür eden Serdar Ortaç özür diledi
Tarkan'a küfür eden Serdar Ortaç özür diledi Serdar Ortaç sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında, hayranının "Tarkan'ı çok severim" demesi üzerine, sanatçı Tarkan'a küfür etti.
Tarkan depremin sembol fotoğrafını paylaşıp hükümete seslendi
Tarkan depremin sembol fotoğrafını paylaşıp hükümete seslendi Tarkan, depremde enkaz altında kalan 16 yaşındaki Irmak Leyla Hançer'in elini tutarken çekilen fotoğrafla hafızalara kazınan baba Mesut Hançer'in fotoğrafını paylaşıp yetkililere seslendi.
Tarkan'ın aile saadeti! Fotoğraflarına yorum yağdı
Tarkan'ın aile saadeti! Fotoğraflarına yorum yağdı Sanatçı Tarkan, sosyal medya hesabından eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile karda eğlendiği anları paylaştı.
Kendini savcı gibi tanıtan katip ünlü isimleri sorgulamış!
Kendini savcı gibi tanıtan katip ünlü isimleri sorgulamış! Diyarbakır Adliyesi'nde katiplik yaparken birlikte çalıştığı hakimin UYAP şifresiyle tanımmış kişilerin bilgilerini sorgulayan kendini savcı tanıtan katip T.M 8 yıl 2 ay hapisle cezalandırıldı.
Tuba Ünsal gözünü Rize'ye dikti
Tuba Ünsal gözünü Rize'ye dikti Berlin ve Bali’den aldığı evleri kiraya veren Tuba Ünsal son olarak Rize-Fındıklı’dan arsa sahibi oldu.