Tarkan


Gazi Üsteğmen Ali Dursun Tevetoğlu, Tarkan'ın büyük dedesi çıktı Gazi Alemdar Gemisi (1921) Kurtuluş Savaşı’nın ‘tek deniz savaşı’, ‘tek deniz zaferi’, ‘tek deniz şehidi verdiğimiz kahramanlık hikayesi' olarak tarihe geçmişti.
Tarkan 1 milyonu ailesi için reddetti Pandemi dönemini Almanya'da ailesiyle birlikte geçiren sanatçı Tarkan, dijital platformda yılbaşında sahne alması için teklif edilen 1 milyon TL'yi geri çevirdi.
Zeynep Dizdar: "Tarkan'ın vokalistliğini yaptım" Pop müziğin güçlü yorumcularından Zeynep Dizdar, konuk olduğu programda az bilinen bir gerçeği açıkladı.
Tarkan'dan ailesiyle market alışverişi Karantina sürecini eşi Pınar Dilek ve Kızı Liya ile Almanya’daki evlerinde geçiren Tarkan, alışveriş anını sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Tarkan: "İyi ki varsınız kahraman kurtarıcılarımız" Sanatçı Tarkan, yaşanan İzmir depremi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
Coşkun Sabah neden Hande Yener ve Tarkan'ı hedef aldı? BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak'la İşin Aslı"nın konuğu Coşkun Sabah oldu.
Tarkan'dan anlamlı çağrı Megastar Tarkan, Instagram hesabından avına izin verilen hayvan türlerini paylaştı ve “Neden öldürüyorsun?” diye sordu.