Tarkan


Esma Er'den yeni şarkıya yeni imaj
Esma Er'den yeni şarkıya yeni imaj Müzik dünyasının başarılı seslerinden Esma Er, son klibinde hem yorumu hem de oyunculuğuyla adından söz ettirdi.
Sezen Aksu popüler platformla el sıkıştı
Sezen Aksu popüler platformla el sıkıştı Sektöre rekor bir abone sayısıyla giriş yaptığı konuşulan Disney Plus, Tarkan’la yaptığı anlaşmanın ardından yine gündemi sarsacak bomba bir isimle el sıkıştı; Sezen Aksu…
Demet Akalın'dan üzücü açıklama: "5 profesör gezdim, tedavi görüyorum"
Demet Akalın'dan üzücü açıklama: "5 profesör gezdim, tedavi görüyorum" Demet Akalın, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın, kızı Hira için yazlık kıyafetler baktığını söyledi.
Esma Er'den Tarkan sürprizi
Esma Er'den Tarkan sürprizi Tarkan'ın en beğenilen slow şarkılarından “Gitme”yi yeniden yorumlayan Esma Er iddialı: "Her yiğidin harcı değil..."
Bilge Öztürk: "Evlilik için can atmıyorum"
Bilge Öztürk: "Evlilik için can atmıyorum" Geçtiğimiz hafta sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile birlikte Fas'ın Tanca şehrine tatile giden Bilge Öztürk, döner dönmez Nişantaşı'nda görüntülendi.
Tarkan lüks arabasını satılığa çıkardı
Tarkan lüks arabasını satılığa çıkardı Türkiye'nin en popüler isimlerinden olan Tarkan, lüks arabasını satılığa çıkardı. Tarkan'ın satışa koyduğu aracın dudak uçuklatırken, "Tarkan yeni mi araç alacak?" soruları gündeme geldi.
Tarkan'dan sürpriz anlaşma
Tarkan'dan sürpriz anlaşma 14 Haziran’da Türkiye eğlence pazarına fırtına gibi girmeye hazırlanan dünya devi Disney Plus, Türkiye’nin en büyük 15 yıldız ismiyle marka ve yetenek yüzü anlaşması yapmıştı.