Tarkan


Tarkan karantinada dolgu ve botoks yaptırdı! Tarkan'ın son paylaşımındaki değişiklik dikkatlerden kaçmadı. Dolgu ve botoks yaptıran sanatçının yüzündeki şişlik, kilo almasıyla ortaya çıktı.
Ebru Gündeş, Hadise ve Ajda Pekkan'a virüs şoku! Corona virüs yüzünden ünlü isimler bir bir konserlerini iptal etmeye başladı.
Tarkan ve eşi Monaco'nun tadını çıkardı Megastar Tarkan, sosyal medya hesabı üzerinden eşiyle birlikte Monaco sokaklarında çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Burada konser veren Tarkan böylelikle iş ve eğlenceyi bir araya getirdi.
Tarkan'ı dinlemenin bedeli 9 bin TL Yurtiçi ve yurtdışında hayranları tarafından konserleri merakla beklenen Tarkan, 14-16 Şubat tarihlerinde Monako Monte Carlo Yıldızlar Salonu’nda konser verecek.
Tarkan'dan AFAD'a 100 bin liralık bağış Megastar Tarkan'ın, AFAD'a 100 bin TL bağış yaptığı öğrenildi.
Tarkan'dan 'rant' iddialarına ilişkin açıklama Şarkıcı Tarkan'ın Bayrampaşa'da aldığı arazi için İBB'ye imar başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada, Tarkan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için sarf ettiği 'İstanbul'un üzerine güneş gibi doğdunuz' sözlerinin rant beklentisi olduğu iddia edildi. Tarkan iddiaya ilişkin açıklama yaptı.
Tarkan'dan ailesiyle 10 yıl sonra ilk poz Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu 3 gün önce aniden başlayan bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikayetleriyle Üsküdar’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı.