Tarkan


Tarkan'dan Ekrem İmamoğlu’na 'Geçmiş olsun' mesajı
Tarkan'dan Ekrem İmamoğlu’na 'Geçmiş olsun' mesajı Megastar Tarkan, “Geçmiş olsun Sayın Ekrem İmamoğlu. Geçmiş olsun Erzurumlu vatandaşlar. Yaralananlara acil şifalar dilerim. Ne kadar üzücü ki kardeş kardeşe düşman edildi memleketimizde” dedi.
Tarkan: "Acısı dün gibi içimde yaşananların"
Tarkan: "Acısı dün gibi içimde yaşananların" Tarkan, yaşanan deprem felaketlerinin ardından ara verdiği sosyal medyaya geri döndü.
Tarkan'dan 1 milyon TL'lik bağış
Tarkan'dan 1 milyon TL'lik bağış Tarkan, depremzedeler için 1 milyon TL bağış yaptı. Haluk Levent, Tarkan'ın bağışını sosyal medya hesabından açıkladı.
Tarkan ve İrem Derici galip geldi
Tarkan ve İrem Derici galip geldi Optimar Araştırma şirketi tarafından yapıla araştırma sonuçlarına göre 2022 yılının en iyileri belirlendi.
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt!
Gülşen'i hedef alan Ahmet Hakan'a Fatih Altaylı'dan tokat gibi yanıt! Ahmet Hakan'ın Gülşen ve Tarkan gibi şarkıcıların siyaset üstü kalması gerektiğine ilişkin ifadesine tepki gösteren Fatih Altaylı, Yavuz Bingöl, İbrahim Tatlıses örneklerini verip tepki gösterdi.
Tarkan'dan eşi ve kızıyla sürpriz paylaşım
Tarkan'dan eşi ve kızıyla sürpriz paylaşım Megastar Tarkan, aile saadetini takipçileriyle paylaştı. Ünlü sanatçının paylaşımına beğeni yağdı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu galada görüntülendi
Beren Saat ve Kenan Doğulu galada görüntülendi Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu katıldıkları film galasında görüntülendi.