Tarkan


Tarkan'dan AFAD'a 100 bin liralık bağış Megastar Tarkan'ın, AFAD'a 100 bin TL bağış yaptığı öğrenildi.
Tarkan'dan 'rant' iddialarına ilişkin açıklama Şarkıcı Tarkan'ın Bayrampaşa'da aldığı arazi için İBB'ye imar başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada, Tarkan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için sarf ettiği 'İstanbul'un üzerine güneş gibi doğdunuz' sözlerinin rant beklentisi olduğu iddia edildi. Tarkan iddiaya ilişkin açıklama yaptı.
Tarkan'dan ailesiyle 10 yıl sonra ilk poz Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu 3 gün önce aniden başlayan bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikayetleriyle Üsküdar’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı.
Tarkan'ın annesinin sağlık durumu nasıl? Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu'ndan önceki gün korkutan bir haber gelmiş, Tevetoğlu'nun ayağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti.
Mustafa Sandal bilinmeyen gerçeği açıkladı! Mustafa Sandal'ın en ünlü şarkılarından biri olan "Araba" hakkındaki bilinmeyen gerçek yıllar sonra ortaya çıktı.
Tarkan'dan eşi Pınar'a büyük jest! Megastar Tarkan ile Pınar Tevetoğlu, Nisan 2016'da dünyaevine girmiş, çift 2018’de de ilk kızları Liya’yı kucaklarına almıştı.
Tarkan ile Gülşen’in oğlu Azur Benan böyle eğlendi Megastar Tarkan, meslektaşı Gülşen’in oğlu Azur Benan ile uçakta oyun oynadı. Gülşen bu anları “iki tatlı dinozor” notuyla paylaştı.