Tarkan


Coşkun Sabah neden Hande Yener ve Tarkan'ı hedef aldı? BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak'la İşin Aslı"nın konuğu Coşkun Sabah oldu.
Tarkan'dan anlamlı çağrı Megastar Tarkan, Instagram hesabından avına izin verilen hayvan türlerini paylaştı ve “Neden öldürüyorsun?” diye sordu.
Tarkan'dan flaş Liya paylaşımı Megastar Tarkan, kızı Liya ile pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı. Tarkan'ın "Doğa yürüyüşlerimize devam" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü.
Tarkan'dan Galata Kulesi paylaşımı Megastar Tarkan, instagram hesabından Galata Kulesi'nin restorasyon sırasında oluşan tahribata ilişkin paylaşımda bulundu.
Tarkan'dan Kurban Bayramı mesajı Tarkan; sosyal medya hesabı üzerinden koyunları öptüğü fotoğrafını paylaşarak takipçilerinin bayramını kutladı.
Tarkan'ın İstanbul özlemi Karantina dönemini eşi ve çocuğuyla birlikte Almaya'da geçiren ve normalleşme sürecine girilmiş olmasına rağmen yurt dışında kalmayı sürdüren Tarkan, İstanbul özlemini dile getirdi.
Tarkan’ın karantina imajı Karantina günlerinde en çok seyircisini ve sahneleri özleyen megastar Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni imajını ortaya serdi.