Tarkan


İşte Tarkan'ın 'yılbaşı' listesi! Yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta, Elexus Otel’de sahneye çıkacak ve iki milyon lira kazanacak olan Tarkan’ın, o gece için istekleri belli oldu.
Tarkan'dan 'garajlı' önlem! Tarkan 2016'da Pınar Dilek ile evlenmiş, Temmuz 2018'de ilk çocukları Liya dünyaya gelmişti. Pınar Tevetoğlu bugünlerde ikinci çocuklarına hamile...
Tarkan biletlerde Celine Dion ile yarışıyor Tarkan, Avrupa konserleri kapsamında Monaco’nun Monte Carlo şehrinde konser verecek.
Tarkan kuzeninin cenazesine katılmadı İki yıldır kanser tedavisi gören, Tarkan'ın kuzeni Taner Tevetoğlu yaşamını yitirdi. Maltepe'de kılınan cenaze namazında gözler Tarkan'ı aradı ancak ünlü şarkıcı kuzeninin son yolculuğuna katılmadı...
Tarkan'ın kulisinde sürpriz ziyaretçi Zürih'te konser veren Megastar Tarkan'ın kulisinde oldukça sürpriz bir ziyaretçisi vardı.
Tarkan yardım eli uzatacak Tarkan’ın memleketi Rize’nin ilçesi İkizdere’ye bağlı Rüzgarlı yaylasında ayılar evlere saldırmış, büyük hasarlara yol açmıştı.
Yılbaşı gecesi kim ne kadar kazanacak? Bülent Ersoy'dan Murat Boz'a, Gülşen'den Teoman'a bir çok ünlü, yılbaşını sahnede geçirecek.