Tarkan

Tarkan'dan konuşulan aile paylaşımı
Tarkan'dan konuşulan aile paylaşımı Megastar Tarkan uzun süredir eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da yaşıyor. Salgının ardından tüm yeni projelerini erteleyen Tarkan ailesiyle birlikte bol bol vakit geçiriyor.
Aleyna Tilki: "Tarkan'ın her şarkısı tutuyor mu?"
Aleyna Tilki: "Tarkan'ın her şarkısı tutuyor mu?" Genç şarkıcı Aleyna Tilki, çıkardığı teklisinin tanıtımı için robotla evlenmesini eleştirenlere Tarkan örneği ile yanıt verdi.
Tarkan'dan sel felaketleri için duygusal paylaşım
Tarkan'dan sel felaketleri için duygusal paylaşım Megastar Tarkan, Karadeniz'de gerçekleşen sel felaketleri ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Ünlü sanatçı, yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.
Tarkan'dan Akbelen Ormanı tepkisi
Tarkan'dan Akbelen Ormanı tepkisi Muğla’nın Milas ilçesindeki Akbelen Ormanı’nda kurulmak istenen linyit maden ocağına karşı bölge halkının nöbet eylemi devam ediyor.
Tarkan'dan sevenlerine yeni şarkı sürprizi
Tarkan'dan sevenlerine yeni şarkı sürprizi Pandemi süresinde Almanya'daki evinde yeni şarkılarının sözlerini yazan Tarkan, single çıkarmaya hazırlanıyor.
Tarkan'ın Liya'lı pozuna beğeni yağdı
Tarkan'ın Liya'lı pozuna beğeni yağdı Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişim kuran Tarkan, kızıyla olan bir karesini paylaştı.
Emina Jahovic'in gözlerden uzak tatili
Emina Jahovic'in gözlerden uzak tatili Şarkıcı Emina Jahovic kız arkadaşları Lekic Ramovic ve Milena Vujacic ile tatilde.