Tarkan

Tarkan'dan sosyal medya uyarısı!
Tarkan'dan sosyal medya uyarısı! Megastar Tarkan, ‘The Social Dilemma’ (Sosyal İkilem) filmini Instagram hesabından paylaşıp, sosyal medya hakkında yazdı.
Tarkan: "Canım anam..."
Tarkan: "Canım anam..." Megastar Tarkan, eşi Pınar Dilek ve kızı Liya ile birlikte pandemiden dolayı yaklaşık bir yıldır Almanya'da yaşıyor.
Tarkan 2021'e ‘Hodri Meydan' dedi!
Tarkan 2021'e ‘Hodri Meydan' dedi! Megastar Tarkan, son albümü ‘10'da yer alan söz ve müziği kendisine ait ‘Hodri Meydan' şarkısına klip çekti.
Gazi Üsteğmen Ali Dursun Tevetoğlu, Tarkan'ın büyük dedesi çıktı
Gazi Üsteğmen Ali Dursun Tevetoğlu, Tarkan'ın büyük dedesi çıktı Gazi Alemdar Gemisi (1921) Kurtuluş Savaşı’nın ‘tek deniz savaşı’, ‘tek deniz zaferi’, ‘tek deniz şehidi verdiğimiz kahramanlık hikayesi' olarak tarihe geçmişti.
Tarkan 1 milyonu ailesi için reddetti
Tarkan 1 milyonu ailesi için reddetti Pandemi dönemini Almanya'da ailesiyle birlikte geçiren sanatçı Tarkan, dijital platformda yılbaşında sahne alması için teklif edilen 1 milyon TL'yi geri çevirdi.
Zeynep Dizdar: "Tarkan'ın vokalistliğini yaptım"
Zeynep Dizdar: "Tarkan'ın vokalistliğini yaptım" Pop müziğin güçlü yorumcularından Zeynep Dizdar, konuk olduğu programda az bilinen bir gerçeği açıkladı.
Tarkan'dan ailesiyle market alışverişi
Tarkan'dan ailesiyle market alışverişi Karantina sürecini eşi Pınar Dilek ve Kızı Liya ile Almanya’daki evlerinde geçiren Tarkan, alışveriş anını sosyal medya hesaplarından paylaştı.