Tarkan

Doğuş'un yeni şarkısı tartışma yarattı
Doğuş'un yeni şarkısı tartışma yarattı Doğuş, yeni teklisi 'Geçmicek'i kliplendirdi. Yakışıklı şarkıcı çekimlerde, kaptan kıyafeti giydi.
Tayfun'dan konuşulacak Tarkan açıklaması
Tayfun'dan konuşulacak Tarkan açıklaması TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan sanatçı Tayfun Duygulu, 90'lı yıllarda rakip gösterildiği Tarkan Tevetoğlu hakkında ilk kez konuştu.
Tarkan'a 'mega' önlem!
Tarkan'a 'mega' önlem! Son albümü "Yolla"yı 2017 yılında çıkaran Tarkan, yeni şarkısı "Geççek" ile Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Önceki gün soluğu stüdyosunda alan ünlü şarkıcı, gazetecilere görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.
Belçim Bilgin ve Hülya Avşar'dan 'Geççek' yorumu
Belçim Bilgin ve Hülya Avşar'dan 'Geççek' yorumu Önceki gün Tarabya'da görüntülenen Hülya Avşar, uzun bir süredir küs olduğu Tarkan'ın yeni şarkısı 'Geççek' ile ilgili konuştu.
Tarkan yeni şarkısı "Geççek"i yayınladı
Tarkan yeni şarkısı "Geççek"i yayınladı Megastar Tarkan'ın 'Geççek' adlı şarkısının klibi yayınlandı. Şarkının sözleri dikkat çekti.
Tarkan'ın Sevgililer Günü paylaşımı gündem yarattı
Tarkan'ın Sevgililer Günü paylaşımı gündem yarattı Tarkan, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir paylaşım yaptı.
Tarkan 5 yıllık aranın ardından dönüyor
Tarkan 5 yıllık aranın ardından dönüyor Tarkan, uzun süredir hayranlarının heyecanla beklediği yeni şarkısının adını açıkladı. İsmi 'Geççek' olan şarkı 17 Şubat'ta yayınlanacak.