Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chole, İrlandalı iş insanı Fergus Hennessy ile evleneceğini duyurdu. Popçu eski eşi Chole’ye küfretti...

Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı

Serdar Ortaç bir hafta içinde alkollü vaziyette 4 kez canlı yayın yaptı. İlkinde hayata ve Tarkan’a, ikincisinde kendisini bu hale getiren şartlara, son 2’sinde eski eşi Chole’ye küfretti!

Peki niye 5 yıl önce boşandığı Chole’ye neden sataştı? Çünkü İrlandalı model çok yakında iş insanı sevgilisi Fergus Hennessy ile evleniyor.


Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı


Nikah pek yakında. Serdar Ortaç, Chole’nin “Evleniyorum” paylaşımını görmüş. Çok üzülmüş, sinirlenmiş, küfürler etmiş! Bu arada Chole de, Serdar Ortaç’la ortak birkaç dostuna şöyle söylüyor: “Durumuna çok üzülüyorum.”Eski eşinin evleneceğini duyan Serdar Ortaç küfürler yağdırdı - Resim : 2


Doktor istemedi, aşk istedi


Bu arada popçunun durumu 3 özel üniversitenin ‘psikoloji’ ve ‘yeni medya’ bölümlerinde ders konusu oldu.

Öğrencilere Serdar Ortaç’ın yayınları izlettirildi.

İstanbul-Nişantaşı ve Etiler’deki 3 psikiyatrik tedavi merkezi de popçunun tedavisini üstlenmek üzere yardımcılarıyla bağlantıya geçti.

Israrla “Hayır, istemiyorum” diyen Serdar Ortaç’a ekibinden biri “Ne istiyorsun abi?” diye sormuş. Ve şu cevabı almış: “Aşık olmak, sevmek, sevilmek istiyorum.”

Müge DAĞISTANLI / 10 Haber