Serdar Ortaç


Serdar Ortaç: "Yalnızım, çok mutluyum" Önceki gün bisiklet turuna çıkan Serdar Ortaç, “Yalnızım ve mutluyum. Kafa dinliyorum, beste yapıyorum. Şimdi de ofisime gideceğim” dedi.
Chloe Loughnan bin pişman Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan karantina döneminde büyük pişmanlığını itiraf etti.
Serdar Ortaç takipçilerini eskilere götürdü Instagram hesabını aktif olarak kullanan Serdar Ortaç, eski fotoğrafların paylaşıldığı TBT gününü de boş geçmedi.
Serdar Ortaç: "Artık sen de herkes gibisin" Karantina günlerini evde tek başına geçiren Serdar Ortaç, can sıkıntısından mahallesindeki taksi durağına gitti. Yaptığı bu hareketle karantina kurallarına uymadığı için eleştirilen Ortaç burada çay içti ve sohbet etti.
Serdar Ortaç taksi şoförleriyle arkadaşlık ediyor Zarif solist Seçil Gür ile kısa bir birliktelik yaşayıp ayrılan Serdar Ortaç, lüks dairesinde canı sıkılınca soluğu taksi şöforlerinin yanında aldı.
Serdar Ortaç: "Aşk diyetine girdim" Serdar Ortaç'ın aniden başlayıp aniden biten Seçil Gür beraberliği magazin gündemindeki yerini koruyor...
Ayrılığın ardından Seçil Gür'den ilk açıklama! Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla aralarında anlaşmazlık olan sevgilisi Seçil Gür ile ayrıldıklarını açıkladı. Ortaç'ın açıklamasının ardından Seçil Gür'den açıklama geldi.