Serdar Ortaç


Serdar Ortaç: "İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı" Serdar Ortaç, önceki akşam Maslak'ta bir mekanda sevenleriyle buluştu.
Cansu Dere Serdar Ortaç'ın adını duyunca kahkahayı bastı! "20'li yaşların başında Cansu Dere’ye platonik aşıktım. Hatta Nehir Gözlüm’ü onun için yazdım" diyen Serdar Ortaç'ın 2005’te de şarkıyı Nehir Erdoğan için yazdığını söylediği ortaya çıktı.
Serdar Ortaç: "Kalbimi aşka kapatmadım" Geçtiğimiz günlerde borçlarını ödediğini söyleyen Serdar Ortaç, Kıbrıs'ta konser verdi.
Gonca Vuslateri'nden Serdar Ortaç'a 'kürtaj' tepkisi! Serdar Ortaç'ın, 'Baba olmayı düşünüyor musunuz?' sorusuna verdiği, “Kaç tane olacaktı ama hep kürtaj oldular, yazık" cevabı sert tepkilere neden oldu.
Serdar Ortaç Cansu Dere ve Nehir Erdoğan'ı birbirine karıştırdı "20'li yaşların başında Cansu Dere’ye platonik aşıktım. Hatta Nehir Gözlüm’ü onun için yazdım" diyen Serdar Ortaç'ın 2005’te de şarkıyı Nehir Erdoğan için yazdığını söylediği ortaya çıktı.
Borçlarını kapattığını söyleyen Serdar Ortaç çok mutlu Serdar Ortaç, 2022’ye güzel başladı... “Borçlarımı ödedim, pamuk gibiyim” diyen sanatçı sahneden eski eşi Chloe’ye sitem etmeyi de unutmadı: "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Dinlemedim!"
Chloe Loughnan'dan paylaşım yağmuru Bir süre önce silikonlarını yenileyen Chloe Loughnan poz vermeye doyamadı.