Serdar Ortaç


Pınar Eliçe masanın üstüne düştü!
Pınar Eliçe masanın üstüne düştü! Sempatisi ve zarafetiyle hayranlık uyandıran sevilen sanatçı Pınar Eliçe, izleyenleri şaşırttı...
Serdar Ortaç'tan konuşulacak haber
Serdar Ortaç'tan konuşulacak haber Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam, ünlü aranjör Selim Çaldıran'la Etiler'de maestro stüdyoda bir araya geldi.
Pınar Eliçe Serdar Ortaç ile ilgili gerçeği yıllar sonra açıkladı!
Pınar Eliçe Serdar Ortaç ile ilgili gerçeği yıllar sonra açıkladı! Beyaz TV'de ekrana gelen "Beyaz Magazin" programında ünlü sanatçı Pınar Eliçe; içten, samimi ve dobra yorumlarıyla hayranlık uyandırıyor.
Yılmaz Vural 1200 TL'ye arabuluculuk yapıyor
Yılmaz Vural 1200 TL'ye arabuluculuk yapıyor Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, sempatik ve babacan tavrıyla para basıyor! Yılmaz Hoca, bir sosyal medya platformuna 1200 lira yatıranların isteği üzerine; ismi verilen kişinin doğum gününü kutluyor ya da kavga eden çiftleri barıştırmak için özel videolar çekip gönderiyor.
Serdar Ortaç ve Nihan Çelik'in sürpriz buluşması
Serdar Ortaç ve Nihan Çelik'in sürpriz buluşması Sesinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Türk Popunun son gözde isimlerinden 'Barbie' lakaplı Nihan Çelik, Serdar Ortaç ile bir araya geldiği yeni projesini müzik severlerin beğenisine sundu.
İlknur Soydaş 'Karabiber'den çok sıkıldı
İlknur Soydaş 'Karabiber'den çok sıkıldı Serdar Ortaç'ın 'Karabiberim' adlı şarkısına yıllar önce çektiği kliple meşhur olan İlknur Soydaş, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
Derya Uluğ coştu, coşturdu
Derya Uluğ coştu, coşturdu Sevilen şarkıcı Derya Uluğ, Ramazan Bayramı’nı boş geçmedi.