Serdar Ortaç


Serdar Ortaç'tan flaş Chloe Loughnan hamlesi! Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ın nafaka ödemediğini söylemiş, "Canı sağ olsun" demişti. Bu sözler üzerine Ortaç harekete geçti.
Serdar Ortaç'ın gündeminde evlilik yok Yeniden bir araya gelmeleri sonrasında muhabirlerin karşısında Seçil Gür ile mutluluk tablosu çizen Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te bisiklete binerken görüntülendi.
Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran açıklamalar! Bebek’te bisiklet kullanırken görüntülenen Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ı özlediğini, Seçil Gür’ü ise çok sevdiğini söyleyerek kafaları karıştırdı.
Serdar Ortaç geçmişine bela okudu Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'te bisiklet sürerken objektiflere yansıdı.
Serdar Ortaç: "Canım kadın çekmiyor" Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, verdiği röportajda hayatına dair samimi itiraflar yaparken tepki çeken bir ifade kullandı.
Serdar Ortaç dansçılarıyla mesafe tanımadı Pandemi sürecinde sıkıntısını sosyal medyada atmaya çalışan Serdar Ortaç önceki gün sahneye çıktı.
Serdar Ortaç yalnız ölmek istiyor İrlandalı model Chloe Loughnan'dan 2019'da tek celsede boşanan, sürpriz bir aşka yelken açtığı meslektaşı Seçil Gür'den yine sürpriz şekilde ayrılan şarkıcı Serdar Ortaç, "Artık bir kadına verecek huzurum kalmadı" dedi.