Serdar Ortaç


Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti yayın yasağı kararı aldırdı!
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti yayın yasağı kararı aldırdı! 5 yıl önce dünya evine girdiği Chloe Loughnan'la arasının uzun bir zamandır bozuk olduğu yazılıp çizilen ancak her defasında da bu haberleri yalanlayan şarkıcı Serdar Ortaç, sonunda boşanma kararı aldı.
Serdar Ortaç boşanma iddiaları sonrası hastanede görüntülendi
Serdar Ortaç boşanma iddiaları sonrası hastanede görüntülendi Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle boşanma kararı aldığı iddia edilen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti dün akşam Maslak Acıbadem Hastanesi'ndeydi.
Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu?
Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yarın boşanıyor mu? Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın yarın anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edildi.
Serdar Ortaç'tan evlilik nasihati
Serdar Ortaç'tan evlilik nasihati Uluslararası 15. Göl Festivali’nde hayranlarıyla buluşan Serdar Ortaç, sevilen şarkılarıyla eğlendirdi.
Chloe Loughnan'dan 'boy' sorusuna yanıt
Chloe Loughnan'dan 'boy' sorusuna yanıt Serdar Ortaç, "Bir daha dünyaya gelsem uzun boylu olmak isterdim. Karımın omzuna el atmak istiyorum, olmuyor. Chloe benden uzun, 1.77 cm" demişti.
Serdar Ortaç: "Karımın omzuna el atmak istiyorum"
Serdar Ortaç: "Karımın omzuna el atmak istiyorum" Ünlü popçu Serdar Ortaç'tan eşiyle ilgili şaşırtan bir itiraf geldi.
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan evliliğinde neler oluyor?
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan evliliğinde neler oluyor? Serdar Ortaç ve eşi Chloe önceki gece bir tatlıcı çıkışında objektiflere yansıdı.