Serdar Ortaç


Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'ı hedef aldı: "İki göğsü var diye..."
Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'ı hedef aldı: "İki göğsü var diye..." Serdar Ortaç sosyal medya açtığı canlı yayında eski eşi Chloe Loughnan'a sert sözlerle yüklendi.
Süreyya Yalçın'ın 15 bin liralık 'rezerve masası' gündem yarattı!
Süreyya Yalçın'ın 15 bin liralık 'rezerve masası' gündem yarattı! Süreyya Yalçın ve eşinin Bodrum Türkbükü’nde en sevdikleri restoranda daimi rezervasyonları var. Çift mekana gitse de gitmese de o masa boş tutuluyor. Masanın günlük getirisi yaklaşık 15 bin TL...
Serdar Ortaç ile Cansel Ayanoğlu'nun romantik pozları şaşırttı
Serdar Ortaç ile Cansel Ayanoğlu'nun romantik pozları şaşırttı Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Serdar Ortaç, adını "Kısmetse Olur" programı ile duyuran Cansel Ayanoğlu ile romantik pozlar verdi. Çiftin sevgili mi, yoksa arkadaş mı olduğu merak konusu oldu.
Serdar Ortaç'tan olay sözler: "Ödemiyorum lan"
Serdar Ortaç'tan olay sözler: "Ödemiyorum lan" Serdar Ortaç gelen ödeme emrine isyan ettiği anları sosyal medyada paylaştı.
Serdar Ortaç az kalsın yanacaktı!
Serdar Ortaç az kalsın yanacaktı! Sosyal medyadan sık sık canlı yayın açan Serdar Ortaç'ın dalgınlığı başına bela oluyordu.
Sinan Akçıl'dan Serdar Ortaç'a sert uyarı: "Yapma Ortaç!"
Sinan Akçıl'dan Serdar Ortaç'a sert uyarı: "Yapma Ortaç!" Sinan Akçıl ile Serdar Ortaç birbirleri ile düet yapmış, müzik kariyerlerinde ortak çalışmaya imza atmışlardı.
Seçil Gür'den olay itiraf: "30 dakika süren ilişkim oldu"
Seçil Gür'den olay itiraf: "30 dakika süren ilişkim oldu" Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla magazin dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan şarkıcı Seçil Gür'den şaşırtan bir itiraf geldi.