Serdar Ortaç


Serdar Ortaç: "Aşk diyetine girdim" Serdar Ortaç'ın aniden başlayıp aniden biten Seçil Gür beraberliği magazin gündemindeki yerini koruyor...
Ayrılığın ardından Seçil Gür'den ilk açıklama! Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla aralarında anlaşmazlık olan sevgilisi Seçil Gür ile ayrıldıklarını açıkladı. Ortaç'ın açıklamasının ardından Seçil Gür'den açıklama geldi.
Serdar Ortaç'ın Corona testinin sonucu belli oldu Ateşi olmamasına karşın; şiddetli boğaz ağrısı ve nefes almakta zorluk çeken Serdar Ortaç, soluğu hastanede aldı.
Serdar Ortaç: "Hayatım film gibi" Şarkıcı Serdar Ortaç Etiler Sahne İstanbul'da hayranları ile buluştu.
Seçil Gür'ün 'baba' paniği! Serdar Ortaç ile aşk yaşayan Seçil Gür, önceki gün Nişantaşı'nda babası ile görüntülendi. Muhabirleri gören Gür, babasını hemen AVM'ye gönderdi.
Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ı takipten çıkardı! Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra Seçil Gür ile sürpriz bir birlikteliğe imza atan Serdar Ortaç’a eski eşten olay bir hamle geldi.
Serdar Ortaç'tan Chloe sorusuna konuşulacak yanıt! Serdar Ortaç iki hafta önce 'eski hanım' diyerek bahsettiği Chloe Loughnan hakkında sorulan sorulara hangi yanıtı verdi?