Serdar Ortaç

Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ı takipten çıkardı! Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra Seçil Gür ile sürpriz bir birlikteliğe imza atan Serdar Ortaç’a eski eşten olay bir hamle geldi.
Serdar Ortaç'tan Chloe sorusuna konuşulacak yanıt! Serdar Ortaç iki hafta önce 'eski hanım' diyerek bahsettiği Chloe Loughnan hakkında sorulan sorulara hangi yanıtı verdi?
Serdar Ortaç'a Chloe’nin yeni aşkı soruldu Serdar Ortaç, geçen günlerde görüntülendiği şarkıcı Seçil Gür hakkında , “Seçil ile aynı dili konuşmak iyi oluyor” diyerek İngilizce anlaştığı Chloe’ye laf attı.
Serdar Ortaç: "Seçil ile kimyamız uydu" Popçu Serdar Ortaç, son dönemde sık sık bir arada görüntülendiği yeni sevgilisi Seçil Gür hakkında ilk kez açıklama yaptı.
Seçil Gür ve Serdar Ortaç arasında neler oluyor? Eski eşi Chloe Loughnan'dan ayrıldıktan sonra her seferinde onu çok sevdiğini, barışmak istediğini ve hatta Loughnan'a şarkı bestelediğini belirten Serdar Ortaç, herkesi şaşırtarak yeni aşka yelken açtığını belirtti. Ortaç'ın bu tutarsız tavrı ise kafaları karıştırdı.
Chloe Loughnan kalbini hangi gözde bekara kaptırdı? Serdar Ortaç'ın boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın kalbini cemiyet hayatının gözde bekarına kaptırdığı iddia edildi.
Serdar Ortaç: "Gel hayatım, kimse yok" İrlandalı model Chloe Loughnan ile olan evliliğini yaklaşık 6 ay önce sonlandıran şarkıcı Serdar Ortaç, son dönemde sık sık yan yana geldiği ve düet yapacakları konuşulan Seçil Gür’le görüntülendi.