Serdar Ortaç

Serdar Ortaç'tan 'nafaka' çıkışı!
Serdar Ortaç'tan 'nafaka' çıkışı! Borçları olduğunu kabul eden şarkıcı Serdar Ortaç, “Çalışıp ödeyeceğiz, canımı mı alacaklar?” dedi.
Serdar Ortaç ve Seçil Gür'den el ele aşk pozu!
Serdar Ortaç ve Seçil Gür'den el ele aşk pozu! Serdar Ortaç, mart ayında ayrıldığı sevgilisi Seçil Gür'le geçen ay yeniden barışmıştı. Ortaç, sevgilisiyle el ele pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.
Serdar Ortaç'tan flaş Chloe Loughnan hamlesi!
Serdar Ortaç'tan flaş Chloe Loughnan hamlesi! Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ın nafaka ödemediğini söylemiş, "Canı sağ olsun" demişti. Bu sözler üzerine Ortaç harekete geçti.
Serdar Ortaç'ın gündeminde evlilik yok
Serdar Ortaç'ın gündeminde evlilik yok Yeniden bir araya gelmeleri sonrasında muhabirlerin karşısında Seçil Gür ile mutluluk tablosu çizen Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te bisiklete binerken görüntülendi.
Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran açıklamalar!
Serdar Ortaç'tan kafa karıştıran açıklamalar! Bebek’te bisiklet kullanırken görüntülenen Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ı özlediğini, Seçil Gür’ü ise çok sevdiğini söyleyerek kafaları karıştırdı.
Serdar Ortaç geçmişine bela okudu
Serdar Ortaç geçmişine bela okudu Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'te bisiklet sürerken objektiflere yansıdı.
Serdar Ortaç: "Canım kadın çekmiyor"
Serdar Ortaç: "Canım kadın çekmiyor" Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, verdiği röportajda hayatına dair samimi itiraflar yaparken tepki çeken bir ifade kullandı.