Serdar Ortaç

Burcu Çağrı'nın ağır göndermesi Emre Altuğ'a mı?
Burcu Çağrı'nın ağır göndermesi Emre Altuğ'a mı? Sanatçı Emre Altuğ'un, manken Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra aşk orucunu Burcu Çağrı ile bozduğu iddia edilmişti. Emre Altuğ'un aşk iddialarını yalanlamasından sonra Burcu Çağrı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
Serdar Ortaç: "Seçil benim karımdır"
Serdar Ortaç: "Seçil benim karımdır" Önceki gün Bebek'te görüntülenen Serdar Ortaç sevgilisi Seçil Gür'e övgüler yağdırırken, Ceylan Ertem'in kendisi hakkında söylediği sözlere karşılık vermedi.
Şeyma Subaşı'nın yeni aşkında şaşırtan detay!
Şeyma Subaşı'nın yeni aşkında şaşırtan detay! Yakışıklı DJ sevgilisi Guido Senia'dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi, Chloe Loughnan'ın eski sevgilisi çıktı.
Seçil Gür: "Serdar’ı çok seviyorum"
Seçil Gür: "Serdar’ı çok seviyorum" Serdar Ortaç ile Seçil Gür, Instagram üzerinden yayınlanan bir canlı yayına konuk oldu.
'Kim Milyoner Olmak İster?'de ünlüler çocuklar için yarışacak
'Kim Milyoner Olmak İster?'de ünlüler çocuklar için yarışacak Televizyon ekranlarının en çok kazandıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yılbaşına özel bölümüyle izleyenlere keyifli bir gece yaşatacak.
Serdar Ortaç'tan sevgilisine teşekkür
Serdar Ortaç'tan sevgilisine teşekkür Şarkıcı Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile Bebek’teydi.
Caroline Yılmaz'dan şaşırtan Serdar Ortaç açıklaması
Caroline Yılmaz'dan şaşırtan Serdar Ortaç açıklaması Caroline Yılmaz, Muhabbet'in ünlü şarkısı "Sie Liegt in Meinen Armen" parçasına Türkçe sözler yazdı.