Serdar Ortaç

Serdar Ortaç geçmişine bela okudu Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'te bisiklet sürerken objektiflere yansıdı.
Serdar Ortaç: "Canım kadın çekmiyor" Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, verdiği röportajda hayatına dair samimi itiraflar yaparken tepki çeken bir ifade kullandı.
Serdar Ortaç dansçılarıyla mesafe tanımadı Pandemi sürecinde sıkıntısını sosyal medyada atmaya çalışan Serdar Ortaç önceki gün sahneye çıktı.
Serdar Ortaç yalnız ölmek istiyor İrlandalı model Chloe Loughnan'dan 2019'da tek celsede boşanan, sürpriz bir aşka yelken açtığı meslektaşı Seçil Gür'den yine sürpriz şekilde ayrılan şarkıcı Serdar Ortaç, "Artık bir kadına verecek huzurum kalmadı" dedi.
Serdar Ortaç'ın 'Konserlerim başlıyor' sevinci Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'te bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Acun Ilıcalı, telefonu Serdar Ortaç'ın yüzüne kapattı Ünlü popçu Serdar Ortaç, katıldığı bir radyo programında Acun Ilıcalı'yla ilgili ilginç bir açıklama yaptı.
Serdar Ortaç: "Seçil iyi de ben arızalıyım" Serdar Ortaç geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, eski sevgilisi Seçil Gür ile ilgili sorulara "İş başka, arkadaşlık başka. Ben kimseyi yolda bırakmam" diye cevap verdi.