Serdar Ortaç

Chloe Loughnan: "Serdar artık sadece arkadaşım" Serdar Ortaç ile 5 yıllık evliliğini sonlandıran Chloe Loughnan, önceki gün İstanbul’a geldi.
Serdar Ortaç - Caroline Yılmaz iş birliği! Caroline Yılmaz ve Serdar Ortaç, düet yapacakları şarkının heyecanını yaşıyor.
Serdar Ortaç, Chloe'yi unutamıyor! Serdar Ortaç, 5 yıl evli kaldığı, geçen Ağustos’ta boşandığı Chloe’yi unutamıyor.
Sinan Akçıl: "Ben ansiklopedi yazacağım" Ünlüler dünyasında kitap yazma furyası Sinan Akçıl'a da sıçradı.
Serdar Ortaç: "Günahımızı almasınlar!" Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından boşandığı Chloe Loughnan için söylediği 'Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim' sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.
Serdar Ortaç sildi, Chloe Loughnan silmedi Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan geçtiğimiz yıl 5 yıllık beraberliklerini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Serdar Ortaç eski eşi ile olan tüm fotoğraflarını sosyal medyadan sildi, Chloe Loughnan ise hala fotoğrafları sayfasında tutuyor.
Serdar Ortaç'ın sözleri Chloe Loughnan'ı çok kırdı! Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, tuttuğu evin kirasını ödeyemez hale gelince memleketi İrlanda'ya döndü. Türkiye'den gelen iş teklifl erini kabul etmeyen manken, 'Bir daha geri dönmeyeceğim' dedi.