Serdar Ortaç

Serdar Ortaç'a Chloe’nin yeni aşkı soruldu Serdar Ortaç, geçen günlerde görüntülendiği şarkıcı Seçil Gür hakkında , “Seçil ile aynı dili konuşmak iyi oluyor” diyerek İngilizce anlaştığı Chloe’ye laf attı.
Serdar Ortaç: "Seçil ile kimyamız uydu" Popçu Serdar Ortaç, son dönemde sık sık bir arada görüntülendiği yeni sevgilisi Seçil Gür hakkında ilk kez açıklama yaptı.
Seçil Gür ve Serdar Ortaç arasında neler oluyor? Eski eşi Chloe Loughnan'dan ayrıldıktan sonra her seferinde onu çok sevdiğini, barışmak istediğini ve hatta Loughnan'a şarkı bestelediğini belirten Serdar Ortaç, herkesi şaşırtarak yeni aşka yelken açtığını belirtti. Ortaç'ın bu tutarsız tavrı ise kafaları karıştırdı.
Chloe Loughnan kalbini hangi gözde bekara kaptırdı? Serdar Ortaç'ın boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın kalbini cemiyet hayatının gözde bekarına kaptırdığı iddia edildi.
Serdar Ortaç: "Gel hayatım, kimse yok" İrlandalı model Chloe Loughnan ile olan evliliğini yaklaşık 6 ay önce sonlandıran şarkıcı Serdar Ortaç, son dönemde sık sık yan yana geldiği ve düet yapacakları konuşulan Seçil Gür’le görüntülendi.
Chloe Loughnan: "Serdar'la anılmaya ihtiyacım yok!" Chloe Loughnan, eski eşi Serdar Ortaç’la anılmanın kendisini rahatsız ettiğini ve ona ihtiyacı olmadığını söyledi
Serdar Ortaç'ın annesi Caroline Yılmaz'a bayıldı Chloe'den geçtiğimiz yaz boşanan Serdar Ortaç hafta sonu verdiği röportajda "Söz çocuk yapacağım" diyerek herkesi şaşırtmıştı.