doktor


Tescilli güzel Selin Gurdikyan tıp fakültesinden mezun oldu
Tescilli güzel Selin Gurdikyan tıp fakültesinden mezun oldu Eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk'in kızı Selin Gurdikyan, Florida International University'nin tıp fakültesinden mezun olarak doktorluğa adım attı.
Bir hastanın vücudunda sargı bezi unutan doktordan ikinci vukuat!
Bir hastanın vücudunda sargı bezi unutan doktordan ikinci vukuat! 4’üncü gebeliğinin ardından 2013 yılında tüp ligasyonu (tüplerin bağlanması) yaptıran Şerife Erenci (43), 4,5 yıl sonra hamile kalınca işlemi yaptığını öne süren doktor D.A. ve hastane hakkında dava açtı.
Güner Ümit'in son durumunu doktoru paylaştı
Güner Ümit'in son durumunu doktoru paylaştı Bir dönemin fenomen yarışma programlarından 'Turnike'nin sunucusu ünlü tiyatro ve seslendirme sanatçısı Güner Ümit, uzun yıllardır gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu.
Doğumda annenin vücudunda gazlı bez unutulmasına inceleme
Doğumda annenin vücudunda gazlı bez unutulmasına inceleme İki yıl önce doğum sırasında Y.S.'nin (32) vücudunda 30 santimetrelik gazlı bez unutulmasına ilişkin hastane ve doktor hakkında İl Sağlık Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldı.
'Kabus doktor' hakkında dava açıldı!
'Kabus doktor' hakkında dava açıldı! Çocuk hastalara ketamin enjekte ederek "Çoklu Kişilik Bozukluğu" teşhisi koyan, babaları tarafından cinsel istismara maruz kaldıklarına inandırdığı öne sürülen Prof. Dr. Süleyman Salih Zoroğlu hakkında soruşturma tamamlandı.
Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerden 'inekli' kara para aklama!
Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerden 'inekli' kara para aklama! Dolandırıcılıktan elde edilen paraları aklamak iddiasıyla gözaltına alınan fenomen kardeşler Bahar Candan ve Nihal Candan'ın emniyetteki işlemleri sürüyor. Bahar Candan ve Nihal Candan önceki geceyi nezarette geçirdi. Polis ikili için ek gözaltı süresi istedi.
Siirt’te görevli Gazzeli doktordan yürek burkan sözler
Siirt’te görevli Gazzeli doktordan yürek burkan sözler Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Atvan, Gazze’de yaşayan annesi, babası ve 13 kardeşi dahil bütün akrabalarına, İsrail’in düzenlediği saldırılardan sonra bir daha ulaşamadığını ve hayatlarından endişe duyduğunu söyledi.