Chloe Loughnan


Serdar Ortaç: "Evdeki kanepeyi mi alacaksın Chloe?" Serdar Ortaç, önceki gece Kozyatağı'nda bulunan bir mekanda sahne aldı.
Chloe Loughnan: "Tüm dünya beni konuşacak" Modelliğe hız veren Chloe Loughnan, "Tüm dünya beni konuşacak" diyerek iddiasını ortaya koydu.
Seçil Gür'den ayrılan Serdar Ortaç'a Chloe Loughnan soruldu Serdar Ortaç, iki yıl önce boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın nafaka ödemelerini aksattığı için kendisine dava açtığı yönünde çıkan haberler hakkında konuştu.
Chloe Loughnan'ın yeni aşkı sorulunca Serdar Ortaç'ın rengi attı Eski eşi Chloe Loughnan'a olan nafakasını borçları nedeniyle zamanında ödeyemeyen Serdar Ortaç, "Elimde oldukça gönderiyorum. Sabit bir işimiz yok'' dedi.
Chloe Loughnan yakışıklı futbolcuyla aşk yaşıyor Popçu Serdar Ortaç'la 5 yıllık evliliğini 2019'da bitiren Chloe Loughnan, uzun bir süre sonra aşk hayatındaki sessizliğini topçuyla bozdu.
Şeyma Subaşı ve Chloe Loughnan'ın dostluğunu bitiren erkek! Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından milyarder adamın, yakın dostu Chloe Loughnan'ın eski sevgilisi olduğu öğrenildi.
Chloe Loughnan'ın tatlı hayatının sırrı ortaya çıktı Güzel model Chloe Loughnan, 2014’te Serdar Ortaç ile evlenince herkes tarafından tanınan bir isim oldu.