Chloe Loughnan


Chloe Loughnan estetik mağduru mu oldu? Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın yüzündeki değişim dikkat çekti.
Chloe Loughnan: "Serdar artık sadece arkadaşım" Serdar Ortaç ile 5 yıllık evliliğini sonlandıran Chloe Loughnan, önceki gün İstanbul’a geldi.
Serdar Ortaç, Chloe'yi unutamıyor! Serdar Ortaç, 5 yıl evli kaldığı, geçen Ağustos’ta boşandığı Chloe’yi unutamıyor.
Mehmet Erbil'i sinemaya döndüren film Rıfat Ilgaz’ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan ‘Hababam Sınıfı’nın yeni filmi ‘Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları’nın ilk tanıtımı yayınlandı.
Serdar Ortaç: "Günahımızı almasınlar!" Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından boşandığı Chloe Loughnan için söylediği 'Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim' sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.
Serdar Ortaç sildi, Chloe Loughnan silmedi Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan geçtiğimiz yıl 5 yıllık beraberliklerini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Serdar Ortaç eski eşi ile olan tüm fotoğraflarını sosyal medyadan sildi, Chloe Loughnan ise hala fotoğrafları sayfasında tutuyor.
Serdar Ortaç'ın sözleri Chloe Loughnan'ı çok kırdı! Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, tuttuğu evin kirasını ödeyemez hale gelince memleketi İrlanda'ya döndü. Türkiye'den gelen iş teklifl erini kabul etmeyen manken, 'Bir daha geri dönmeyeceğim' dedi.