Chloe Loughnan


Emre Kaya: "Yengeci değilim..." Serdar Ortaç’ın 2014’te evlenip geçen Ağustos ayında boşandığı İrlandalı manken Chloe Louhgnan’ın popçu Emre Kaya ile yakınlaştığı iddia edildi.
Chloe Loughnan'dan muhabirleri şaşırtan tepki Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde eski eşi Chloe Loughnan'a konuşma yasağı aldırmıştı. Karara göre; Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evli kaldığı dönem ve evliliğinde yaşadıklarıyla ilgili olarak konuşamayacak... Ortaç da verdiği röportajlarda Chloe ile evliliğinden bahsedemeyecek.
Chloe Loughnan'dan 'yeni aşk' açıklaması Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın Adriana Lima, Şeyma Subaşı gibi isimlerle yakın arkadaşlığı olan yakışıklı isim Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşadığı iddia edildi.
Serdar Ortaç ve Chloe nerede ve nasıl birbirine girdi? Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’teki bir mekandaydı. Ortaç, lüks mekanda eşofmanlarıyla oturuyordu...
Chloe Loughnan kiminle aşk yaşıyor? Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın Adriana Lima, Şeyma Subaşı gibi isimlerle yakın arkadaşlığı olan yakışıklı isimle aşk yaşadığı iddia edildi.
Chloe Loughnan çapkınların hedefinde! Chloe Loughnan’ın Serdar Ortaç’la boşanması çapkınları harekete geçirdi. İrlandalı modelle tanışmak isteyenler yarışa girdi. Bir popçunun yakın markajına giren 27 yaşındaki modele ulaşmaya çalışanlardan biri de iddiaya göre yakışıklı oyuncu Ali Aksöz....
Serdar Ortaç, Chloe hakkında hangi kararı aldırdı? Şarkıcı Serdar Ortaç'ın mahkemeye başvurarak eski eşi Chloe Loughnan hakkında olay bir karar aldırdığı ortaya çıktı.