Chloe Loughnan


Chloe Loughnan aşk iddiaları için ne dedi? Serdar Ortaç’la 2014-2019 yılları arasında evli kalan İrlandalı manken Chloe Loughnan’ın, iş adamı Kaan Kalyon’la birlikte olduğu iddia edildi.
Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ı takipten çıkardı! Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra Seçil Gür ile sürpriz bir birlikteliğe imza atan Serdar Ortaç’a eski eşten olay bir hamle geldi.
Serdar Ortaç'tan Chloe sorusuna konuşulacak yanıt! Serdar Ortaç iki hafta önce 'eski hanım' diyerek bahsettiği Chloe Loughnan hakkında sorulan sorulara hangi yanıtı verdi?
Serdar Ortaç'a Chloe’nin yeni aşkı soruldu Serdar Ortaç, geçen günlerde görüntülendiği şarkıcı Seçil Gür hakkında , “Seçil ile aynı dili konuşmak iyi oluyor” diyerek İngilizce anlaştığı Chloe’ye laf attı.
Chloe Loughnan kalbini hangi gözde bekara kaptırdı? Serdar Ortaç'ın boşandığı eşi Chloe Loughnan'ın kalbini cemiyet hayatının gözde bekarına kaptırdığı iddia edildi.
Chloe Loughnan bölüm başına 15 bin lira istiyor Oyunculuğu çok sevdiğini belirten Chloe Loughnan dizilerde rol almayı düşündüğünü söyledi. Loughnan bölüm başına 15 bin lira istiyor.
Chloe Loughnan'ın sinema filmi heyecanı Geçtiğimiz sene popçu Serdar Ortaç ile evliliği biten İrlandalı model Chloe Loughnan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı.