Chloe Loughnan


Mehmet Erbil'i sinemaya döndüren film Rıfat Ilgaz’ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan ‘Hababam Sınıfı’nın yeni filmi ‘Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları’nın ilk tanıtımı yayınlandı.
Serdar Ortaç: "Günahımızı almasınlar!" Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından boşandığı Chloe Loughnan için söylediği 'Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim' sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.
Serdar Ortaç sildi, Chloe Loughnan silmedi Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan geçtiğimiz yıl 5 yıllık beraberliklerini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Serdar Ortaç eski eşi ile olan tüm fotoğraflarını sosyal medyadan sildi, Chloe Loughnan ise hala fotoğrafları sayfasında tutuyor.
Serdar Ortaç'ın sözleri Chloe Loughnan'ı çok kırdı! Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, tuttuğu evin kirasını ödeyemez hale gelince memleketi İrlanda'ya döndü. Türkiye'den gelen iş teklifl erini kabul etmeyen manken, 'Bir daha geri dönmeyeceğim' dedi.
Chloe Loughnan kışın ortasında yazı yaşadı! Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, kış ortasında yazı yaşadı.
Serdar Ortaç’tan 'Chloe' açıklaması Yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alan Serdar Ortaç sahne öncesi soruları cevaplandırdı. Ortaç, "Biraz yoruldum dinlenirim dedim ama kısmet olmadı. Hayranlarımla sosyal medyadan konuşurken de söylemiştim. Şükrediyorum biraz yaşlandık ama yine de iyiyim" diye konuştu.
'Yara bandı değilim' başvurusuna takipsizlik! Eşi Chloe’den boşanan Serdar Ortaç’la görüntülenen Fulya Şahin, ‘Serdar, yarasını kapatmak için onunla görüşüyor’ haberlerine isyan etti. Savcılığa koşan Şahin, “Ben yara bandı değilim” dedi.