Chloe Loughnan

Serdar Ortaç: "Chloe gitti yasaklar bitti" Chloe Loughnan ile evli olduğu dönemde sahnedeki dansçılarıyla samimi olması eşi tarafından yasaklanan Serdar Ortaç, boşandıktan sonra eski rahatlığına kavuştu.
Chloe Loughnan yazın peşine düştü! Kış yaklaşırken Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın aklı yazda kaldı.
Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'a evlenme teklifinde bulundu! 3 ay önce boşanan Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çiftinin ayrılığa daha fazla dayanamadıkları iddia edildi.
Emre Kaya’dan Chloe Loughnan’a sert sözler Yeni albüm hazırlığı yapan Emre Kaya’nın adı geçen günlerde Serdar Ortaç’ın Ağustos ayında boşandığı İrlandalı model Chloe Loughnan’la anılmıştı...
Serdar Ortaç: "Ona her şey helal olsun" Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Bebek’te bir mekan çıkışında objektiflere takıldı.
Chloe Loughnan: "Serdar en yakın arkadaşım" Şarkıcı Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıdı.
Emre Kaya: "Yengeci değilim..." Serdar Ortaç’ın 2014’te evlenip geçen Ağustos ayında boşandığı İrlandalı manken Chloe Louhgnan’ın popçu Emre Kaya ile yakınlaştığı iddia edildi.