Britney Spears'ın eski eşi: "Çocuklar annelerini görmek istemiyor!"

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, babası Jamie Spears​’ın 13 yıllık vasiliğinin kaldırılması için verdiği yasal mücadeleyi kazanmıştı.

Britney Spears'ın eski eşi: "Çocuklar annelerini görmek istemiyor!"

Habertürk'ün haberine göre özgürlüğüne kavuştuktan sonra haziran ayında Sam Asghari ile nikah masasına oturan şarkıcı, bu kez eski eşi Kevin Federline karşı karşıya geldi.

Ünlü şarkıcıdan Sean Preston ve Jayden adında iki oğlu bulunan dansçı, ITV News'e verdiği röportajda çocuklarının annelerini görmek istemediğini belirtti.

Kevin Federline, çocuklarının bir süredir Spears ile görüşmediğini ve şarkıcının düğününe katılmak istemediğini söyledi. Federline, "Anneleri için çok mutlular ama bir süredir görüşmedikleri için gitmemeyi tercih ettiler." ifadelerini kullandı.

Annelerini ziyaret eden çocukların tanık olduğu bazı şeylerden rahatsız olduğunu dile getiren Federline, "Onlara açıklamaya çalışıyorum. 'Belki de bu onun kendini ifade etme şeklidir' diyorum. Ama onun hareketleri çocukları etkiliyor. Liseye giden bir genç olmak şu an nasıldır tahmin bile edemiyorum." şeklinde konuştu.

40 yaşındaki şarkıcı, eski eşinin yorumlarıyla ilgili sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Eski eşimin çocuklarım ve benim ilişkimle ilgili meseleleri paylaşması beni çok üzdü. Herkesin de bildiği gibi erkek çocuk yetiştirmek hiç kolay değil. Sosyal medya paylaşımlarımın neden gösterilmesi ise beni rahatsız ediyor. Her şey sosyal medyadan çok önceydi. Onlara her şeyimi verdim. Bu konuyla ilgili tek bir kelime söyleyeceğim: KIRICI. Annem bana 'Onları babalarına vermelisin.' demişti. Bunu şu an paylaşabildiğim için söylüyorum..."

Federline'ın açıklamalarına tepki gösteren Spears'ın eşi Sam Asghari de "Söylenenlerin hiçbir dayanağı yok ve böyle bir ifadeyi kamuoyuyla paylaşmak büyük sorumsuzluk. Çocuklar çok zeki ve yakında 18 olacaklar. Kendi kararlarını vermeye başlayacaklar." ifadelerini kullandı.