Britney Spears


Britney Spears'ın eski eşi tutuklandı
Britney Spears'ın eski eşi tutuklandı Britney Spears'ın 2004 yılında evlendiği Jason Alexander, birini takip ettiği için tutuklandı. Polisler, Alexander'ın takip ettiği iddia edilen kurbanın kim olduğunu açıklamadı.
Britney Spears müziğe neden ara verdi?
Britney Spears müziğe neden ara verdi? Son dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen ve 13 yıl sonra özgürlüğüne kavuşan şarkıcı Britney Spears, yeni albüm çıkarıp çıkarmayacağı yönündeki sorulara açıklık getirdi.
Britney Spears: "Annem ve babam hapiste olmalı"
Britney Spears: "Annem ve babam hapiste olmalı" ABD’li pop star Britney Spears, babasının 13 sene süren vasiliğinden kurtulmasının ardından Instagram’da açıklama yaptı. Şarkıcı, annesiyle babasının vasilik sürecinde kendisine yaşattıkları eziyet nedeniyle cezaevine konulmaları gerektiğini öne sürdü.
Britney Spears 14 yıl sonra özgür
Britney Spears 14 yıl sonra özgür Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Britney Spears'ın vasilik mücadelesi resmen sona erdi. Mahkeme baba Jamie Spears'ın vasiliğini kaldırdı.
Britney Spears neden özel adaya kaçtı?
Britney Spears neden özel adaya kaçtı? Britney Spears, vasilik davasında lehine gelişmeler kaydederken ailesine olan öfkesini de kusmaya devam ediyor. Şarkıcı son olarak adalet istediğini belirttiği paylaşımı yaptıktan sonra özel bir adaya kaçtı.
Britney Spears: "Adalet istiyorum!"
Britney Spears: "Adalet istiyorum!" Pop yıldızı Britney Spears'ın, kişisel hayatını ve parasını kontrol eden babasının 13 yıllık vasiliğinin sona ermesi için açtığı dava geçtiğimiz aylarda sonuçlanmıştı.
Britney Spears'ın babası Jamie Spears'tan yeni hamle
Britney Spears'ın babası Jamie Spears'tan yeni hamle Britney Spears'ın babası Jamie Spears, kızının vasisi olarak 13 yıl geçirdikten sonra, potansiyel bir soruşturma için hazırlanıyor. Baba Spears, bu kez yeni bir avukat tuttu.