Burak Özçivit'ten 'Karan' sorularına yanıt!

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, önceki gün Maslak'ta yol kenarında pilav yerken görüntülendi.

Burak Özçivit, "Dizimiz çok iyi gidiyor, dublajdan çıktım şimdi, biraz hastalık var sesim de kötü, kusura bakmayın" dedi.

Rol aldığı dizide dış çekimlerin yanı sıra dereye girip ıslandığı sahneler hatırlatılınca Özçivit, "İşimiz bu yapacak hiçbir şey yok. Alıştım... Her şey güzel gidiyor, ekip güzel" diye konuştu.

Reytinglerden memnun olduklarını söyleyen Özçivit, "Projeyi seviyoruz, hakkını vermeye çalışıyoruz. Her şey yolunda" dedi. Dış çekimlerin yoğunluğu hatırlatılıp ‘Sağlığınız için önlem alıyor musunuz?’ şeklinde yöneltilen soruya ise, "Yapacak hiçbir şey yok, o işin parçası" yanıtını verdi.

Fahriye Evcen'in Karan'la sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın çok beğenildiği Özçivit'e hatırlatılınca, "Herkese çok teşekkür ederim, sağolsunlar" diye konuşan Özçivit, Karan'a gelen reklam teklifleri sorulunca, "Bunlarla alakalı şimdi konuşmam doğru değil" dedi. ‘Karan'la teklif gelse kamera karşısına geçer misiniz?’ sorusuna ise, "Bununla alakalı bir şey söylemem" yanıtını verdi.

Eşi Fahriye Evcen'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımla doğum gününü kutladığı hatırlatılınca, tebessüm eden yakışıklı oyuncunun deyim yerindeyse yüzünde güller açsa da utanıp soruyu cevaplanmadı.

Konular Burak Özçivit