Burak Özçivit


'Kuruluş Osman' sürprizlerle dönüyor
'Kuruluş Osman' sürprizlerle dönüyor Yakında yeni hikayesiyle ATV’de ekrana gelecek ‘Kuruluş Osman’ dizisinin dördüncü sezon kadrosuna birbirinden iddialı oyuncular dahil oldu.
Gökhan Mumcu'dan herkesi şaşırtan haber!
Gökhan Mumcu'dan herkesi şaşırtan haber! “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”dan sonra pandemi nedeniyle oyunculuğa ara veren Gökhan Mumcu sürpriz bir karakterle Kuruluş Osman’da seyirci karşısına çıkacağı söylenmişti.
Gökhan Mumcu iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu
Gökhan Mumcu iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu Başrolünü Burak Özçivit’in oynadığı "Kuruluş Osman" dizisi 4. Sezonunda da çarşamba akşamları seyirciyi ekran başına toplayacak.
Fahriye Evcen gecenin bir saatinde aşerdi
Fahriye Evcen gecenin bir saatinde aşerdi 2017 yılında meslektaşı Burak Özçivit ile evlenen ve 2019 yılında ilk çocuğu Karan'ı kucağına alan oyuncu Fahriye Evcen, ikinci kez hamile.
Oyuncu Nihat Altınkaya'dan son dakika haberi
Oyuncu Nihat Altınkaya'dan son dakika haberi "Teşkilat" dizisinde 'Hulki' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Nihat Altınkaya, geçen sezon ekibe veda etmiş ve ardından “Hulki'ye veda, yeni projelere inşallah” paylaşımını yapmıştı.
Fahriye Evcen'e ikiz bebek sürprizi
Fahriye Evcen'e ikiz bebek sürprizi İkinci kez anne-baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Burak Özçivit'in Fahriye'siz alışverişi
Burak Özçivit'in Fahriye'siz alışverişi ATV'nin fenomen dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit, önceki gün bir AVM'de oğluyla görüntülendi.