Burak Özçivit


Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor?
Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor? "Kuruluş Osman"ın başrol oyuncusu Burak Özçivit bir mağaza açılışına katıldı ve rol aldığı dizi hakkında merakla beklenen açıklamayı yaptı.
Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinden "Kerem kime benziyor?" sorusuna yanıt
Fahriye Evcen - Burak Özçivit çiftinden "Kerem kime benziyor?" sorusuna yanıt Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen, Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Burak Özçivit'ten eşi Fahriye Evcen ile paylaşım! Doğum kilolarını atamadı
Burak Özçivit'ten eşi Fahriye Evcen ile paylaşım! Doğum kilolarını atamadı "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile aşk pozunu paylaştı.
Fahriye Evcen'in Karan'lı pozuna beğeni yağdı
Fahriye Evcen'in Karan'lı pozuna beğeni yağdı Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği olan Fahriye Evcen, anneliğin tadını çıkarıyor.
Fahriye Evcen'den minik bebeğiyle ilk paylaşım
Fahriye Evcen'den minik bebeğiyle ilk paylaşım İkinci kez anne olan oyuncu Fahriye Evcen sosyal medya hesabından oğlu Kerem ile ilk kez paylaşım yaptı.
Burak Özçivit havalı tarzıyla dikkat çekti
Burak Özçivit havalı tarzıyla dikkat çekti Burak Özçivit'in havası yerinde... Yakışıklı aktör önceki gün gittiği AVM'de tarzıyla dikkat çekti.
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı!
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı! Asrın tüm Türkiye'yi bir kez daha deprem gerçeğiyle yüzleştirdi.