Burak Özçivit


Fahriye Evcen'in paylaşımına ilk yorum Burak Özçivit'ten Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü.
Fahriye Evcen'e en tatlı hediye Güzel oyuncu Fahriye Evcen, 8 Mart'ta dünyanın en tatlı ellerinden çiçek aldı.
Kuruluş Osman dizisine iki yeni oyuncu dahil oldu "Kuruluş Osman" dizisinin ekibine 2 flaş isim birden katıldı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in uyumlu alışverişi Ekranın yıldız isimleri Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen alışverişte görüntülendi. Çiftin el ele göz göze halleri ve uyumlu alışveriş kombinleri de dikkatlerden kaçmadı. Bu arada hayranlarından yoğun ilgi gören Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, herkesle de hatıra fotoğrafı çektirdi.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit soluğu Caddebostan'da aldı Burak Özçivit, güzel havayı fırsat bilip soluğu eşiyle deniz kıyısında aldı. Fahriye Evcen'le kural bozup Anadolu Yakası'nda gezen Özçivit, Caddebostan sahilinde eşiyle romantik bir yürüyüş yaptı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Sevgililer Günü'nde aşka geldi Ekranın ünlü oyuncuları Burak Özçivit - Fahriye Evcen çifti, Sevgililer Günü'nde olay yarattı.
Sevimli Karan'ın yeni paylaşımına rekor beğeni Sanat dünyasının örnek çifti Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in sosyal medya paylaşımları kısa sürede binlerce beğeni alırken; sevimli oğulları Karan'ın da paylaşımları takipçilerinden yoğun ilgi görüyor.