Burak Özçivit


Burak Özçivit'in kız kardeşinden şok eden hamle! Burak Özçivit'in kız kardeşi ağabeyi Burak Özçivit ve yengesi Fahriye Evcen ile ipleri kopardı...
Karan'ın doğum günü 'iyilik hareketine' dönüştü Atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit ile oyuncu eşi Fahriye Evcen'in bebekleri, dün 1 yaşına bastı.
Burak Özçivit Fahriye Evcen'e bir servet hediye etti! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, setlerden uzak kalıp oğlu Karan’a bakma fedakârlığı gösteren eşi Fahriye Evcen’e 170 bin TL değerinde Rolex Datejust Gold saat hediye etti.
Karan'ın birinci yaşına online parti! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in sevimli oğulları Karan, 1 yaşına balıyor...
Villanın temizliği Burak Özçivit'ten soruluyor Corona virüs salgını nedeniyle lük villalarında kalan ünlü çiftlerden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti iş bölümü yaptı.
Ebru Gündeş'ten sahnede şaşırtan açıklama Ebru Gündeş sahne aldığı mekanda kendisini izlemeye gelen Gökhan Tepe'yi görünce şaşırtan bir açıklamada bulundu.
İşte kadın ve erkek oyuncuların talep ettiği ücretler! İşte kadın ve erkek oyuncuların 2020’de dizilerden bölüm başına istedikleri ücretler...