Burak Özçivit


Can Yaman: "Burak Özçivit işini biliyor"
Can Yaman: "Burak Özçivit işini biliyor" Geçtiğimiz gün muhabirlerle karşılaşan son günlerin gözde oyuncusu Can Yaman; "Erkenci Kuş"taki partneri Demet Özdemir'e övgüler yağdırırken, sorulan soru üzerine Burak Özçivit ile ilgili konuşulacak sözler söyledi.
Burak Özçivit'in kız kardeşi eşinden boşanıyor!
Burak Özçivit'in kız kardeşi eşinden boşanıyor! Yakışıklı aktör Burak Özçivit'in kız kardeşi Burçun Özçivit Deniz eşinden boşanıyor.
Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam dudak uçuklattı!
Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam dudak uçuklattı! 'Diriliş Ertuğrul'un devam niteliğinde çekilen 'Diriliş Osman' dizisi çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak başrolde oynayacak olan Burak Özçivit'in bölüm başına alacağı rakam belli oldu.
Sosyal medya Burak Özçivit'in yeni imajını konuştu
Sosyal medya Burak Özçivit'in yeni imajını konuştu "Diriliş Ertuğrul"un devam dizisi "Diriliş Osman"da başrol oynayacak olan yakışıklı aktör Burak Özçivit, imaj değişikliğine gitti. Özçivit'in yeni imajı, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.
Burak Özçivit hakkında flaş '007 James Bond' detayı!
Burak Özçivit hakkında flaş '007 James Bond' detayı! 'Diriliş Osman’ dizisi ile atv’de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Burak Özçivit, yoğun bir hazırlık yaptı.
Burak Özçivit'in yeni dizisine sürpriz transfer
Burak Özçivit'in yeni dizisine sürpriz transfer Çekimleri Ağustos'un son haftası başlayacak olan dizide sürpriz bir isim, Burak Özçivit'in karşısında bir rol canlandıracak.
Burak Özçivit 'Osman Gazi' kampına girdi!
Burak Özçivit 'Osman Gazi' kampına girdi! Yeni sezonda ATV’de yayınlanacak olan "Diriliş Osman" dizisinin çekimleri başlıyor. Başrol oyuncusu Burak Özçivit, bu rol için tam bir yıldır binicilik, dövüş, kılıç ve tarih dersleri alıyor