Burak Özçivit


Fahriye Evcen 'Bu dolaba nasıl sığacak?' diye sordu Atv'de ekranlara gelen 'Kuruluş Osman' dizisinde başrolde yer alan Burak Özçivit, sezon finalinin ardından eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit'le birlikte tatile çıktı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in ekonomik Bodrum tatili Oyuncu Burak Özçivit ve ailesinin Bodrum tatili tam gaz devam ediyor. Çift, her sene olduğu gibi geleneği bozmadı ve yine soluğu zincir restoranda aldı.
Fahriye Evcen tatil sonrası derslere başlıyor! "Alp Arslan" dizisi ile setlere dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen bayram sonrası ders almaya başlayacak.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit o haberi yalanladı "Kuruluş Osman" dizisinin sezon finaline girmesinin ardından eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la tatile çıkan Burak Özçivit, ailesiyle Bodrum'un tadını çıkarıyor.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den Bodrum'da motosikletli tur Tatil sezonunu Bodrum'da açan Burak Özçivit, önceki gün kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen’le Yalıkavak’ta motorunun üzerinde objektiflere yansıdı.
Kadir Doğulu'ya Burak Özçivit soruldu Burak Özçivit ile aralarında sorun olduğu konuşulan ve birbirlerinin düğünlerine de gitmeyerek bu iddiaları güçlendiren Kadir Doğulu, yaşanan gerginlikten basın mensuplarını sorumlu tuttu.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in romantik Bodrum tatili sürüyor ATV'de yayınlanan 'Kuruluş Osman' dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ile tatilin tadını çıkarıyor. Ünlü çift, geçtiğimiz gün tekne gezintisinde görüntülendi.