Burak Özçivit


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Katar'da özel bir davete katıldı
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Katar'da özel bir davete katıldı Yaptıkları anlaşmalarla adından söz ettiren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin rotası bu kez Katar oldu. Özel bir davete katılan çifte, ilgi bir hayli yoğundu...
80 milyonluk çekimde Fahriye Evcen gerginliği!
80 milyonluk çekimde Fahriye Evcen gerginliği! Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, bir mobilya markasının yüzü oldu. Oyuncuların, iki yıllık reklam anlaşması karşılığında toplam 80 milyon TL alacağı iddia edildi.
Fahriye Evcen küçük oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi
Fahriye Evcen küçük oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi Oyuncu Fahriye Evcen sosyal medya hesabından küçük oğlu Kerem'in yüzünü ilk kez gösterdi.
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim"
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim" Yakışıklı aktör Burak Özçivit, GQ Türkiye’ye özel röportaj verdi.
'Kuruluş Osman' dizisinde yeni gelişme
'Kuruluş Osman' dizisinde yeni gelişme "Kuruluş Osman" dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve temposu düşmeyen hikâyesiyle 5 sezondur ilgiyle izleniyor.
Fahriye - Burak çiftinin 80 milyon liralık kahkahası
Fahriye - Burak çiftinin 80 milyon liralık kahkahası Oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, bir mobilya markasının yeni yüzü oldu. İki yıllık bir anlaşma yapan ünlü çiftin, 80 milyon TL alacağı söyleniyor.
GQ Men of the Year'deki fotoğraf karesi, sosyal medyanın diline düştü!
GQ Men of the Year'deki fotoğraf karesi, sosyal medyanın diline düştü! Dün akşam gerçekleştirilen GQ Men of the Year ödüllerinde yer alan bir fotoğraf karesi, sosyal medyada gündem oldu. GQ Men of the Year ödüllerindeki o fotoğraf, birçok kişi tarafından esprili bir dille paylaşıldı.