Burak Özçivit


Engin Altan Düzyatan - Burak Özçivit krizi! Serdar Gökhan’ın, “Burak Özçivit, Osman rolünü sırtlayamadı. Engin Altan Düzyatan’ın ‘Diriliş Ertuğrul’daki performansını beğeniyordum” sözleri tartışma yarattı.
Özçivit ailesinin keyifli hafta sonu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, Polonezköy’de pazar keyfi yaptı.
Fahriye Evcen görümcesiyle buzları eritti mi? Oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la ailesinin Keşan Erikli'deki yazlığına gitti. Geçtiğimiz aylarda Evcen ile aralarının bozuk olduğu konuşulan Burçun Özçivit de oradaydı.
Kerem Bürsin ve Hande Erçel nasıl rekor kırdı? "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin birbirlerine çok yakıştırılıyor, ikili arasında sık sık aşk dedikoduları ortaya atılıyor.
Burak Özçivit'ten oğlu Karan'la ilk paylaşım! Burak Özçivit, geçtiğimiz sene dünyaya gelen oğlu Karan ile birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.
Fahriye Evcen'in Burak Özçivit'e bakışını kime benzettiler? Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti geçenlerde bir restoran çıkışı muhabirlerle karşılaşmıştı.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'e kavga haberi soruldu Burak Özçivit ile Fahriye Evcen Etiler'de bir mekanda görüntülendi.