Burak Özçivit


Fahriye Evcen yeni paylaşımıyla beğeni topladı Ünlü oyuncu uzun süredir ekranlardan uzak kalsa da sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip Fahriye Evcen, son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.
Fahriye Evcen: "Burak ne giydiğime karışmaz" Oğlu Karan Özçivit ile birlikte Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu Fahriye Evcen, muhabirlerle sohbet etti.
Kuruluş Osman dizisinden flaş haber Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Ragıp Savaş ve Saruhan Hünel gibi isimlerin rol aldığı "Kuruluş Osman" dizisinden flaş haber...
Fahriye Evcen: "Küçük ressamım işbaşında" Meslektaşı Burak Özçivit'le mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen, oğlu Karan'ın resim yaparken eğlendiği anları gözler önüne serdi.
Sosyal medyada Burak Özçivit rüzgarı esti Atv'nin rekortmen dizisi "Kuruluş Osman"ın başrol oyuncusu Burak Özçivit son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.
Fahriye Evcen Karan'ı sevmelere doyamadı En az ekrandaki başarısı kadar örnek aile yaşantısıyla da beğeni toplayan zarif oyuncu Fahriye Evcen, son paylaşımıyla hayranlarını mest etti.
Fahriye Evcen'den Kuruluş Osman setine ziyaret Fahriye Evcen paylaşımlarıyla sosyal medyada fırtınalar estirmeye devam ediyor. Atv'nin rekortmen dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldızı Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen yeni pozları ile güzelliğini gözler önüne serdi.