Burak Özçivit

Fahriye Evcen Burak Özçivit'i sette bile yalnız bırakmıyor Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı ‘Kuruluş Osman’ dizisi ekrana gelmeye hazırlanıyor.
Burak Özçivit'ten dikkat çeken sözler 'Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde çekilen 'Kuruluş Osman' için geri sayım başladı.
Kıvanç Tatlıtuğ, 80 kadınla yemek yiyecek mi? Geçen yıl Kuveyt’te ‘Kraliyet Ailesi’ diye lanse edilen zengin ailelerin kadınlarıyla bir araya gelen Burak Özçivit’in ardından bu yıl teklif Kıvanç Tatlıtuğ’a gitti.
Alp Navruz'dan Burak Özçivit'e olay gönderme! Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit; Kuveyt’te özel bir yemeğe katıldı. Lüks bir markanın düzenlediği davette Özçivit, ülkenin 80 zengin kadını ile birlikte yemek yedi ve karşılığında hatrı sayılır bir para aldı.
Fahriye Evcen'den 'aşk' paylaşımı Doğum kiloları nedeniyle eleştirilen Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’le çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.
Burak Özçivit'e Dubai'den 10 milyon liralık teklif! Atv’de ekrana gelecek olan 'Diriliş Osman' dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, Dubaili bir firmadan çocuk bezi reklamı için teklif aldı.
Can Yaman: "Burak Özçivit işini biliyor" Geçtiğimiz gün muhabirlerle karşılaşan son günlerin gözde oyuncusu Can Yaman; "Erkenci Kuş"taki partneri Demet Özdemir'e övgüler yağdırırken, sorulan soru üzerine Burak Özçivit ile ilgili konuşulacak sözler söyledi.