Burçlara Göre Zayıflama

Burçlara Göre Zayıflama

Koç (21 mart -20 nisan)
Ateş grubu burclarındandır.Bu yüzden koç burcu insanı bol bol su içmelidirler.21 ocaktan itibaren bolluk ve bereket sembolü olan jübiter koç burcuna geçti . Bu yüzden koçlar çok dikatli olmalı,kilo almaya en elverişli burç koç burcudur. Bol bol sebze tüketmelidirlerve mutlaka diyetlerine çarşamba günü başlamalıdırlar.

Boğa(21Nisan-21Mayıs)
Dolunay ile birlikte diyete başlamalıdırlar.veTahıl ağırlıklı beslenmeye özen göstermelidirler.

İkizler(22Mayıs-22Haziran)
Görselliği çok önem verirler ,giyinip kuşanmayı çok severler,kilo onlar için çok önemlidir,o yüzden kilo aldıkları zaman hemen kamufile etmeye çalışırlar.Bol bol Cvitamini almalıdırlar ve Yeşil sebze ağırlıklı beslenmelidirler.

Yengeç(22Haziran-22Temmuz)
Su grubu oldukları için yemeğe ve içmeye çok düşkündürler asla diyet yapamazlar bu yüzden bol bol spor yapmalarında fayda vardır.

Aslan(23 Temmuz-23Ağustos)
Aslanları Güneş yönetir .Diyete başlama günleri pazar günüdür.Et ağırlıklı beslenmeyi sevdikleri için diyet listesinde et mutlaka olmalıdır.

Başak(24 Ağustos-23Eylül)
Ateş grubu olduklarından bol bol su içme ihtiyacı duyarlar,tahıllı ve et ağırlıklı diyet yapmalıdırlar diyete çarşamba günü başlarlarsa başarılı olurlar.

Terazi(23Eylül-22Ekim)
Diyete başlama günleri perşembe ve cumadır,diyetlerinde sıcak ve ılık yiyecek ve içeceklere yer vermelerinde fayda vardır,ayrıca kırmızı etten uzak durmaları gerekir.

Akrep(23Ekim -22Kasım)
Su gurubu oldukları için her an diyet yapar gibi yaşarlar,Tahıllı yiyecekleri tercih etmeleri gerekir.

Yay(22Kasım-20Aralık)
Yemeğe ve içmeye çok düşkündürler özellikle alkollu içecekleri çok severler bu yüzden kilo vermeleri için alkolden uzak durmaları gerekir ve spor yapmalarında fayda vardır.Bol bol su ve sıvı tüketirlerse kilo vermeleri kolaylaşır.

Oğlak(21Aralık-18Ocak)
Kararlı bir diyete başlamak istiyorlarsa dolunay zamanı başlamaları gerekir,Taze meyve ve sebze sularını hayatlarından eksik etmemeleri gerekir.

Kova(19Ocak-20Şubat)
Diyetten önce düzenli bir yaşam tarzına ihtiyaçları vardır,Gece çok geç yatıp sabahta geç kalktıkları için kahvaltılarını aksatırlar ,düzenli yemek yeme alışkalığı olursa diyete ihtiyaçları kalmaz.

Balık(20 Şubat-21Mart)
Su gurubudurlar hamur işlerine çok düşkündürler sürekli aç olduklarını sanarlar ve çok yerler.Hamur işinden uzak durup düzenli beslenirlerse kilo verirler.

Burçlara Göre Diyete pazartesi başlamayın çünkü pazartesi günlerini ay yönetir ve duygusal kararlar ağır basar bu yüzden pazartesi başlayan diyetler çarşamba sona erer.
Konular Güzellik