Güzellik


Neşe Erberk'in kızı Selin, ülkemizi Polonya'da temsil etti
Neşe Erberk'in kızı Selin, ülkemizi Polonya'da temsil etti Eski Türkiye güzeli Neşe Erberk'in kızı Selin Gurdikyan, Polonya'da düzenlenen "Miss Supranational" yarışmasında Türkiye'yi temsil etti.
Neşe Erberk'in kızı Selin, Polonya'ya gitti
Neşe Erberk'in kızı Selin, Polonya'ya gitti Eski Türkiye güzeli Neşe Erberk'in kızı Selin Gurdikyan Polonya'da düzenlenen "Miss Supranational" yarışmasında Türkiye'yi temsil ediyor.
Hollanda'da trans kadın güzellik kraliçesi seçildi
Hollanda'da trans kadın güzellik kraliçesi seçildi Trans bir kadın olan Rikkie Valerie Kolle, 2023 Hollanda Güzeli olarak Miss Universe yarışmasında ülkesini temsil edecek.
Burcu Güneş değişmeyen 'inceliğinin' sırrını paylaştı
Burcu Güneş değişmeyen 'inceliğinin' sırrını paylaştı Yıllardır koruduğu fiziğiyle dikkat çeken ünlü ses sanatçısı Burcu Güneş; sırrını ilk kez açıkladı.
Taliban'dan kadınlara bir yasak daha! Güzellik salonlarını kapattırıyor
Taliban'dan kadınlara bir yasak daha! Güzellik salonlarını kapattırıyor ABD ve NATO yetkililerinin Afganistan'dan çekilmesinin ardından ülke yönetimini eline alan Taliban kadınlara yönelik güzellik salonlarının bir ay içinde kapatılmasına karar verdi.
Beril Pozam: "Kadınların üzerinde güzellik baskısı var"
Beril Pozam: "Kadınların üzerinde güzellik baskısı var" Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünde yer aldığı "Yalı Çapkını" dizisinin etkili oyuncularından Beril Pozam, kadınların üzerindeki güzellik baskısı hakkında konuştu.
Yağmur Ayaz gösterişli elbisesiyle fark yarattı
Yağmur Ayaz gösterişli elbisesiyle fark yarattı Podyumların gözde modeli Yağmur Ayaz jüri koltuğunda oturduğu bir modellik yarışmasında güzelliği ve gösterişli elbisesiyle finalistleri gölgede bıraktı.