Burcu Esmersoy'dan iddiaları yalanlayan kare

Boşandıktan sonra aradığı evi bulamadığı için otelde kaldığı iddia edilen Burcu Esmersoy, haberleri yalanladı. Bir aydır Tarabya’daki yeni villasında yaşayan güzel sunucu, saray yavrusu evinden ilk kareleri paylaştı.

Yakışıklı iş adamı Berk Suyabatmaz'la evliliği yaklaşık bir ay önce biten Burcu Esmersoy, isyanda! Güzel sunucunun, ayrılık sonrası Zekeriyaköy'de villa aradığı ancak kiraları fazla bulduğu için taşınamadığı iddia edilmişti.

Bu haberler üzerine sessizliğini bozan Burcu Esmersoy, bir ay önce Tarabya'da kiraladığı villasına yerleştiğini açıkladı.

Aylık kirası 30 bin TL olduğu konuşulan villasını büyük bir titizlikle dekore ettiren 43 yaşındaki güzel sunucu, önceki gün de saray yavrusunu andıran villasından ilk kareleri paylaştı. 

Doğaya olan tutkusuyla bilinen Burcu Esmersoy, virane bir haldeki bahçeyi sil baştan yaptırdı. Havuzlu villasının bahçesini ağaç ve çiçeklerle donatan güzel sunucu, tüm detaylarla da kendisi ilgilendi... Takvim Gazetesi'nin haberine göre bir aydır yeni villasında yeni bir hayat yaşayan Esmersoy, Tarabya'dan önce 13 yıl Emirgan'da; evliyken de 6 ay Göktürk'te yaşamıştı.

Konular Burcu Esmersoy