Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy'un 500 bin TL'lik keyfi Her trendi olduğu gibi teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Burcu Esmersoy, otomobil dünyasındaki modaya da uydu.
Burcu Esmersoy soluğu AVM'de aldı Sunucu Burcu Esmersoy, İstinyepark'ta alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.
Burcu Esmersoy kazancıyla dudak uçuklattı! Sunucu Burcu Esmersoy bir moda markasına tasarladığı plaj koleksiyonu için objektif karşısına geçti.
Burcu Esmersoy arkadaşlarıyla parkta buluştu Sunucu Burcu Esmersoy, Etiler’de spor yaptı. Sonra tüm kafe ve restoranlar kapalı olduğu için arkadaşlarıyla parkta buluştu.
Burcu Esmersoy Beden Yenileme Programı'na başladı Sağlıklı beslenmeye her zaman özen gösteren ve sporunu hiç aksatmayan 44 yaşındaki sunucu Burcu Esmersoy, Beden Yenileme Programı'na başladı.
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Burcu Esmersoy: "Beyaz saç severim" Sunduğu ödül töreninde beyaz saçlarıyla dikkat çeken Burcu Esmersoy, "O beyazlar benim yaşanmışlıklarım. Erkekte de beyaz saçı çok seviyorum" dedi.