Burcu Esmersoy


Berrak Tüzünataç: "Burcu ne yapıyorsa aynısından dedim"
Berrak Tüzünataç: "Burcu ne yapıyorsa aynısından dedim" Bomonti’de bulunan bir restoranda oyuncu Berrak Tüzünataç ile başbaşa olan Berk Suyabatmaz, flaşların patlamasıyla şoförüne mekan önünde siper aldırdı.
Berk Suyabatmaz - Berrak Tüzünataç aşkı
Berk Suyabatmaz - Berrak Tüzünataç aşkı Geçtiğimiz ay Burcu Esmersoy’dan ayrılan Berk Suyabatmaz ile oyuncu Berrak Tüzünataç, sürpriz bir aşka yelken açtı.
Burcu Esmersoy'un doğal halleri
Burcu Esmersoy'un doğal halleri Sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinye'de görüntülendi.
Burcu Esmersoy yorgun ama çok mutlu
Burcu Esmersoy yorgun ama çok mutlu Sevilen sunucu Burcu Esmersoy, son zamanlarda oldukça yoğun bir tempoda çalıştığını belirterek, "Yoruluyorum ama mutluyum" dedi.
Burcu Esmersoy'un neşeli alışverişi
Burcu Esmersoy'un neşeli alışverişi Yaklaşık iki ay önce Berk Suyabatmaz ile olan evliliğini sürpriz bir şekilde noktalayan Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Güzel sunucunun keyfinin oldukça yerinde olduğu gözlerden kaçmadı.
Burcu Esmersoy trafik çevirmesine takıldı
Burcu Esmersoy trafik çevirmesine takıldı Güzel televizyon yıldızı Burcu Esmersoy, önceki gün Ortaköy’deki trafik çevirmesine takıldı.
Berk Suyabatmaz - Ayşe Özyılmazel buluşması
Berk Suyabatmaz - Ayşe Özyılmazel buluşması Sunucu Burcu Esmersoy’dan 7 Eylül’de boşanan Berk Suyabatmaz önceki akşam Kenan Doğulu’nun Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da verdiği konserdeydi.