Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy genç aşkıyla sobelendi! Uzun süredir kalbinin boş olduğu bilinen güzel sunucu Burcu Esmersoy genç aşkıyla objektiflere yansıdı.
Burcu Esmersoy çölde deveyle gezdi Kazancıyla dudak uçuklatan Burcu Esmersoy şimdi de reklam çekimleri için Dubai’ye gitti.
Rachel Araz'dan 'estetik' iddialarına yanıt Rachel Araz, 'estetik' yaptırdığı yönündeki iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Araz, sosyal medyada gündem olan fotoğrafının 11-12 yaşlarında çekildiğini ve estetiksiz değil, çocuk olduğu için değişik göründüğünü ifade etti.
Burcu Esmersoy ile davette karşılaşan Rachel Araz'ın morali bozuldu Burcu Esmersoy, hakkında dedikodu yaptığını ima ettiği eski nişanlısı Sami Kiresepi’nin eşi Rachel Araz’la bir davette pişti oldu. Güzel sunucu şen kahkahalar atarken, köşe bucak kaçan Rachel Araz'ın ise yüzünden düşen bin parçaydı.
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yapan iki ünlü isim kim? Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'estetik' yorumlarıyla ilgili konuştu. Yüzüne 'Fransız Askısı' yaptırdığı iddialarına kayıtsız kalmayan Esmersoy, konuya sosyal medya hesabında açıklık getirmişti.
Burcu Esmersoy'dan 'estetik' iddialarına yanıt Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'estetik' yorumlarıyla ilgili konuştu. Yüzüne 'Fransız Askısı' yaptırdığı iddialarına kayıtsız kalmayan Esmersoy, konuya sosyal medya hesabında açıklık getirdi.
Burcu Esmersoy erkek takımıyla poz verdi Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yatırım tüyoları verdi: "Sürekli ev alıyorum. Kıyafet konusunda da ikinci eli tercih ediyorum. Tüketim çılgınlığının önüne geçip, ekonomimi iyi yönetiyorum."