Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy'un 'beyaz atlı prens'i herkesi şaşırttı Sunucu Burcu Esmersoy, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla esprili kişiliğini konuşturdu.
Berrak Tüzünataç: "Burcu Esmersoy ile yakın arkadaş değiliz" Sunucu Burcu Esmersoy'dan boşandıktan sonra Berk Suyabatmaz ile yeniden aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü.
Burcu Esmersoy Berrak ve Berk'in pozunu görünce ne yaptı? Burcu Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz ve arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın aşk dolu fotoğraflarını yakından takip ediyor.
Burcu Esmersoy 'Darısı başıma' dedi İş adamı Berk Suyabatmaz'la 15 aylık evliliği geçen yıl biten Burcu Esmersoy, kalbini aşka kapatmadı.
Burcu Esmersoy'un tek başına tatili Berk Suyabatmaz, yeni aşkı Berrak Tüzünataç ile aşk pozları verirken eski eşi Burcu Esmersoy, yalnızları oynuyor.
Hayvansever ünlüler iyilik hareketinde buluştu Ünlüler, sokak köpeklerine yardım eli uzattı. Aralarında Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy’un da bulunduğu birçok isim, hayvanlara mama ve kulübe yolladı.
Burcu Esmersoy'a 'Bu halde bile güzelsin' dediler Burcu Esmersoy arkadaşı Bünyamin Aydın’ın, Paris’teki ‘Palais de Tokyo’ müzesinde düzenlenen defilesine katıldı.