Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy'u nikah heyecanı sardı
Burcu Esmersoy'u nikah heyecanı sardı Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, şimdilerde düğün hazırlığı yapıyor.
Burcu Esmersoy'un 'Sevgilimle çekin' isteğine aşkından şaşırtan tepki
Burcu Esmersoy'un 'Sevgilimle çekin' isteğine aşkından şaşırtan tepki Sunucu Burcu Esmersoy, evlilik hazırlığı yaptığı bilinen sevgilisi Nazım Akmandil ile görüntülendi.
Tarzı çok konuşulan Afra Saraçoğlu kiminle pişti oldu?
Tarzı çok konuşulan Afra Saraçoğlu kiminle pişti oldu? Bodrum'daki Bulgari davetinde boy gösteren Afra Saraçoğlu, tarzıyla gündem yaratmıştı.
Nikah haberi beklenen Burcu Esmersoy'dan 'gelinlik' sorusuna konuşulacak yanıt!
Nikah haberi beklenen Burcu Esmersoy'dan 'gelinlik' sorusuna konuşulacak yanıt! Güzel sunucu Burcu Esmersoy, uzun süredir birlikte olduğu Nazım Akmandil ile yaz sonunda nikah masasına oturacak. İtalya, İstanbul ve Bodrum'da düğün yapacaklarını söyleyen Esmersoy, "5 gelinlik giyeceğim" dedi.
Tekne sezonunu açan Burcu Esmersoy nazara geldi
Tekne sezonunu açan Burcu Esmersoy nazara geldi Bodrum'da tatil yapan Burcu Esmersoy, teknede talihsiz bir kaza geçirdi. Vücudunun yarısını suya sokan Esmersoy'un masada bacağına bir şey dökerek yandığı görüldü.
Evlilik hazırlığında olan Burcu Esmersoy'dan şoke eden açıklama!
Evlilik hazırlığında olan Burcu Esmersoy'dan şoke eden açıklama! Bugünlerde genç sevgilisi Nazım Akmandil ile evlilik hazırlığında olduğu bilinen sunucu Burcu Esmersoy'dan şoke eden bir açıklama geldi.
Burcu Esmersoy - Nazım Akmandil aşkında rota yeniden oluşturuldu!
Burcu Esmersoy - Nazım Akmandil aşkında rota yeniden oluşturuldu! Eylül ayında iş insanı Nazım Akmandil ile güney İtalya'nın Puglia bölgesinde yer alan ultra lüks bir otelde evlenecek olan sunucu Burcu Esmersoy, yaz sezonununda gelmesiyle tatil rotası belirledi.