Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy'un gönderisinde dikkatlerden kaçmayan detay
Burcu Esmersoy'un gönderisinde dikkatlerden kaçmayan detay Nazım Akmandil ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Burcu Esmersoy'un yüzüğünü shopladığı sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.
Burcu Esmersoy'dan flaş nikah açıklaması!
Burcu Esmersoy'dan flaş nikah açıklaması! YouTube'da yayınlanan Mehmet Demirkol'un programına konuk olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un evlilik itirafı şaşırtmıştı.
Burcu Esmersoy Anneler Günü'nde yürekleri burktu
Burcu Esmersoy Anneler Günü'nde yürekleri burktu Burcu Esmersoy, dün yaptığı paylaşımla çocukluğundan kalan hüznünü gözler önüne serdi... 45 yaşındaki sunucu, Instagram’dan kurduğu uzun kutlama mesajında bir tek 18 yaşına kadar ‘anne’ diyemediği annesinin adını anmadı...
Burcu Esmersoy ve genç aşkı Göcek'ten döndü
Burcu Esmersoy ve genç aşkı Göcek'ten döndü Sunucu Burcu Esmersoy, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi Nazım Akmandil ile bayram tatilini Göcek'te geçirdi.
Burcu Esmersoy'dan bayram pozları
Burcu Esmersoy'dan bayram pozları Ekranın güzel yüzü Burcu Esmersoy; bayram pozlarını takipçileriyle paylaştı.
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme Bir süredir Rachel Araz Kiresepi ve Aslıhan Doğan Turan ile düşman kesilen Burcu Esmersoy, Instagram'dan yaptığı bir paylaşımla isim vermeden ikiliye gönderme yaptı.
Burcu Esmersoy - Rachel Araz rekabetinde kazanan kim oldu?
Burcu Esmersoy - Rachel Araz rekabetinde kazanan kim oldu? Burcu Esmersoy, arasının bozuk olduğu Rachel Araz Kiresepi'ye golünü attı.