Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy evlenmek için neden beklemek zorunda?
Burcu Esmersoy evlenmek için neden beklemek zorunda? Kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, yaz sonu dünyaevine gireceğini açıklamıştı.
Genç aşkıyla evlilik hayali kuran Burcu Esmersoy'dan şaşırtan haber
Genç aşkıyla evlilik hayali kuran Burcu Esmersoy'dan şaşırtan haber Yaz başında sevgilisi Nazım Akmandil'le evleneceğini açıklayan Burcu Esmersoy, o günden beri düğün dernekle ilgili tek kelime etmedi.
Burcu Esmersoy giyinme odasıyla şaşırttı
Burcu Esmersoy giyinme odasıyla şaşırttı Türkiye'nin en tarz kadınları arasında gösterilen Burcu Esmersoy, tam bir düzen hastası...
Burcu Esmersoy zariflik dersi verdi
Burcu Esmersoy zariflik dersi verdi Güzel sunucu Burcu Esmersoy, muhabirlere yüz vermeyen şöhretli isimlere zariflik dersi verdi.
Burcu Esmersoy yaz sezonunu sevgilisiyle kapattı
Burcu Esmersoy yaz sezonunu sevgilisiyle kapattı Burcu Esmersoy, yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu iş insanı sevgilisi Nazım Akmandil ile sezonun son tatil turuna çıktı.
Burcu Esmersoy: "Sevgilimin yanında horlamaktan korktum"
Burcu Esmersoy: "Sevgilimin yanında horlamaktan korktum" Burcu Esmersoy, önceki akşam Ceyda Düvenci'nin sunduğu 'Bambaşka Sohbetler' programında esprili kişiliğini bir kez daha gözler önüne serdi.
Güzel yıldızlar sevimli dostlarıyla poz verdi
Güzel yıldızlar sevimli dostlarıyla poz verdi İlayda Alişan, Burcu Esmersoy ve Aslı Bekiroğlu sevimli dostlarıyla objektiflere takıldı.