Burcu Esmersoy


Burcu Esmersoy'a bir destek de Hadise'den Babası tarafından şiddet gördüğünü açıklayan ve annesi hakkında yaptığı itirafla yürekleri burkan Burcu Esmersoy'a bir destek de Hadise'den geldi. Şarkıcı, "Sen güçlü bir kadınsın" dedi.
Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz'ı mı kast etti? "Katarsis" programında "Babam gibi bir adamla evlendim" diyen ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un bu sözleri Eylül ayında boşandığı Berk Suyabatmaz'ı akıllara getirmişti.
Demet Akalın'dan flaş Burcu Esmersoy açıklaması Demet Akalın kendisini takipten çıkardığı için öfke kustuğu sunucu Burcu Esmersoy hakkında yeni bir açıklama yaptı.
Burcu Esmersoy: "Hortumla dayak yedim!" Sunucu Burcu Esmersoy, yaşadığı acılarını, üzüntülerini ve çocukluğu hakkındaki bilinmeyenlerini anlattı.
Burcu Esmersoy 'anoreksiya' haberine sert çıktı! Eski eşi Berk Suyabatmaz’ın Berrak Tüzünataç’la ilişkisi hakkında konuşmama kararı alan Burcu Esmersoy'un, yemek yememe hastalığına yakalandığı iddia edilmişti.
Burcu Esmersoy'a iki tedavi yöntemi uygulanacak! Eski eşi Berk Suyabatmaz’ın Berrak Tüzünataç’la ilişkisi hakkında konuşmama kararı alan Burcu Esmersoy, yemek yememe hastalığına yakalandı.
Burcu Esmersoy Berk-Berrak çifti sorulunca ne yaptı? Eski eşi Berk Suyabatmaz hakkında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.