Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy makyajsız sobelendi Sevilen sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
Burcu Esmersoy'dan konuşulacak 'saat' atağı! Burcu Esmersoy, 300 bin liralık saatiyle adeta şov yaptı...
Burcu Esmersoy'dan herkesi şaşırtan paylaşım! Geçen yıl New York'ta dünyaevine girdiği Berk Suyabatmaz'dan bu yılın Eylül ayında tek celsede boşanan Burcu Esmersoy, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla beğeni topladı.
Burcu Esmersoy'un hayali kız çocuklarını okutmak Sunucu Burcu Esmersoy, Watergarden Ataşehir’de gerçekleşen Mücevher Festivali’ne katıldı.
Berrak Tüzünataç'ı öfkelendiren soru! Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz bir süre önce Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç'a nispet mi yaptı? Geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere yansıyan Burcu Esmersoy, şen kahkahalar eşliğinde manidar sözler söyledi.
Burcu Esmersoy'dan 'sahte hesap' açıklaması Sunucu Burcu Esmersoy’un sosyal medyada yabancı bir güzelin fotoğraflarını kullanarak sahte hesap açtığı, bu hesaptan o dönem eşi olan Berk Suyabatmaz’la konuştuğu, buluşma zamanı geldiğinde ise kimliğini açıklayarak 'Beni aldatacaktın' deyip boşandığı ileri sürülmüştü.