Çağatay Ulusoy astronomik teklifi kabul edecek!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un 14 Şubat'ta kadın hayranlarıyla buluşup yemek yemeyi kabul edeceği ve kazanacağı parayla hayattaki en büyük hayaline kavuşmak için büyük bir adım atacağı iddia edildi.

16273 okunma

"Hakan Muhafız" isimli NetFlix dizisiyle hatrı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Çağatay Ulusoy'a Orta Doğu'dan yemek teklifi geldi. Ulusoy; eğer teklifi kabul ederse 2 milyon TL karşılığında 14 Şubat'ta kadın hayranlarıyla buluşup yemek yiyecek. Aynı teklif geçtiğimiz Burak Özçivit'e teklif edilmiş; 80 kadınla yemek yiyen Burak Özçivit bir servet almıştı.

Bu sabah Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Ece Erken'in verdiği bilgiye göre Ulusoy bu yemek teklifini kabul edecek.

6-7 milyon TL değerinde bir tekne satın almak istediği iddia edilen Çağatay Ulusoy deniz tutkusuyla biliniyor. Ulusoy yemekten kazanacağı parayla en büyük hayaline kavuşmak için büyük bir adım atmış olacak...

DUYGU SARIŞIN İLE AŞK DEVAM MI?

Erken canlı yayındaki açıklamalarına şöyle devam etti "Net söylüyorum. Duygu Sarışın ile Zekeriköy'deki evde birlikte yaşıyorlar... Ayrılık yok."