Çağatay Ulusoy


Duygu Sarışın'ın karantina saadeti Karantina sürecini yakışıklı aşkı Çağatay Ulusoy ile birlikte geçiren oyuncu Duygu Sarışın geçtiğimiz günlerde muhabirlere sevgilisinin mutfaktaki hünerlerini anlata anlata bitirememişti.
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde flaş gelişme Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un hayranları Es Film'in son yılların en büyük prodüksiyonlu dizisi "Barbaros" için beklemede...
Duygu Sarışın: "Çağatay mutfakta bir harika" Yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy, iki yıldır aşk yaşadığı Duygu Sarışın’ın kalbini bir kez daha çaldı. 29 yaşındaki yakışıklı oyuncu, karantinada özellikle et yemeklerinde marifetini konuşturdu.
Çağatay Ulusoy yapımcı oluyor Karantina sürecini oyuncu sevgilisi Duygu Sarışın’la geçiren Çağatay Ulusoy, bir yandan önümüzdeki sezonla ilgili planlar yapıyor.
Serenay Sarıkaya 'Geri Döndük' dedi Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım heyecan yarattı...
Hazal Kaya: "Kıvanç Tatlıtuğ'u ağabeyim gibi severim" YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olan Hazal Kaya çok çapıcı açıklamalar yaptı.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un duygusal kaçışı! Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın, karantina günlerini yakışıklı oyuncunun Zekeriyaköy’deki villasında geçiriyor. Oyuncu çift, bol bol bahçede yürüyüş yapıp kesinlikle misafir kabul etmiyor. Sarışın, karantina günlerinde aşkı için sağlıklı yemekler yapıyor.