Çağatay Ulusoy


Serenay Sarıkaya'nın televizyon endişesi
Serenay Sarıkaya'nın televizyon endişesi "Aile" dizisiyle televizyona geri dönmeye hazırlanan oyuncu Serenay Sarıkaya korkuları olduğunu söyledi.
Çağatay Ulusoy'un adı bomba isimle anılıyor!
Çağatay Ulusoy'un adı bomba isimle anılıyor! Geçtiğimiz haftalarda 7 yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışın'la ayrılık kararı alan Çağatay Ulusoy, çapkınlıkta gaza bastı...
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu? Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun 4 yıllık ilişkisi 'bitti, bitiyor' derken ikiliden ayrılık açıklaması gelmişti.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ayrıldı!
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy ayrıldı! Mutlu beraberliklerini gözlerden uzakta yaşayan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın çiftinden herkes evlilik haberi beklerken ayrılık haberi geldi.
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'in 'Centilmen'i gün sayıyor
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'in 'Centilmen'i gün sayıyor Başrolünde Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturan 'Centilmen' filmi gün sayıyor.
Jigoloyu canlandıracak olan Çağatay Ulusoy imaj değiştirdi
Jigoloyu canlandıracak olan Çağatay Ulusoy imaj değiştirdi Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, dijital platformda yayınlanacak olan dizi için kolları sıvadı. Yeni projesinde bir jigoloyu canlandıran Çağatay Ulusoy, imajıyla da dikkat çekti.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un sürpriz planı ortaya çıktı
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un sürpriz planı ortaya çıktı Mutlu beraberliklerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un bilinmeyen planları ortaya çıktı.