Çağatay Ulusoy


Çağatay Ulusoy'dan hayranlarını şaşırtan karar ‘Barbaros' dizisinde rol almaktan son anda vazgeçen Çağatay Ulusoy'un, yeni sezon için Şeref Sözü'yle anlaştığı iddia edilmişti. Ancak Ulusoy'un son kararı hayranlarını şaşırttı.
Çağatay Ulusoy'un market alışverişi şaşırttı Yeni rolü için aldığı kilolarla olay olan Çağatay Ulusoy’un zayıflamaya niyeti yok! Ünlü oyuncu, aşkıyla çıktığı tekne tatilinde önceki gün bir marketten tek seferde 3 bin 800 liralık alışveriş yaptı.
Çağatay Ulusoy yeni sezon anlaşmasını imzaladı ‘Barbaros' dizisinde rol almaktan son anda vazgeçen Çağatay Ulusoy, yeni sezon anlaşmasını yaptı.
Çağatay Ulusoy yeni projede kimi canlandıracak? ‘Barbaros' dizisinden ayrılan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'a yapımcılardan teklif üstüne teklif yağıyor.
Çağatay Ulusoy sinema filminde rol alacak Çağatay Ulusoy'un İsmi önümüzdeki günlerde açıklanacak dram türündeki yeni filminin çekimlerinin Temmuz sonunda İstanbul'da başlayacağı öğrenildi.
Burak Özçivit Çağatay ve Kıvanç'a rakip çıktı! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, tatil sezonunu eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la Bodrum’da açtı.
Kiloları Çağatay Ulusoy'u kara kara düşündürüyor Çağatay Ulusoy'un ‘Barbaros' dizisi için değil iptal edilen pehlivan Koca Yusuf'un hayatını anlatan film için kilo aldığı öğrenildi. ‘Barbaros’ adlı dizide rol almaya hazırlanan Çağatay Ulusoy, kilolu görüntüsünden sonra hırs yaptı. Morali bozulan oyuncu, diyetisyenden yardım almaya başladı.