Çağatay Ulusoy


Evi yanan Hazal Kaya hangi oyuncunun evinde kaldı? Hazal Kaya'nın evi yanınca annesiyle birlikte bir oyuncu arkadaşının evinde kaldığı söylenmişti.
Çağatay Ulusoy sinema filmi için Londra'da ‘Hakan Muhafız’ dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy, kendi çekeceği sinema filmi için kolları sıvadı.
Yakışıklı ressam Çağatay Ulusoy Yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy, bilinmeyen bir yönüyle sosyal medyaya damga vurdu.
Çağatay Ulusoy'dan sinema filmi atağı İnternet dizisinin çekimleri için şu sıralar Kırklareli'de olan Çağatay Ulusoy'dan sürpriz proje...
Kıvanç Tatlıtuğ, 80 kadınla yemek yiyecek mi? Geçen yıl Kuveyt’te ‘Kraliyet Ailesi’ diye lanse edilen zengin ailelerin kadınlarıyla bir araya gelen Burak Özçivit’in ardından bu yıl teklif Kıvanç Tatlıtuğ’a gitti.
Çağatay Ulusoy astronomik teklifi kabul edecek! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un 14 Şubat'ta kadın hayranlarıyla buluşup yemek yemeyi kabul edeceği ve kazanacağı parayla hayattaki en büyük hayaline kavuşmak için büyük bir adım atacağı iddia edildi.
Çağatay Ulusoy'a 2 milyon TL'lik yemek teklifi! Çağatay Ulusoy'un hayranları yakışıklı oyuncu uğruna servet harcamayı göze aldı.