Çağatay Ulusoy


Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden olay haber!
Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden olay haber! Uzun süredir ortalarda görünmeyen Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde Kemerburgaz'daydı.
Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan bomba haber
Çağatay Ulusoy - Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan bomba haber Ekranın üç yakışıklı ismi Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kış hazırlıkları start aldı.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Çağatay Ulusoy ölümden mi döndü?
Çağatay Ulusoy ölümden mi döndü? Yeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy'un çekim sırasında kaza geçirdiği ileri sürüldü.
Berrak Tüzünataç'tan şaşırtan ayrılık kararı
Berrak Tüzünataç'tan şaşırtan ayrılık kararı Kaldıkları lüks otelden paylaşım yapan çift, daha sonra demirli lüks teknelerine geçerek, "Yaza Merhaba" dedi.
Berrak Tüzünataç'tan konuşulacak haber!
Berrak Tüzünataç'tan konuşulacak haber! Oyuncu Berrak Tüzünataç, merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen evleniyor mu?
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen evleniyor mu? Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, tatil için Yunanistan’dan sonra Marmaris’e gitti. Aşklarını artık gözler önüne seren çifte güzel oyuncunun annesi Ümran Seyhan’ın da eşlik ettiği ortaya çıktı.