Çağatay Ulusoy


Çağatay Ulusoy'un 'Yeşilçam' projesinden ilk kareler Başrollerini Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı Yeşilçam dizisinden ilk görseller paylaşıldı.
Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'dan ayrılık açıklaması Haklarında geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları haberleri çıkan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy sessizliklerini bozdu.
Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy'u terk etti! Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın ayrıldığı iddia edildi.
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen filmi geri sayımda Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı 'Kağıttan Hayatlar' adlı sinema filminin fragmanı yayınlandı.
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde flaş değişiklik! Yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy'un kağıt toplayarak geçimini sağlayan bir babayı oynadığı yeni filmi "Mücadele Çıkmazı"nın adı değişti.
Çağatay Ulusoy setlere geri döndü Çağatay Ulusoy 19. yüzyılda yaşayan pehlivan Koca Yusuf rolü için 100 kiloya çıkmıştı. Ancak o proje iptal olunca kilo vermeye başlamıştı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bodrum'da form tuttu Aynı zamanda yakın dost da olan ünlü oyuncular Kıvanç Tatltuğ ile Çağatay Ulusoy, pek çok sanatçı ve sosyetik isimin de yaptığı gibi pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih etti.