Çağatay Ulusoy


Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun başrol oynadığı 'Yeşilçam'ın galası online olarak düzenlendi. İzleyicileri 60'lı yıllara götürecek olan oyuncular, samimi bir işe imza attıklarını söyledi.
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
Çağatay Ulusoy yönetmen olma yolunda ilerliyor Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, mesleğinde emin adımlarla ilerliyor...
Tatlıtuğ çifti yeni kankalarıyla tatile çıktı Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer çifti hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle soluğu Kırklareli'nde aldı. Ünlü çifte Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk de eşlik etti.
Çağatay Ulusoy çekimler biter bitmez Çanakkale'de villa tuttu Dijital platform için bir film bir de dizi çeken Çağatay Ulusoy yine kayıplara karıştı.
Çağatay Ulusoy: "Yeşilçam, Türkiye'nin hayal fabrikasıydı" Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, dijitalde yayınlanacak olan 'Yeşilçam' dizisiyle nostalji yaşatacak.
Çağatay Ulusoy: "Benim maskelerim yok" "Başarmak kelimesi enteresan çünkü yaptım, başardım demek tamamlamak demek. Ben de yolculuğun içindeyim hala, süreç çeşitli öğrenimlerle üstüne koyarak devam ediyor benim için. X noktasından başarı noktasına giden yolda sonsuz bir süreç ve yolculuk var."