Çağatay Ulusoy


Çağatay Ulusoy'dan kaşesine rekor zam Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, son olarak rol aldığı dijital platform dizisinin ardından kaşesine zam yaptı.
Afra Saraçoğlu ve Çağatay Ulusoy aynı projede buluşuyor Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, 'Yeşilçam' adlı dizi ile anlaşmaya vardı. Ulusoy'un partneri de belli oldu. Yakışıklı oyuncuya dizide Afra Saraçoğlu eşlik edecek.
Çağatay Ulusoy cephesinde sürpriz gelişme Çağatay Ulusoy yeni projesi ile ekranlara dönüyor. Yakışıklı oyuncu, Çağan Irmak imzalı Yeşilçam dizisinde başrol oynayacak.
Çağatay Ulusoy neye uğradığına şaşırdı! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'a büyük şok.
Duygu Sarışın saçlarını armağan etti Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile gözlerden uzak bir aşk yaşayan oyuncu Duygu Sarışın, ‘Saçım Saçın Olsun’ kampanyası için saçını, tedavi sırasında saçı dökülen hastalara hediye etti. Oyuncu, “Dünyayı sevgi kurtaracak” dedi.
Duygu Sarışın yoga yaptı, Başak Dizer görüntüledi Çağatay Ulusoy ile sevgilisi Duygu Sarışın dün Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in Bodrum'daki villalarına misafirliğe gitti.
Burak Özçivit'in arabası da karizma Atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Kuruluş Osman"ın başrolü Burak Özçivit, önceki gün Boğaz’da arazi aracıyla gezdi. Yakışıklı oyuncunun modifiye ettirdiği aracını görenler, ‘Cipi de kendisi gibi karizma’ dedi.