Çağatay Ulusoy


Oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi "Bizimkiler" ve "Yazlıkçılar" gibi efsane televizyon yapımlarında rol alan usta tiyatro ve seslendirme sanatçısı Engin Şenkan'dan flaş haber...
Sürpriz isimleri buluşturan projede yeni gelişme OGM Pictures’ın ilk tanıtımı tv8’de yayınlanan daha sonra ise Netflix’e satılan “Süslü Korkuluk” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Çağatay Ulusoy'un yılan hikayesine dönen dizisinden yeni haber Akıbeti merakla beklenen "Süslü Korkuluk" dizisiyle ilgili flaş bir gelişme daha yaşandı.
Çağatay Ulusoy'un dizisinin yeni adresi Netflix Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un başrolünü paylaşacağı 'Süslü Korkuluk' dizisinin adresi belli oldu.
Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen dizisinde neler oluyor? Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi "Süslü Korkuluk"un nerede yayınlanacağı belirsizliğini koruyor.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde işler karıştı Çağatay Ulusoy'un tv8’de ekrana gelmesi planlanan dizisi "Süslü Korkuluk" cephesinde işler karıştı.
Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'u set heyecanı sardı Çağatay Ulusoy ile Alina Boz'un başrolünü oynayacağı 'Süslü Korkuluk' dizisinin çekimleri yakında başlıyor.