Çağatay Ulusoy


Çağatay Ulusoy'un adını duyan Duygu Sarışın koşmaya başladı
Çağatay Ulusoy'un adını duyan Duygu Sarışın koşmaya başladı Güzel oyuncu Duygu Sarışın, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Hazal Kaya: "Çağatay Ulusoy’un evine sığındım"
Hazal Kaya: "Çağatay Ulusoy’un evine sığındım" Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın şaşırtan açıklaması sosyal medyada yankılandı...
Çağatay Ulusoy'un yeni televizyon dizisi sete çıktı
Çağatay Ulusoy'un yeni televizyon dizisi sete çıktı FOX’ta ekrana gelecek, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ı buluşturan "Gaddar" dizisi çekimlere başladı.
Laçin Ceylan hangi iddialı projenin kadrosuna katıldı?
Laçin Ceylan hangi iddialı projenin kadrosuna katıldı? Son olarak "Yüz Yıllık Mucize" dizisinde rol alan Laçin Ceylan hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu?
“Terzi” dizisi dünya çapında başarı gösterdi
“Terzi” dizisi dünya çapında başarı gösterdi Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynadığı “Terzi” dizisinin 3 Kasım’da seyirciyle buluşan final sezonu müthiş bir başarıya imza attı.
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine sürpriz transfer!
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisine sürpriz transfer! Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Onur Saylak ve Sümeyye Aydoğan’ı buluşturan FOX’un "Gaddar" dizisi merakla bekleniyor.
Neslihan Yeldan hangi güzel oyuncunun annesini canlandıracak?
Neslihan Yeldan hangi güzel oyuncunun annesini canlandıracak? Ay Yapım'ın FOX için çekeceği yeni iddialı dizi "Gaddar" Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan'ı başrollerde buluşturdu.