Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy'un iddialı filmi davalık oldu
Çağatay Ulusoy'un iddialı filmi davalık oldu Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix'te yayınlanan ‘Kağıttan Hayatlar' adlı film mahkemelik oldu.
Çağatay Ulusoy 100 bin dolara özel tekne yaptırdı
Çağatay Ulusoy 100 bin dolara özel tekne yaptırdı Balık aşkıyla bilinen Çağatay Ulusoy yeni bir tekne aldı. Ulusoy, sevgilisi Duygu Sarışın ile bu teknede kalacak. Teknenin fiyatı ise dudak uçuklattı.
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrollerini üstlendiği "Yeşilçam" dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek.
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler
Yeşilçam'ın ikinci sezonuna flaş isimler 22 Nisan'da dijitalde görücüye çıkan Çağatay Ulusoy'lu "Yeşilçam" dizisi büyük ilgi gördü.
Duygu Sarışın yeni imajıyla sosyal medyayı ikiye böldü
Duygu Sarışın yeni imajıyla sosyal medyayı ikiye böldü Çağatay Ulusoy ile olan birlikteliğiyle magazin gündeminde yer alan oyuncu Duygu Sarışın, önceki gün radikal bir değişime gitti.
Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala
Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun başrol oynadığı 'Yeşilçam'ın galası online olarak düzenlendi. İzleyicileri 60'lı yıllara götürecek olan oyuncular, samimi bir işe imza attıklarını söyledi.
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.