Çağatay Ulusoy

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bodrum'da form tuttu
Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bodrum'da form tuttu Aynı zamanda yakın dost da olan ünlü oyuncular Kıvanç Tatltuğ ile Çağatay Ulusoy, pek çok sanatçı ve sosyetik isimin de yaptığı gibi pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih etti.
Çağatay Ulusoy'dan Çeşme'de 6 milyon TL'lik yatırım!
Çağatay Ulusoy'dan Çeşme'de 6 milyon TL'lik yatırım! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Çeşme’de yatırım amaçlı villa aldı. Yeni evine 6 milyon TL’ye ödeyen oyuncu, önümüzdeki günlerde satışa çıkaracak.
Çağatay Ulusoy'un hedefinde Londra var!
Çağatay Ulusoy'un hedefinde Londra var! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un Karadeniz çaylarıyla ürettiği soğuk çay markası tüm dünyada satılacak.
Alp Kırşan 'Gözümüz tbt görsün' notuyla paylaştı
Alp Kırşan 'Gözümüz tbt görsün' notuyla paylaştı Alp Kırşan, “Gözümüz #tbt görsün” notuyla yakışıklı oyuncuların buluştuğu bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı.
Duygu Sarışın cephesinden müjdeli haber
Duygu Sarışın cephesinden müjdeli haber Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile gözlerden uzak, mutlu bir beraberlik yaşayan oyuncu Duygu Sarışın'dan müjdeli haber geldi.
Çağatay Ulusoy yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ'a komşu oluyor
Çağatay Ulusoy yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ'a komşu oluyor Zekeriyaköy’deki villasına 16 bin TL kira ödemekten bıkan Çağatay Ulusoy, ev sahibi olmaya karar verdi.
'Dünyanın en yakışıklı 100 erkeği' listesinde 8 Türk
'Dünyanın en yakışıklı 100 erkeği' listesinde 8 Türk Herkesin büyük bir merakla açıklanmasını beklediği en yakışıklı erkekleri listesi belli oldu.