Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy tasarımcı olacak
Çağatay Ulusoy tasarımcı olacak Geçen aylarda Çağatay Ulusoy’un tv8 ile anlaştığı ve OGM Medya’nın yeni dizisiyle ekrana döneceği gündeme gelmişti.
Çağatay Ulusoy cephesinden konuşulacak haber
Çağatay Ulusoy cephesinden konuşulacak haber Çağatay Ulusoy'un OGM Pictures ile çekeceği yeni dizisinin senaryosu değişti.
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde neler oluyor?
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde neler oluyor? Dizilerin en çok kazanan oyuncusu Çağatay Ulusoy, ekrana geri dönmeye hazırlanıyor.
Dünya yakışıklılar listesine Türk oyuncular damga vurdu
Dünya yakışıklılar listesine Türk oyuncular damga vurdu Amerika merkezli internet sitesi 'TC Candler' bu yıl da "Dünyanın en yakışıklı ve en güzel 100 ünlü yüzünü" belirledi.
Ünlü isimlerin adının geçtiği projede büyük kriz!
Ünlü isimlerin adının geçtiği projede büyük kriz! "Kağıttan Hayatlar" filminin ardından yeni projesi merak konusu olan Çağatay Ulusoy'un OGM Pictures'ın tv8'de ekrana gelmesi planlanan "Yalı Çapkını" dizisiyle el sıkıştığı gündeme gelmişti.
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı dijitalde yayınlanan 'Yeşilçam' dizisinin yönetmeni Çağan Irmak'tan oyuncuya övgü dolu sözlerde bulundu.
Çağatay Ulusoy Yargı'yı reddetti
Çağatay Ulusoy Yargı'yı reddetti Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü Pınar Deniz'le paylaştığı 'Yargı' dizisinde oynaması için ilk teklifin Çağatay Ulusoy'a gittiği öğrenildi.