Defne Samyeli: "Ben yine de dava açacağım"

Güzel yıldız Defne Samyeli, kitabının yeni baskılarında kendisiyle ilgili satırları çıkartmaya karar veren Mustafa Sandal ile ilgili sorulan sorulara yanıt verdi.

3677 okunma

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının haberine göre Defne Samyeli, Mustafa Sandal'ın kitabının yeni baskılarında kendisiyle ilgili satırların çıkartılacağının sorulması üzerine "Doğru bir adım olmuş ama ben yine de davayı açacağım." yanıtını verdi.

"Ben bu konuda net bir açıklama beklemiştim. Beklediğim tarzda ve netlikte bir açıklama gelmedi. Davayı açmamamı gerektirecek bir açıklama gelmediğinden bunun bir duruş olduğunu düşünüyorum. Kadınların isminin bu şekilde kullanılabilmesi son derece yanlış. Kimileri bu durumda benim gibi davranmaz, umursamayabilirler. Ben ciddi bir insanım. Bu gibi konularda durduğum yer belli. Ben bunları çok hafife alan birisi değilim" diyen Defne Samyeli, Mustafa Sandal'dan herhangi bir özür beklemediğini ifade etti.

"Single'ında başarılar dilerim" sözlerinde bir gönderme olmadığını düşünen Defne Samyeli, "Bu haberleri çıkartan ben değilim" diyerek otomobiline yöneldi.

Konular Defne Samyeli