Defne Samyeli


Defne Samyeli apar topar hastaneye koştu! Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Instagram hesabından paylaştığı video ile hastanelik olduğunu duyurdu. Yılmaz'ın Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki oyunu ise rahatsızlığı nedeniyle 5 Ocak'a ertelendi.
Defne Samyeli, Demet Akalın'ın adını duyunca ne yaptı? Polemik kraliçesi Demet Akalın, yine rahat durmadı. Şarkıcı bu sefer sahne ücretini artıran Defne Samyeli’yi diline doladı.
Demet Akalın'dan yılın son polemiği! Polemik kraliçesi Demet Akalın, yine rahat durmadı. Şarkıcı bu sefer sahne ücretini artıran Defne Samyeli’ni diline doladı.
Defne Samyeli'nin yılbaşı sahne ücreti dudak uçuklattı! Komedyen Cem Yılmaz ile barışacağı dedikoduları fos çıkan güzel yıldız Defne Samyeli, şu günlerde sahne çalışmalarına ve yeni yılda çıkaracağı single çalışmasına yoğunlaştı.
Defne Samyeli'nin single heyecanı Komedyen Cem Yılmaz ile ayrıldıktan işine yoğunlaşan Defne Samyeli, yeni single çalışması için kamera karşısına geçti.
Defne Samyeli ve Cem Yılmaz gerçekten barıştı mı? Bir süre önce ilişkilerine son veren Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın barıştığı iddia edilmişti. Samyeli'nin barışmak için ortaya koyduğu iddia edilen şart ise şaşırtmıştı.
Defne Samyeli ile Cem Yılmaz barıştı mı? Bir süre önce ilişkilerine son veren Cem Yılmaz ile Defne Samyeli hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Ünlü çiftin barışmasının an meselesi olduğu belirtildi.