Defne Samyeli


Defne Samyeli'nin yanındaki genç adam şoförü mü, sevgilisi mi? İş adamı Onur Arıkan'la aşk yaşadığı konuşulan Defne Samyeli, önceki gece kafa karıştırdı. Şoför tuttuğu konuşulan şarkıcının yanındaki genç adamla eğlenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Defne Samyeli aracını mekanın içine sokturdu Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli, önceki gün Sarıyer'deki bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi.
Defne Samyeli'ne çıtır sevgili Son günlerde sosyete kulislerinde, eskinin Türkiye güzeli, şimdinin popüler şarkıcısı Defne Samyeli'nin yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.
Derin Talu dudak dudağa yakalandı Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu, gecelere bir çıktı tam çıktı. 3 Eylül’de 18 yaşına giren ve mekanlara gitmeye başlayan genç kız, önceki gece aşka geldi. Talu, sevgilisiyle dudak dudağa yakalandı.
Defne Samyeli ve kızları Cadılar Bayramı'nı coşkuyla kutladı! Güzel yıldız Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin'le katıldıkları 'Cadılar Bayramı' kutlamasında verdikleri pozları takipçileriyle paylaştı.
Defne Samyeli hakkında bilinmeyen 'Cana' gerçeği! OGM Medya'nın Kanal D için çektiği Camdaki Kız dizisi perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor.
Defne Samyeli'nin yeni aşkının kim olduğu ortaya çıktı! Herkes Defne Samyeli'nin eski aşkı Serdar Bilgili ile tekrar bir araya geldiğini konuşurken şarkıcının yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.