Defne Samyeli


Defne Samyeli günler sonra ortaya çıktı!
Defne Samyeli günler sonra ortaya çıktı! Komedyen Cem Yılmaz’la ilişkilerini bitirdikleri konuşulan eski haber spikeri Defne Samyeli, önceki gün Etiler’deydi.
Defne Samyeli eşyalarını alıp kendi evine taşındı!
Defne Samyeli eşyalarını alıp kendi evine taşındı! Cem Yılmaz ile Nisan 2018’den bu yana aşk yaşadığı Defne Samyeli’nin ayrıldığı dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düştü! İşte bu ayrılıkla ilgili konuşulanlar...
Cem Yılmaz - Defne Samyeli aşkından son dakika haberi!
Cem Yılmaz - Defne Samyeli aşkından son dakika haberi! Komedyen Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği "Karakomik Filmler"in galası önceki gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi. Galaya katılmayan Defne Samyeli'nin sosyal medya hesaplarından da sevgilisinin filmine destek vermemesi dikkatlerden kaçmamıştı.
Defne Samyeli ve kızları "Karakomik Filmler"in galasına katılmadı
Defne Samyeli ve kızları "Karakomik Filmler"in galasına katılmadı Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği "Karakomik Filmler"in galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Defne Samyeli evlilikten umudunu kesti
Defne Samyeli evlilikten umudunu kesti Bir zamanların ünlü haber spikeri Defne Samyeli; 1.5 yıl önce aşk yaşamaya başladığı komedyen Cem Yılmaz için "Eğlendiğim, kendimi güvende hissettiğim bir beraberliğim var" demişti. Cem Yılmaz da "İçimde bu ilişki uzun yıllar devam edecekmiş gibi bir his var" açıklamasını yapmıştı.
Cem Yılmaz muhabirleri haşladı!
Cem Yılmaz muhabirleri haşladı! 14’üncüsü düzenlenecek olan çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, 12-15 Eylül tarihleri arasında Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Deren Talu New York'ta podyuma çıktı!
Deren Talu New York'ta podyuma çıktı! Modacı kardeşler RaisaVanessa, 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu The Lambada’yı New York Moda Haftası kapsamında görücüye çıkardı.