Defne Samyeli


Defne Samyeli ile Cem Yılmaz yıllar sonra pişti oldu!
Defne Samyeli ile Cem Yılmaz yıllar sonra pişti oldu! Mayıs 2018 ile ekim 2020 yılları arasında beraberlik Cem Yılmaz ile Defne Samyeli Power Müzik Ödülleri Töreni'nin kırmızı halısında pişti oldu.
Deren Talu koşar adımlarla mekana kaçtı! Gecelerde panik!
Deren Talu koşar adımlarla mekana kaçtı! Gecelerde panik! Defne Samyeli'nin güzeller güzeli kızı Deren Talu, gecelerde panikledi.
Defne Samyeli'nin ani vedası herkesi üzdü
Defne Samyeli'nin ani vedası herkesi üzdü Bir dönem haber saatinin en gözde spikeri olan Defne Samyeli; şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oyunculukta yapıyordu.
Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı!
Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı! Sinan Akçıl, daha önce aşk yaşadığını kabul etmediği Defne Samyeli'yle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.
Defne Samyeli'ne kızı Derin soruldu! Şikayetçi oldu mu?
Defne Samyeli'ne kızı Derin soruldu! Şikayetçi oldu mu? Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden olan küçük kızı 19 yaşındaki Derin Talu bir süredir Emircan Şahin'le birlikteydi. İki sevgili arasında birkaç hafta önce büyük bir kavga yaşanmıştı. O kavga sırasında da Derin, sevgilisi tarafından darp edilmişti.
Derin Talu'yu darp ettiği iddia edilen Emircan Şahin'e büyük darbe!
Derin Talu'yu darp ettiği iddia edilen Emircan Şahin'e büyük darbe! Geçtiğimiz günlere Defne Samyeli'nin sözleri damga vurmuştu...
Kızının darp edildiğini itiraf eden Defne Samyeli'den flaş açıklama!
Kızının darp edildiğini itiraf eden Defne Samyeli'den flaş açıklama! Güzel yıldız Defne Samyeli, kızı Derin Talu'nun bir dönem birliktelik yaşadığı Emircan Şahin tarafından darp edilmesine dair açıklama yaptı.