Defne Samyeli


Yusuf Araz Sühan Samyeli hakkında suç duyurusunda bulundu Defne Samyeli'nin kardeşi Sühan Samyeli, ablasıyla ev sahibi Yusuf Araz arasında geçen konuşmayı anlattı. Araz ise Sühan Bey'in yalancı şahitlik yaptığını belirtip suç duyurusunda bulundu.
Defne Samyeli evden taşınmayacak İstanbul Kemerburgaz’daki Pasifik Villaları’nda bulunan evine haciz gelen Star TV ekranlarında yayımlanan Sol Yanım dizisinde Asena karakterine can veren Defne Samyeli'nin icra davasında flaş bir gelişme yaşandı.
Defne Samyeli'ne hacizden sonra tahliye şoku! İşadamı Yusuf Araz, 2 yıldır kira alamadığı için haciz gönderdiği Defne Samyeli'ne açtığı tahliye davasını kazandı.
Deren Talu aşkın tanımını yaptı Güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Deren Talu çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Evine haciz gelen Defne Samyeli'nin eşyalarına el konuldu İş adamı Yusuf Araz, 16 bin 720 liralık kirayı 2 yıldır ödemediği gerekçesiyle, Defne Samyeli'yi icraya verdi. Dün Kemerburgaz'daki eve giden memurlar, TV ve koltuklar dahil çok sayıda eşyaya el koydu.
Deren Talu: "Annem hem eleştirir hem de alkışlar" Hafta sonu "Biz Bize" isimli programa konuk olan güzel yıldız Deren Talu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Deren Talu'nun boyu annesini geçti Sosyal medya kullanıcıları Deren Talu ve annesi Defne Samyeli'nin boy farkını konuştu.