Defne Samyeli


Defne Samyeli sosyal medyayı nasıl salladı? Geçtiğimiz yaz Cem Yılmaz’la ilişkisi çok konuşulan Defne Samyeli bu yaza da sosyal medya paylaşımlarıyla damga vurdu. Sosyal medya hesabından paylaştığı çarpıcı paylaşımları ses getirdi. Samyeli’nin sosyal medya sayfasından yaptığı son paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni aldı.
Defne Samyeli Mustafa Sandal'ın peşini bırakmadı Ünlü şarkıcı Defne Samyeli, Mustafa Sandal hakkında "Beni Ağlatma" isimli kitabında hakkında yazılan asılsız iddialar nedeniyle hakarete maruz kaldığını belirterek savcılığa başvurmuştu. Samyeli, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede ünlü şarkıcının cezalandırılmasını talep etmişti.
Defne Samyeli - Serdar Bilgili aşkı başlamadan bitti mi? Komedyen Cem Yılmaz'dan geçen Ekim ayında ayrılan Defne Samyeli'nin Bodrum tatilinde Serdar Bilgili ile yakınlaştığı gündeme gelmişti.
Deren Talu ve Serenay Sarıkaya'nın saç saça rekabeti! Deren Talu’dan Serenay Sarıkaya resti! Genç model, marka yüzü olduğu bir şampuan firmasının çekimine ‘Serenay ile aynı yerde olmam’ diyerek katılmak istemedi!
Serdar Bilgili ve Defne Samyeli arasında neler oluyor? Aşk yaşadıkları iddia edilen Defne Samyeli ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski başkanı Serdar Bilgili, önceki akşam farklı mekanlarda görüntülendi. İkili, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.
Defne Samyeli'nden Cem Yılmaz göndermesi! Güzel yıldız Defne Samyeli, ev sahibiyle kiralarını ödemediği için davalık olmuştu. Samyeli bu olaylar hakkında uzun bir süre sonra ilk kez konuştu. Samyeli ayrıca 'Kimseye küskünlüğüm yok' sözleriyle eski sevgilisi Cem Yılmaz'a da göndermede bulundu.
Defne Samyeli'nin tatlı telaşı Güzel yıldız Defne Samyeli, şu sıralar çok yoğun olduğunu söyledi.