Defne Samyeli


Defne Samyeli apar topar ABD'ye uçtu Güzel yıldız Defne Samyeli sürpriz bir kararla ABD'ye uçtu.
Deren Talu cephesinden konuşulacak haber! Baran Tınaz ile mutlu birlikteliği olan ve "Akıncı" dizisiyle ilk önemli oyunculuk sınavını veren Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu cephesinde konuşulacak gelişme.
Mustafa Sandal Defne Samyeli davasından beraat etti "Beni Ağlatma" isimli kitabında yazdıkları nedeniyle Defne Samyeli'ne hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Mustafa Sandal, beraat etti. Mahkeme Samyeli ile kitapta yer alan sözlerin kanunda suç olmadığını belirtti.
Mustafa Sandal hakim karşısına çıktı Defne Samyeli, Mustafa Sandal hakkında "Beni Ağlatma" isimli kitabında yazdıkları nedeniyle şikayetçi olmuş, ünlü şarkıcı hakkında hakaret suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.
Maskesiz Defne Samyeli'nden konuşulacak itiraf Ünlü yıldız Defne Samyeli, Cihangir’de maskesiz bir şekilde objektiflere takıldı.
Defne Samyeli: "Kızlarıma hiçbir zaman karışmadım" Ünlü yıldız Defne Samyeli muhabirlerin, "Kızlarınız Deren ve Derin'in giyim tarzlarına karışıyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.
Defne Samyeli'nin yeni ev arayışı sürüyor Son dönemde ev sahibi Yusuf Araz ile mahkemelik olmasıyla gündeme gelen güzel yıldız Defne Samyeli, önceki gün objektiflere yansıdı.