Defne Samyeli cephesinden Mustafa Sandal açıklaması!

Ünlü popçu Mustafa Sandal, kendi hayat hikayesini anlattığı "Beni Ağlatma" kitabında aşk yaşadığı kadınların isimlerini açıklayınca adından söz ettirdi. Kitapta aşk yaşadığını iddia edilen Defne Samyeli'nin iddiaları yalanladığı öğrenildi.

6459 okunma

Mustafa Sandal okuyucuyla buluşturduğu "Beni Ağlatma" adlı kitabıyla şu günlerde adından söz ettiriyor... TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre kitabında önceki yıl anlaşmalı olarak boşandığı 10 yıllık eşi Emina Jahovic, Tuba Ünsal, Sabahat Doğanyılmaz aşk yaşadığı kadınlara da yer veren Sandal'ın geçmişte Defne Samyeli ile ilişki yaşadığını açıklaması ise herkesi saşırttı.

"Ağla Ağla" adlı single çalışması ve Cem Yılmaz'la ayrılığıyla gündemde olan Defne Samyeli cephesi kitap için kendilerinden izin alınmadığını, durumdan haberlerinin bile olmadığını belirtti.

Mustafa Sandal kitapta Samyeli için "Defne Samyeli ne istediğini bilen net bir kadındır. Bana 'Senin bakış açın ve modun buysa bana hiç uymuyor' dedi. Yapması gerekeni yaptı ve beni terk etti" satırlarını yazdırmıştı.

Ünlü popçu eski sevgililerinden izin almama nedenini de bir röportajında "Çünkü onlardan onore ederek bahsediyorum" şeklinde açıklamıştı.

Konular Defne Samyeli