Ebru Şallı isyan etti: "Ne ara bu kadar kötü oldunuz?"

Geçtiğimiz günlerde babasının ölümüyle sarsılan Ebru Şallı'nın, acı haber sonrası sosyal medya hesabı üzerinden ürün tanıtımı yapması tepki topladı. Şallı'dan eleştirilere yanıt geldi.

8 yaşındaki oğlu Pars'ı geçtiğimiz yıl nisan ayında lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, pazartesi günü babasının vefatıyla yıkıldı.

Şükrü Şallı, akciğer kanserine yenildi. Babasını son yolculuğuna uğurladıktan sosyal medya hesabından ürün reklamı yapması bazı takipçilerinin tepkisine neden oldu.

Şallı'dan eleştirilere yanıt geldi.

Bu tepkiler karşısında isyan eden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

"Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar... 'Pes dedirtir' vallahi. Hep mi her şeyin altından bir kötülük çıkarılır. Önce bir başsağlığı dilemeyi öğren. İnsan olmayı beceremiyorsun anladım da dene yani en azından. Senin de annen baban var değil mi? Nihayetinde sen de bir anne babadan doğdun. Azıcık bir Allah korkusu olsun!

Bu arada arkamda koca bir sevgi seli, ordu var; beni yalnız bırakmayan, destekleyen... Başsağlığı dileyen herkese sonsuz teşekkürlerimi ve sevgimi gönderiyorum. İyi ki varsınız. Ben de sizi çok seviyorum. Kalplerimiz hep bir..."

Konular Ebru Şallı