Ebru Şallı


Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş Fransa dönüşü gözaltına alındı
Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş Fransa dönüşü gözaltına alındı 10 gün önce Laleli’de esnaflık yapan bazı kişilerden 500 bin dolar alan ve iddia göre kendisinden daha sonra haber alınamayan Ebru Şallı'nın eşi iş insanı Uğur Akkuş, Paris dönüşü gözaltına alındı.
Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'un sandıkta yolları ayrıldı! Paylaşımı olay oldu
Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'un sandıkta yolları ayrıldı! Paylaşımı olay oldu Ebru Şallı, yaptığı paylaşımlarla siyasi düşünce konusunda eşi Uğur Akkuş'la ayrı fikirlere sahip olduğunu gösterdi.
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftinden yeni haber
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftinden yeni haber Kısa süre önce evliliklerinde kara bulutların dolaştığı iddia edilen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çiftinden yeni haber...
Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam'dan 70 milyonluk atak!
Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam'dan 70 milyonluk atak! Bayramda eşi Ebru Şallı'yla Paris'te tatil yapan Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam, Acarkent'teki villasını 70 milyon TL'ye satışa çıkardı.
Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber
Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan flaş haber Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un evliliklerinin bir süredir sallantıda olduğu konuşuluyordu.
Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan aşkıyla pedal çevirdi!
Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan aşkıyla pedal çevirdi! Spora olan düşkünlüğüyle bilinen Harun Tan, önceki gün kız arkadaşıyla Rumelihisarı ve Bebek arası pedal çevirdi.
Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi
Ebru Şallı üzüntüden yüz felci geçirdi Eşi Uğur Akkuş ile problemli bir dönemden geçtiği söylenen Ebru Şallı'dan üzücü açıklama.