Ebru Şallı


Ebru Şallı'dan yürekleri dağlayan paylaşım Geçtiğimiz Nisan ayında 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı’dan duygulandıran bir paylaşım geldi.
Gonca Sağlam'dan Ebru Şallı'ya yanıt! Yazılı basında yer alan habere göre Ebru Şallı, kendisini sosyal medyada linç edip, hakaret eden her kullanıcıyı şikayet etti.
Ebru Şallı'dan herkesi duygulandıran paylaşım 10 yaşındaki oğlu Pars, lenfoma kanserine yenik düşen ünlü yıldız Ebru Şallı, duygusal paylaşımlarına devam ediyor.
Ebru Şallı: "Herkes bana destek olsun" Önceki akşam İstanbul’da görüntülenen Ebru Şallı, gözyaşlarını tutamadı. "Hayata tutunmaya çalışıyorum" diyen Şallı, çirkin yorumlar için de "Herkes bana destek olsun" dedi.
Ebru Şallı: "Söyleyecek bir şey yok" Eski manken Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’la Etiler’de bir klinikte objektiflere takıldı. Son dönemdeki sosyal medya paylaşımları nedeniyle eleştirilere maruz kalan Şallı, bu konuyla ilgili sorular üzerine "Söyleyecek hiçbir şey yok" dedi.
Ebru Şallı'dan art arda duygulandıran paylaşımlar Ebru Şallı, geçtiğimiz Nisan ayında lenfoma tedavisi gören 10 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybetmişti.
Ebru Şallı'dan eşiyle helikopterde romantik paylaşım Ebru Şallı, sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.