Ebru Şallı


Ebru Şallı'nın hüzünlü çiçeği Yaklaşık bir ay önce 9 yaşındaki oğlu Pars'ı lenfoma kanseri nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Pınar Altuğ'dan Ebru Şallı'ya yazılan yoruma sert tepki Oyuncu Pınar Altuğ, oğlu Pars'ın vefatı sonrası verdiği röportajın altına çok çirkin bir yorum yapılan Ebru Şallı'ya destek çıktı ve yazılan saygısız yoruma tepki gösterdi.
Ebru Şallı'dan Anneler Günü'nde yürek yakan sözler Ebru Şallı, Ayşe Arman'a konuştu... 'Şu anda da saçma belki ama “Üşüyor mu, aç mı?” diye düşünüyorum. Tabii ki makul bir açıklaması yok ama, “Beni çok özler, o bensiz ne yapar ki?” diyorum.'
Ebru Şallı'dan yürek burkan paylaşım Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz hafta yaşamını yitirdi. Şallı, oğlunun vefatının ardından yaptığı paylaşımla duygulandırdı.
Harun Tan'ın paylaşımına Ebru Şallı'dan yorum Harun Tan'ın duygu yüklü şiirli paylaşımına eski eşi Ebru Şallı da yorum yaptı.
Harun Tan'dan yürek burkan Pars paylaşımı Geçtiğimiz hafta 9 yaşındaki oğlu Pars'ı toprağa veren Harun Tan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşıma bulundu.
Ebru Şallı zor günler geçiriyor Ebru Şallı’nın oğlu Pars, geçen hafta kansere yenildi. Acılı annenin yavrusunu yaşatmak için 1 yıl boyunca ilik verdiği öğrenildi. Ancak hastalık yeniden nüksetti.