Ebru Şallı


Ebru Şallı'nın formunun sırrı avokado
Ebru Şallı'nın formunun sırrı avokado Manken Ebru Şallı'nın avokado aşkı bir başka...
Gonca Derin'den Uğur Akkuş'u kızdıracak sözler
Gonca Derin'den Uğur Akkuş'u kızdıracak sözler İki çocuğunun annesi Gonca Derin'den 2018 yılında boşandıktan sonra Ebru Şallı ile evlenen Uğur Akkuş, sıkıntılı günler yaşıyor.
Ebru Şallı'nın pizzayla savaşı!
Ebru Şallı'nın pizzayla savaşı! ABD’nin Los Angeles kentine yerleşen Ebru Şallı, California’da ılık havanın tadını çıkarıyor.
Bir süredir ortada görünmeyen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş hakkında olay iddia!
Bir süredir ortada görünmeyen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş hakkında olay iddia! 2019 yılında Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş bir süredir Türkiye’de bulunmuyor.
Ebru Şallı: "Ponçiğin iki tişörtüyle uyuyorum"
Ebru Şallı: "Ponçiğin iki tişörtüyle uyuyorum" Ebru Şallı 16 Nisan 2020'de 10 yaşındaki oğlu Pars'ı lenfoma hastalığı yüzünden kaybetmişti. Evlat acısıyla sarsılan Ebru Şallı, "En bilge ve muhteşem bir melekle yaşadım 9 yıl boyunca... O günden beri, iki tişörtüyle yatağa giriyorum" dedi.
Uğur Akkuş'tan eski eşi Gonca Derin'e nafaka davası!
Uğur Akkuş'tan eski eşi Gonca Derin'e nafaka davası! Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un boşandığı eşi Gonca Derin'e ödediği 2 bin TL'lik nafakanın düşürülmesi için mahkemeye başvurduğu ancak mahkemenin bu talebi reddettiği ortaya çıktı.
Ebru Şallı: "Hiç kimse benden ölmemi beklemesin"
Ebru Şallı: "Hiç kimse benden ölmemi beklemesin" 2020'de 9 yaşındaki oğlu Pars'ın vefatıyla sarsılan eski manken Ebru Şallı, hayranlarına içini döktü.