Ebru Şallı


Ebru Şallı'dan yakışıklı oğlu Beren'e duygulandıran kutlama
Ebru Şallı'dan yakışıklı oğlu Beren'e duygulandıran kutlama Oğlu Beren Tan'ın doğum günü için paylaşımda bulunan Ebru Şallı, oğlunun bebeklik fotoğrafını paylaştı.
Uğur Akkuş maddi krizde mi? Bomba iddialar! Her şeyi satışa çıkardı!
Uğur Akkuş maddi krizde mi? Bomba iddialar! Her şeyi satışa çıkardı! 2019 yılında görkemli bir düğünle Ebru Şallı ile evlenen, o günden bu yana birçok dolandırıcılık iddiasıyla gündeme gelen ve maddi zorluklar yaşayan Uğur Akkuş, elde avuçta ne varsa satışa çıkardı.
Büyük hesaplaşma! Yeniden baba olan Ozan Orhon'a kızı Yağmur'un tepkisi ne oldu?
Büyük hesaplaşma! Yeniden baba olan Ozan Orhon'a kızı Yağmur'un tepkisi ne oldu? 1990'lı yıllarda "Oldu mu Şimdi?" isimli albümüyle pop dünyasında fırtınalar estiren Ozan Orhon, Ağustos 2021'de uzun zamandır aşk yaşadığı kabin memuru Selcan Demirci ile evlenmişti.
Ebru Şallı kahve içerken onlarca poz verdi
Ebru Şallı kahve içerken onlarca poz verdi Bir döneme damga vuran fotomodel Ebru Şallı, fotomodelliğin hakkını verdi.
Sosyal medya 45 yaşına basan Ebru Şallı'yı konuştu
Sosyal medya 45 yaşına basan Ebru Şallı'yı konuştu Ünlü model ve sunucu Ebru Şallı, 45. yaşını ailesi ve arkadaşlarının katıldığı sürpriz bir parti ile kutladı.
Ebru Şallı: "Öyle bir para yok ki"
Ebru Şallı: "Öyle bir para yok ki" Uğur Akkuş'un eşi Ebru Şallı'nın gönlünü almak için değeri 600 bin TL olan Hermes çanta satın aldığı iddia edilmişti.
Bodrum bu sene de zenginlerin tek adresi olacak
Bodrum bu sene de zenginlerin tek adresi olacak Bodrum, şimdiden bu sene de zenginlerin adresi olacağını kanıtladı.