Ebru Şallı


Hadise ve Ebru Şallı'nın uykusuz geceleri Psikolojik gerilim türündeki 'Behind Her Eyes' dizisiyle 'uyku felci' (karabasan) gündem oldu. Hadise'nin 2016'dan beri karabasanla mücadele ettiği, Ebru Şallı'nın da uyku felci sorunu yaşadığı ortaya çıktı.
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un romantik rotası Ebru Şallı ve iş adamı eşi Uğur Akkuş, Sevgililer Günü için soluğu Milano'da aldı.
Ebru Şallı'dan erken 14 Şubat kutlaması Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’un kendisine yaptığı Sevgililer Günü sürprizini sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.
Ebru Şallı: "Online çalışmaya devam ediyorum" Geçen hafta eşiyle birlikte gittikleri ABD tatilinden dönen Ebru Şallı, pandemi döneminde online çalışmaya yoğunlaştığını anlattı.
Ebru Şallı eşiyle birlikte bakım yaptırdı ABD tatilinden dönen Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş ile birlikte özel bir klinikte bakım yaptırdı. Şallı, 3 saat süren bakım sonrası görüntülendi.
Ebru Şallı'ya özel jette 'altın bakım' Güzel isim Ebru Şallı için bakım yapmanın yeri ve zamanı yok.
Uğur Akkuş'tan Ebru Şallı'ya konuşulacak yaş günü hediyesi Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkaş, geçtiğimiz günlerde ABD'ye tatile gitmişlerdi. Eşi Şallı'ya yaptığı jestler ile bilinen Akkuş, tatillerinin ilk günün de uçak kiralamış ve kuyruğuna "En güzel kadın sensin. Seni seviyorum" yazılı pankart astırmıştı.