Ebru Şallı


Fatih Altaylı'dan dikkat çeken Ebru Şallı yazısı 9 yaşındaki oğlunu kaybeden Ebru Şallı'ya başsağlığı mesajları yağarken sosyal medyada akıl almaz yorumlar da göze çarptı. Fatih Altaylı da bu yorumlara çok kızdı ve açtı ağzını yumdu gözünü...
Ebru Şallı'dan herkesi duygulandıran paylaşım Yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Gülben Ergen'den 'o yorumlara' tepki Sevilen sanatçı Gülben Ergen, Ebru Şallı için yapılan çirkin yorumlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Harun Tan'dan oğlunun vefatının ardından ilk paylaşım Ebru Şallı ve Harun Tan'ın 9 yaşındaki evlatları Pars, önceki gün tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yummuştu.
Uğur Akkuş'un eski eşinden Ebru Şallı'ya mesaj Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ebru Şallı’nın oğlu Pars için Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin, başsağlığı mesajı yayınladı.
Ebru Şallı oğlunun mezar taşına ne yazdırdı? Küçük Pars Tan yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi görüyordu. Pars önceki gece hayatını kaybetti.
Ebru Şallı'nın oğlu Pars vefat etti Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan dünyaya gelen 8 yaşındaki oğlu Pars yaklaşık bir yıldır lenfoma tedavisi görüyordu. Pars, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.