Ebru Yaşar'ın lüks villasını böcekler bastı!

Ebru Yaşar’ın Ulus’taki Boğaz manzaralı 35 milyon liralık lüks villasını tahtakuruları bastı. Evi baştan aşağı ilaçlatan Yaşar, ailesiyle bir haftadır otelde kalıyor. Ünlü sanatçı, baştan aşağı ilaçlattığı yaklaşık 35 milyonluk lüks villasındaki tahtakurularından kurtulamazsa evini değiştirecek...

952 okunma

Ebru Yaşar, Ulus'taki Boğaz manzaralı lüks evinden oldu. Önceki gün Nişantaşı City's çıkışı gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Yaşar, başında çok büyük bir dert olduğunu söyledi.

Sanatçı, evini tahtakurularının bastığını belirtti. İş adamı eşi Necat Gülseven, 2 yaşındaki ikizleri Ebrusu ve Hasan Poyraz ile apar topar eşyalarını toplayıp evi terk eden ünlü şarkıcı, otele yerleşti. Günlerdir ailesiyle evinden uzak kalan Yaşar, şu sözlerle de gazetecilere tahtakurularından dert yandı:

"Evi tahtakuruları bastı, bir haftadır otelde kalıyorum. Göçebe hayatı gibi oldu. Bitmeyince evi değiştirip adresten çıkanlar oluyormuş. İnşallah öyle bir şey olmaz. Evi güzelce ilaçlattık, bakalım ne olacak? Evde çalışan kadınları hep yemişler." 

Yaklaşık 35 milyon lira değerindeki 350 metrekarelik 6 oda bir salon villasını tahtakurusu basan Yaşar, bu beladan kurtulamazsa evini değiştirecek. Takvim Gazetesi'nin haberine göre servet değerindeki villasını böcekler basınca huzuru kaçan ünlü sanatçı, çaresiz eşiyle yine aynı semtte yeni ev arayışına girecek.

Konular Ebru Yaşar