Ebru Yaşar


Ebru Yaşar'ın Bodrum konserine ilgi büyüktü
Ebru Yaşar'ın Bodrum konserine ilgi büyüktü Şarkıcı Ebru Yaşar, tüm geliriyle farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin beşincisinin Bodrum Açıkhava'da gerçekleştirdi.
Ebru Yaşar'dan doğa için dördüncü konser
Ebru Yaşar'dan doğa için dördüncü konser Sanatçı Ebru Yaşar, tüm geliriyle farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin dördüncüsünü Bursa Açıkhava'da gerçekleştirdi.
Ebru Yaşar'dan sahnede sitem: "Çekim yapmaktan eğlenemiyorsunuz"
Ebru Yaşar'dan sahnede sitem: "Çekim yapmaktan eğlenemiyorsunuz" Alaçatı gecelerinin vazgeçilmez seslerinden Ebru Yaşar, bir kez daha kalabalık bir gecede sahne aldı.
Ebru Yaşar'ın Afyonkarahisar konseri renkli anlara sahne oldu
Ebru Yaşar'ın Afyonkarahisar konseri renkli anlara sahne oldu Sanatçı Ebru Yaşar, Türkiye'nin en büyük entegre gençlik ve spor etkinliği olan Afyonkarahisar'da düzenlenen Türkiye MotoFest'te sahne aldı.
Ebru Yaşar'ın orman projesinin yarısı bitti, yarısı kaldı
Ebru Yaşar'ın orman projesinin yarısı bitti, yarısı kaldı Önceki akşam Ayvalık'ta sahne alan Ebru Yaşar, konser geliriyle oluşturacağı hatıra ormanı için hayranlarına sahneden teşekkür etti.
Ebru Yaşar ormanlar için sahnede
Ebru Yaşar ormanlar için sahnede Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, geçtiğimiz akşam İstanbul Kuruçeşme'de dinleyicileriyle bir araya geldi. Yaşar, farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin ilkini gerçekleştirdi.
Ebru Yaşar'ın konser gelirleri hatıra ormanı olacak
Ebru Yaşar'ın konser gelirleri hatıra ormanı olacak Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, önceki akşam Çeşme’de sahne aldı.