Ebru Yaşar


Ebru Yaşar'dan Dansöz Didem sorusuna yanıt
Ebru Yaşar'dan Dansöz Didem sorusuna yanıt Dansöz Didem “Bazı sanatçılar alt kadrolarında ve afişlerinde beni istemiyorlar” demişti. Bu şarkıcının Ebru Yaşar olduğu iddia edilmişti.
Hangi iki ünlü şarkıcı Oryantal Didem'i sahnesinde istemedi?
Hangi iki ünlü şarkıcı Oryantal Didem'i sahnesinde istemedi? Oryantal Didem, kadın assolistlere çıkışarak “Alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım. Kendi ülkemde artık bu kadar itilmek, kakılmak çok ağrıma gidiyor. O şarkı söylüyor, ben dans ediyorum. Birbirimizden çok ayrı taraftayız” demişti.
Hande Yener'e sahnede mayo giymeyi özenti bulan Ebru Yaşar soruldu
Hande Yener'e sahnede mayo giymeyi özenti bulan Ebru Yaşar soruldu Ebru Yaşar önceki gün yaptığı açıklamada "Sahnede mayo giymek çok iddialı bir iş. Büyük sahnelerde belki 'Evet' çok güzel oluyor ama bizde biraz özenti gibi duruyor sanki. Ben sahnede mayo giymeyi eğreti buluyorum." demişti.
Ebru Yaşar sahnede mayo giyenlere saydırdı
Ebru Yaşar sahnede mayo giyenlere saydırdı Ebru Yaşar, son dönemde kadın starların iddialı sahne kostümlerini eğreti bulduğunu söyleyip, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.
Ebru Yaşar: "Ödüllerim için özel bir ev yaptırdım"
Ebru Yaşar: "Ödüllerim için özel bir ev yaptırdım" Geçtiğimiz gün bir ödül töreninde basın mensuplarıyla bir araya gelen Ebru Yaşar, aldığı tüm plaketler için özel bir ev yaptırdığını açıkladı.
Ebru Yaşar: "Fire vermedim"
Ebru Yaşar: "Fire vermedim" Son albümü ‘Gel de Sevme’ ile ilgi gören Ebru Yaşar, Kıbrıs’ta sahne aldı.
Ebru Yaşar'dan kapanış konseri
Ebru Yaşar'dan kapanış konseri Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, Turkcell Vadi Açıkhava'da düzenlenen Yıldızlı Geceler konserlerinin son gününde hayranlarıyla buluştu.