Ebru Yaşar

Feridun Düzağaç'tan gürültü koparacak 'Alev Alev' açıklaması!
Feridun Düzağaç'tan gürültü koparacak 'Alev Alev' açıklaması! Feridun Düzağaç'ın yıllardır dillerden düşmeyen hit parçası 'Alev Alev' geçtiğimiz ay Ebru Yaşar tarafından seslendirilmişti.
Ebru Yaşar: “Maddiyatın girdiği işler, çıkara döner”
Ebru Yaşar: “Maddiyatın girdiği işler, çıkara döner” Demet Akalın ve yakın arkadaşları olan Berkay–Özlem Ada Şahin çifti arasında hediye saat krizi çıkmış, taraflar birbirleri hakkında sert açıklamalar yapmıştı. Şarkıcı Ebru Yaşar, yaşanan hediye krizine dair bir açıklamada bulundu.
Ebru Yaşar: "Demet bana sakın hediye alma"
Ebru Yaşar: "Demet bana sakın hediye alma" Yeni şarkısı "Alev Alev"i basın mensuplarına dinleten Ebru Yaşar, Demet Akalın-Berkay arasında yaşanan saat kriziyle ilgili olay yorumlarda bulundu.
Ebru Yaşar'dan olay yaratacak NetFlix atağı!
Ebru Yaşar'dan olay yaratacak NetFlix atağı! Sevilen şarkıcı Ebru Yaşar, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Yaşar, muhabirlere bomba bir haber verdi!
Ebru Yaşar'dan Aslıhan Doğan Turan ve Gülşen'e gönderme
Ebru Yaşar'dan Aslıhan Doğan Turan ve Gülşen'e gönderme 2017'de ikiz bebeklerini dünyaya getiren Ebru Yaşar; önceki gün karşılaştığı muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Özcan Deniz'in istediği şarkıyı Ebru Yaşar kaptı!
Özcan Deniz'in istediği şarkıyı Ebru Yaşar kaptı! Özcan Deniz, Feridun Düzağaç'ın "Alev Alev" şarkısına talip olmuş, şarkıcı "Hayranlarıma karşı sorumluluğum var. Şarkıyı her yerde duyarsam bir süre sonra midem bulanır" demişti.
Ebru Yaşar ve Sıla nasıl pişti oldu?
Ebru Yaşar ve Sıla nasıl pişti oldu? Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun hafta sonu Bodrum konserinde giydiği elbise birçok kişiye aşina geldi. Moda dünyasının yakın takipçileri, çok geçmeden o kıyafeti nerede gördüklerini hatırladı.