Emir Uyar Sırp modelden de çalım yedi!

Adriana Lima’dan ayrılan Emir Uyar’ın özel hayatında hatlar karıştı. İşadamı,geçtiğimiz günlerde Venedik’teki otelinde ağırladığı Sırp model Sofija Milosevic’ten de çalım yedi.

Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla bu yaza damga vuran Türk işadamı Emir Uyar, ayrılık sonrası gaza bastı. Geçen ay İstanbul'da kaçamak yapan Uyar, yurt dışında da boş durmadı. ABD basınının iddiasına göre Uyar'ın kaçamak yaptığı isim ise şu sıralar karışık aşk hayatıyla gündemde. Sosyetik iş adamı, konuşulanlara göre geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Adem Ljajic'in eski aşkı Sofija Milosevic'i Venedik'te sahibi olduğu San Clemente Adası'ndaki otelinde ağırladı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre güzel model, ülkesindeki gazetelerin iddiasına göre de Uyar'la görüşürken Sırp futbolcu Luka Jovic'le Belgrad'da kaçamak yaptı. Hatta Milosevic aşkı uğruna 7 aylık hamile sevgilisini aldatan Jovic, milli takıma sakatlandığı yalanını uydurdu.

Hatta futbolcu, yakayı ele verince milli takım kadrosundan kovuldu. Sırp güzelin aynı anda hem Uyar'ı hem de Jovic'i idare etmesi ise "Sofija'dan Emir'e aşk çalımı" dedirtti.

Konular Adriana Lima