Adriana Lima


Emir Uyar özel jetini Adriana'ya tahsis etti! Türk iş adamı Emir Uyar, tatiline ara verdi. İşlerinin başına geçti. Özel jetini aşkı Adriana Lima’ya tahsis etti. Dünyaca ünlü top model de dün ışık hızıyla İspanya’ya gitti.
Adriana Lima ve Türk sevgilisinin gözlerden uzak tatil planı! Yazar Metin Hara’dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Adriana Lima, Emir Uyar’la görüntülendi. Özel bir yat kiralayan sevgililer, gözlerden uzak bir tatil planladı.
Emir Uyar şöhret sarhoşluğu mu yaşıyor? Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra Türk işadamı Emir Uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima, herkesi şaşırtmıştı.
Adriana'yı öğrenen Emir Uyar'ın annesi şok geçirdi! Sevim Uyar oğlunun 5 yıllık sevgilisinden ayrılıp 2 çocuk annesi, 38 yaşındaki mankenle aşk yaşadığını, Yunan adası Mykonos’ta tatil yaptıklarını gazetelerden öğrenmiş.
Metin Hara'ya takipçilerinden tepki Yazar Metin Hara, eski aşkı Adriana Lima ile olan karesini silemedi. Takipçilerinden tepki geldi: "Sil artık başkasının oldu!."
Adriana Lima, Emir Uyar'ın annesiyle tanışacak Adriana Lima'nın kalbinin kapılarını Türk iş adamına açmasının yankıları sürüyor.
Adrina Lima, Emir Uyar'ı Metin Hara sayesinde mi tanıdı? Güzeller güzeli top mopdel Adriana Lima’nın Türk iş insanı Emir Uyar’la aşkıyla ilgili şok iddia: 'Brezilyalı model, işadamıyla aylar önce eski sevgilisi Metin Hara sayesinde tanıştı.'