Adriana Lima


Adriana Lima paylaştığı fotoğrafla şaşırttı! Türk iş insanı Emir Uyar ile ile büyük bir aşk yaşayan dünyaca ünlü manken ve model Adriana Lima, sosyal medya sayfasından paylaştığı cesur pozla takipçilerini şaşırttı...
Emir Uyar'dan Adriana Lima'ya 225 adet gül! Türk yazar Metin Hara ile yollarını ayırdıktan sonra magazin dünyasında günlerce konuşulan Adriana Lima'ya, yeni Türk sevgilisi Emir Uyar'dan büyük bir jest geldi.
Sosyal medyada Adriana Lima fırtınası esti! Bir süredir Türk iş adamı Emir Uyar ile birlikteliğiyle konuşulan Adriana Lima'nın Instagram paylaşımı olay oldu.
Emir Uyar özel jetini Adriana'ya tahsis etti! Türk iş adamı Emir Uyar, tatiline ara verdi. İşlerinin başına geçti. Özel jetini aşkı Adriana Lima’ya tahsis etti. Dünyaca ünlü top model de dün ışık hızıyla İspanya’ya gitti.
Adriana Lima ve Türk sevgilisinin gözlerden uzak tatil planı! Yazar Metin Hara’dan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Adriana Lima, Emir Uyar’la görüntülendi. Özel bir yat kiralayan sevgililer, gözlerden uzak bir tatil planladı.
Emir Uyar şöhret sarhoşluğu mu yaşıyor? Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra Türk işadamı Emir Uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima, herkesi şaşırtmıştı.
Adriana'yı öğrenen Emir Uyar'ın annesi şok geçirdi! Sevim Uyar oğlunun 5 yıllık sevgilisinden ayrılıp 2 çocuk annesi, 38 yaşındaki mankenle aşk yaşadığını, Yunan adası Mykonos’ta tatil yaptıklarını gazetelerden öğrenmiş.