Adriana Lima


Metin Hara'ya takipçilerinden tepki
Metin Hara'ya takipçilerinden tepki Yazar Metin Hara, eski aşkı Adriana Lima ile olan karesini silemedi. Takipçilerinden tepki geldi: "Sil artık başkasının oldu!."
Adriana Lima, Emir Uyar'ın annesiyle tanışacak
Adriana Lima, Emir Uyar'ın annesiyle tanışacak Adriana Lima'nın kalbinin kapılarını Türk iş adamına açmasının yankıları sürüyor.
Adrina Lima, Emir Uyar'ı Metin Hara sayesinde mi tanıdı?
Adrina Lima, Emir Uyar'ı Metin Hara sayesinde mi tanıdı? Güzeller güzeli top mopdel Adriana Lima’nın Türk iş insanı Emir Uyar’la aşkıyla ilgili şok iddia: 'Brezilyalı model, işadamıyla aylar önce eski sevgilisi Metin Hara sayesinde tanıştı.'
Adriana Lima'nın yeni aşkı Mikonos'ta para saçtı
Adriana Lima'nın yeni aşkı Mikonos'ta para saçtı Adriana Lima aşkıyla tüm dünyanın gündemine oturan Emir Uyar, bonkör çıktı. Sosyetik iş adamı, önceki akşam Brezilyalı modelle Mikonos’taki bir restorana gitti. Uyar, 2180 euro gelen hesaba 3 bin euro ödeyerek toplam 820 euro bahşiş bıraktı.
Metin Hara, Adriana'nın yeni aşkı için ne dedi?
Metin Hara, Adriana'nın yeni aşkı için ne dedi? Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Uyar ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından gözler eski aşkı yazar Metin Hara'ya çevrilmişti.
Metin Hara'nın, Adriana'nın yeni aşkına ilk tepkisi ne oldu?
Metin Hara'nın, Adriana'nın yeni aşkına ilk tepkisi ne oldu? Adriana Lima'nın önce Venedik'te sonra da Mykonos'ta Türk iş adamı Emir Uyar ile görüntülenmesinin ardından gözler, top modelin bir önceki sevgilisi Metin Hara'ya çevrildi.
Adriana Lima ve Emir Uyar Mikonos sokaklarında
Adriana Lima ve Emir Uyar Mikonos sokaklarında Türk iş insanı Emir Uyar ile Adriana Lima'nın aşkı konuşulmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü model Adriana Lima, Türk iş adamı Emir Uyar ile Mikonos'ta görüntülenmişti. İkili, dün akşam da bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.