Adriana Lima


Adriana Lima'ya Türk sevgilisinden 'kalpli' jest Sosyetik iş adamı, önceki gün Londra’daki bir sergiye katıldığı Brezilyalı model için kalp şeklindeki bir tablo satın aldı. Uyar’ın Lima’ya armağanı olan tablonun fiyatı ise tam 85 bin dolar.
Metin Hara'ya tüm merak edilenler soruldu Yazar Metin Hara önceki gün basın mensuplarının soru yağmuruyla karşılaştı...
Emir Uyar, Adriana Lima'yı malikanelerde yaşatıyor Dünyaca ünlü güzel Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk iş adamı Emir Uyar, ünlü top modele hasret kalmamak için kesenin ağzını açtı. Uyar, Miami’de aylık 150 bin dolara lüks bir malikane kiraladı.
Adriana Lima paylaştığı fotoğrafla şaşırttı! Türk iş insanı Emir Uyar ile ile büyük bir aşk yaşayan dünyaca ünlü manken ve model Adriana Lima, sosyal medya sayfasından paylaştığı cesur pozla takipçilerini şaşırttı...
Emir Uyar'dan Adriana Lima'ya 225 adet gül! Türk yazar Metin Hara ile yollarını ayırdıktan sonra magazin dünyasında günlerce konuşulan Adriana Lima'ya, yeni Türk sevgilisi Emir Uyar'dan büyük bir jest geldi.
Sosyal medyada Adriana Lima fırtınası esti! Bir süredir Türk iş adamı Emir Uyar ile birlikteliğiyle konuşulan Adriana Lima'nın Instagram paylaşımı olay oldu.
Emir Uyar özel jetini Adriana'ya tahsis etti! Türk iş adamı Emir Uyar, tatiline ara verdi. İşlerinin başına geçti. Özel jetini aşkı Adriana Lima’ya tahsis etti. Dünyaca ünlü top model de dün ışık hızıyla İspanya’ya gitti.