Emre Mor'u yakan mesajlar!

Galatasaraylı Emre Mor, 3. haftada kırmızı kart görerek taraftarı kızdırdı. Yeşil sahada hüsrana uğrayan 22 yaşındaki futbolcu, çapkınlıkta da umduğunu bulamadı. Mor, mesaj yağmuruna tuttuğu Yağmur Taktaş adlı genç kadından da kırmızı kartı gördü!

1768 okunma

Takvim Gazetesi'nin haberine göre İspanya'nın Celta Vigo takımından Galatasaray'a transfer olan Emre Mor, yeşil saha yerine çapkınlıkta depara kalktı. Daha önce Brezilyalı güzel Angelica Perla'ya sosyal medyada kancayı takan Mor, genç kızdan yüz bulamamıştı.

Ancak ünlü futbolcu, çapkınlıkta yine de pes etmedi. 22 yaşındaki Mor, bu kez de 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen Yağmur Taktaş'ı sosyal medyada yakın markaja aldı.

Taktaş'ı mesaj yağmuruna tutan Mor, önceki gün yakayı ele verdi. Mor'un genç kadınla buluşmak için bin dereden su getirmesi özel yazışmalarında ortaya çıktı. Futbolcunun 23 yaşındaki Adanalı güzelden yüz bulamaması ise "Emre yine mosmor" dedirtti.

Taktaş'la özel yazışmaları ifşa olan Mor'un çapkınlıkta yine ofsayta düşmesi dalga konusu oldu. Mor, "Beni yine görmezden geleceksen bir daha yazmayacağım" dese de Yağmur Taktaş'tan yüz bulamadı.

Konular Spor Haberleri