Spor Haberleri


Başkan Koç: "Listemiz hazır"
Başkan Koç: "Listemiz hazır" Ersun Yanal ile yola devam kararını resmen teyit eden Başkan Koç “Amacımız maçın son düdüğüne kadar savaşan, kaliteli takım kimliği oluşturmaktır” dedi.
Beşiktaş'ta pes etmek yok!
Beşiktaş'ta pes etmek yok! Teknik Direktör Şenol Güneş, G.Saray’ın deplasmanlarda kazanamaması, Başakşehir’in de formsuzluğuna dikkat çekerek “Kalan maçlarımızda kayıp yaşamazsak şansımız yüksek” dedi.
Galatasaray: "Lider döneceğiz"
Galatasaray: "Lider döneceğiz" Geçen hafta koltuğu devralan G.Saray, bugün Rize’de şampiyonluk yolunda oldukça kritik bir 90 dakikaya çıkacak. Tecrübeli hoca, talebelerine “Lider gidiyoruz, lider döneceğiz” diyerek hata istemediğini söyledi.
Fenerbahçe'de Yacine Brahimi seferberliği
Fenerbahçe'de Yacine Brahimi seferberliği İngiliz basını, Fener’in ardından West Ham’ın da Brahimi’ye resmi teklif yaptığını ve iki kulübün yarış halinde olduğunu yazdı.
Patricia Callero Türkiye aşkını konuşturdu
Patricia Callero Türkiye aşkını konuşturdu Sarı-Kırmızılı kaleci Fernando Muslera’nın eşi Patricia Callero, ay-yıldızlı kaseleriyle Türkiye aşkını konuşturdu.
Ünlü isimler ‘Fener Ol’ kampanyasına destek verdi
Ünlü isimler ‘Fener Ol’ kampanyasına destek verdi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün 4 Nisan tarihinden başlattığı "Fener Ol" kampanyası için bugüne kadar toplanan rakam ve bağış yapan magazin ve cemiyet hayatında yer alan bazı ünlü simaların kimliği belli oldu.
Fenerbahçe'de 'bir numara' operasyon
Fenerbahçe'de 'bir numara' operasyon Kadrosunda beş sözleşmeli kaleci bulunduran Fenerbahçe’nin yeni transfer döneminde en önemli hedeflerinden birisi yine file bekçisi.