Spor Haberleri


Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu
Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu Galatasaray’ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo, kararını verdi! Flört listesinde sayısız güzel bulunan ünlü futbolcu, Aleyna Kalaycıoğlu’nu sosyal medyada beğeni yağmuruna tuttu.
Sungur çiftinin yakışıklı oğulları Ege başarıdan başarıya koşuyor
Sungur çiftinin yakışıklı oğulları Ege başarıdan başarıya koşuyor Ahu ve Suat Sungur çifti, oğulları Ege Sungur'un basketboldaki başarısıyla gurur duyuyor.
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında!
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında! Bir dönem Cengiz Ünder ile görüştüğü söylenen Aleyna Kalaycıoğlu; bugünlerde başka bir futbolcunun radarına girdi.
Devrim Özkan futbolcu Lucas Torreria sorulunca kükredi!
Devrim Özkan futbolcu Lucas Torreria sorulunca kükredi! Oyuncu Devrim Özkan bir dönem samimi pozlar verdiği yıldız futbolcu sorulunca küplere bindi.
Nicolo Zaniolo çapkınlıkta gaza bastı!
Nicolo Zaniolo çapkınlıkta gaza bastı! Galatasaray'ın yeni yıldızlarından Nicolo Zaniolo, çapkınlığın kitabını yazmaya devam ediyor....
Çağlar Söyüncü fenomen Serra Pakdemir'in kalbini tekrar kazandı
Çağlar Söyüncü fenomen Serra Pakdemir'in kalbini tekrar kazandı Şimdilerde Atletico Madrid’e transferiyle gündemde olan Çağlar Söyüncü, aşktan yana da güldü. 26 yaşındaki yıldız futbolcu, geçtiğimiz yaz kısa süreli aşk yaşadığı fenomen Serra Pakdemir ile yeniden barıştı...
Lucas Torreira'nın Devrim Özkan'ın adını bile duymaya tahammülü yok!
Lucas Torreira'nın Devrim Özkan'ın adını bile duymaya tahammülü yok! Bir süredir adı oyuncu Devrim Özkan ile anılan Lucas Torreira'ya konuyla ilgili sorular yöneltildi. Bu sırada araya giren futbolcunun yakın arkadaşı, "Aman, ismini duymasın. Lütfen sormayın" dedi.