Spor Haberleri


Oğuzhan Özyakup, Melisa Aslı Pamuk'u aldattı mı?
Oğuzhan Özyakup, Melisa Aslı Pamuk'u aldattı mı? Futbolcu Oğuzhan Özyakup'un Funda Aksu'yu Instagram'dan mesaj yağmuruna tuttuğu yazılmıştı.
Şentürk ailesi objektiflere gülümsedi
Şentürk ailesi objektiflere gülümsedi Eski milli futbolcu Semih Şentürk, geçtiğimiz gün eşi Pınar Şentürk ve çocukları Ada, Naz Ela ile birlikte İstMarina AVM'de görüntülendi.
Volkan - Zeynep Demirel çiftinden herkesi şaşırtan karar!
Volkan - Zeynep Demirel çiftinden herkesi şaşırtan karar! Fenerbahçeli Volkan Demirel ile güzel eşi Zeynep Sever Demirel aldıkları sürpriz kararla herkesi şaşırttı...
Miroslav Stoch ve eşinin yüklü alışverişi
Miroslav Stoch ve eşinin yüklü alışverişi Bir dönem Fenerbahçe'de oynayan Miroslov Stoch ile eşi Pauli Bedzetiova, geçtiğimiz gün geldikleri İstanbul’da kesenin ağzını açtı. Lüks tutkunu eski yenge, 300 bin liralık alışverişte ne var ne yoksa satın aldı.
Volkan Demirel Milli maçı izlemedi
Volkan Demirel Milli maçı izlemedi Yakışıklı kaleci Volkan Demirel, önceki akşam eşi Zeynep'le birlikte Nişantaşı'nda bir etkinliğe katıldı.
Fransız yayıncı gol sevincinin yayınlanmaması için ne dedi?
Fransız yayıncı gol sevincinin yayınlanmaması için ne dedi? A Milli Futbol Takımımızın Fransa ile oynadığı mücadelenin yankıları sürüyor. Kaan Ayhan ile 1-1'lik eşitliği yakalayan millilerimizin gol sevinci, Fransız yayıncı kuruluş tarafından yayınlanmamıştı.
Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş'e çok ağır sözler
Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş'e çok ağır sözler A Spor ekranlarında A Milli Takımımızın Fransa ile 1-1 berabere kaldığı mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç, Şenol Güneş için sert eleştiriler yaptı.