Spor Haberleri

‘Fener ol' alev alev
‘Fener ol' alev alev Başkan Ali Koç’un ekonomik kurtuluş ateşi büyüyor. Kampanya bir ayını doldurmak üzereyken katılımcı sayısı yarım milyonu buldu. Hedef kolay olmasa da ışık görünüyor.
Muslera'nın mutlu aile tablosu
Muslera'nın mutlu aile tablosu Geçtiğimiz hafta eşi Patricia Callero'nun sürprizi ile ikinci çocuğunun kız olacağını öğrenen Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, ailesi ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.
Bafetimbi Gomis ilgi odağı oldu
Bafetimbi Gomis ilgi odağı oldu Sezon başında Galatasaray’dan Suudi Arabistan takımı El-Hilal'e transfer olan Senegal asıllı Fransız golcü Bafetimbi Gomis, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezin’deydi.
Semih Erden: "Aşk hayatımı konuşmayı"
Semih Erden: "Aşk hayatımı konuşmayı" Ünlü basketbolcu Semih Erden, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Erden, havanın güzel olmasıyla birlikte kendisini dışarı attığını söyledi.
Süper Lig’de Beşiktaş fırtınası esiyor
Süper Lig’de Beşiktaş fırtınası esiyor Kartal, topu ezmeyip atağa daha hızlı kalkmaya dayalı sisteme geçince ligin tozunu attırdı ve şampiyonluğun favorisi hâline geldi.
Miroslav Stoch’un İstanbul kaçamağı
Miroslav Stoch’un İstanbul kaçamağı Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve taraftar tarafından sevilen Slovak futbolcu Miroslav Stoch ziyaret için geldiği İstanbul'dan İstinyePark'ı ziyaret etmeden ayrılmadı.
Umut Bulut izin gününde ailesinin yanında
Umut Bulut izin gününde ailesinin yanında Üç senedir Kayserispor'da forma giyen tecrübeli futbolcu Umut Bulut, İstinyePark AVM'de görüntülendi.