Spor Haberleri

Zehra Güneş: "Deprem felaketi hepimizden bir parça kopardı"
Zehra Güneş: "Deprem felaketi hepimizden bir parça kopardı" Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre 10 ili etkileyen 7.7 büyüklüğündeki deprem, voleybol camiasından birçok genç sporcunun hayatını kaybetmesine neden oldu.
Semih Saygıner Dünya şampiyonluğu kazandığı ıstakasını bağışladı
Semih Saygıner Dünya şampiyonluğu kazandığı ıstakasını bağışladı Dünyaca ünlü milli bilardocu Semih Saygıner, "Dünya şampiyonluğu kazandığım ıstakamı bağışlıyorum. Son çocuk okulunu bitirene kadar yani süre gelen destek vermiş olacağız diye düşünüyorum. Bunu biraz olsun anlatabilmek için ben de katkıda bulunmak istedim" dedi.
Hentbol Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu toprağa verildi
Hentbol Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu toprağa verildi A Milli Erkek Hentbol Takımı ve Plaj Hentbolu Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve oğlu Çınar, depremde hayatını kaybetti. Cemal Kütahya ile oğlu Çınar memleketleri Konya'da toprağa verildi.
Mehmet Topal ilk günden beri depremzedelerin yanında
Mehmet Topal ilk günden beri depremzedelerin yanında Eski milli futbolcu Mehmet Topal, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen memleketi Malatya'ya birinci günde gelip, depremzedelerin yardımına koştu.
Hentbol Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti
Hentbol Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve 5 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti Türkiye'yi sarsan deprem felaketinde enkaz altında kalan Hentbol Takımı ve Plaj Hentbolu Milli Takımı Kaptanı Cemal Kütahya ve oğlu Çınar Kütahya'nın (5) cansız bedenine ulaşıldı.
Emre Çolak 'Ölüm var' diyerek futbolu bıraktığını açıkladı
Emre Çolak 'Ölüm var' diyerek futbolu bıraktığını açıkladı İspanya 3. Lig ekiplerinden CF Intercity ile geçtiğimiz ay sözleşme imzalayan Emre Çolak, futbolu bıraktığını açıkladı.
Töre çifti koruyucu aile olabilmek için başvuruda bulundu
Töre çifti koruyucu aile olabilmek için başvuruda bulundu Adana Demirsporlu futbolcu Gökhan Töre'nin eşi Buket Töre, depremzede bir çocuğa koruyucu aile olabilmek için Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na başvuruda bulunduklarını açıkladı.