Erkan Özerman'dan 'cinsel istismar' iddiasına yanıt yok!

Oyuncu olmak isteyen 17 yaşındaki gencin annesi, ünlü organizatör Erkan Özerman’ın oğlunu “Bu yollardan geçeceksin” diyerek istismar ettiğini iddia etti.

13419 okunma

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Erkan Özerman, Ö.E.'yi önce bir odaya götürdü. İddiaya göre gencin üstündeki kıyafetleri çıkartmasını isteyen Best Model Kurucu Başkanı, çırılçıplak kalan gence istismarda bulundu. Olayın şokuyla ajanstan kaçıp eve giden Ö.E.'nin annesi Aysun E., oğlunun anlattıkları üzerine polis merkezine giderek, çocuğunu istismar eden Erkan Özerman'dan şikayetçi oldu. Erkan Özerman hakkında soruşturma başlatıldı.

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programı Özerman'a ulaştı ve yayında Erkan Özerman'ın telefonlara çıkmadığı bilgisi verildi. Program sunucusu Ece Erken, Erkan Özerman'a sert çıkarak "Buna reklam deyip geçmemen lazım. Çok ağır bir suçlama ile karşı karşıyasın. Bir basın toplantısı yapmalısın çok ayıp. Çok mide bulandırıcı bir suçlama. Böyle reklam olmaz. Hiç bir anne evladının isminin böyle bir reklamda geçmesini istemez" ifadelerinde bulundu.

Konular Ece Erken