Ece Erken


Bircan Bali'den Nusret'e şok sözler! Ünlü magazin yorumcusu Bircan Bali, ünlü işletmeci Nusret hakkında konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Ece Erken'e tüyler ürperten ölüm tehdidi! Sunucu Ece Erken canlı yayında yaşadığı sıkıntılı günleri izleyicilerle paylaştı.
Ata Demirer'e kafayı takan kadın oyuncu kim? Sunucu Ece Erken bu sabah magazin gündemine damga vuracak bir iddiayı dile getirdi.
Nur Fettahoğlu ve Beren Saat'in bilinmeyen gerginliği! Yıllar önce "Aşk-ı Memnu" dizisinde birlikte rol alan Nur Fettahoğlu ve Beren Saat'in yıllara dayanan bir gerginlik yaşadıkları iddia edildi.
Işın Karaca'nın eski eşi hakkında olay iddia Şarkıcı Işın Karaca'nın eşi Tuğrul Odabaş'tan boşandıktan kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açmasının yankıları sürüyor...
Ece Erken'den yayın sonrası alışveriş turu Canlı yayınlanan programı sonrasında soluğu İstinyePark'ta alan sunucu Ece Erken, yediği öğle yemeğinin ardından keyifli bir alışveriş turuna çıktı.
Ebru Şallı yüzüğünü neden takmıyor? 2020'ye girmeye sayılı günler kala eski manken Ebru Şallı hayli hüzünlü bir halde görüntülendi.