Ece Erken


Ece Erken’den flaş reddi miras kararı
Ece Erken’den flaş reddi miras kararı Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun uğradığı silahlı saldırı sonucu vefat etmesinin ardından zor günler geçiren sunucu Ece Erken, aldığı kararı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.
Ece Erken yakın arkadaşıyla gecelerde görüntülendi
Ece Erken yakın arkadaşıyla gecelerde görüntülendi Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünden sonra kötü günleri geride bırakmaya çalışan Ece Erken, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Ece Erken yakışıklı oyuncuyla görüntülendi
Ece Erken yakışıklı oyuncuyla görüntülendi Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesinin ardından zor günler geçiren Ece Erken, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Ece Erken miras sorusuna tepki gösterdi
Ece Erken miras sorusuna tepki gösterdi Geçtiğimiz yıl Haziran ayında nikah masasına oturduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü ile sarsılan Ece Erken, Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Ece Erken şok üstüne şok yaşıyor
Ece Erken şok üstüne şok yaşıyor Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu 25 Ocak'ta silahlı saldırı sonucu kaybeden Ece Erken, acısını yaşayamadan her gün başka bir şokla gözünü açıyor.
Ece Erken'in isyanı: "İfşa olacaklar!"
Ece Erken'in isyanı: "İfşa olacaklar!" Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından zor günler geçiren Ece Erken, eşinin evinin izinsiz kiraya verildiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren ünlü sunucu, "Kim eşime ait olan evi izinsiz kiraya verdiyse en az katiller kadar ifşa olacaklar" dedi.
Ece Erken gecelerde görüntülendi
Ece Erken gecelerde görüntülendi Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Bakırköy'de balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmiş; Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayetiyle ilgili aranan şüpheliler yakalanmıştı.