Ece Erken


Benan Mahmutyazıcıoğlu: "Bilişim suçlarına vereceğiz demekle olmuyor" Son dönemde Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı olaylı ilişkiyle gündemden düşmeyen ve ayrılık kararı alan Ece Erken hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Erken'in sahte bir hesap üzerinden Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'na mesaj attığı iddia edildi.
Ece Erken nerede ve nasıl görüntülendi? Boşanma davası süren evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşka nokta koyan Ece Erken objektiflere yansıdı.
Ece Erken feryat etti! Sunucu Ece Erken kendisine yönelik yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından isyan etti.
Ece Erken'in ifşa ettiği boşanma belgesi sahte çıktı! Boşanma davası süren Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, Instagram hesabından ilişkisini bitirdiğini söyleyerek Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma belgesini paylaştı. Ancak avukat Burak Bayram, Erken'in paylaştığı belgenin sahte olduğunu söyleyerek suç duyurusunda bulundu.
Ece Erken yasak aşkının bittiğini açıkladı! Boşanma davası süren Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak aşk yaşayan Ece Erken ilişkisini noktaladığını açıkladı.
Ece Erken'den kirasını isteyen ev sahibine isyan! Kirasını isteyen ev sahibine Corona virüs var diyen Ece Erken, "Ödediğim paraya villada otururdum" diyerek taşınacağını da söyledi.
Ece Erken: "Herkes kınadığını yaşayabilir" Ünlü sunucu Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Unutmayın hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir. Beni, sizi bir tek Allah yargılar. Allah'a hesap veririm" ifadelerini kullandı.