Ece Erken


Murat Boz Defne Samyeli'ne damat mı oluyor? Şarkıcı Murat Boz'un güzel yıldız Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu ile yakınlaştığı iddia edilmişti.
Benan Mahmutyazıcıoğlu sonunda patladı Ece Erken, sunuculuk yaptığı programda evli ve 2 çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını kabul etmişti.
Hıncal Uluç'tan Ece Erken'i küplere bindiren yazı! Ece Erken'in yaşadığı beraberliğim hem yasalarımızda, hem inançlarımızda zina ve suç olduğunu söyleyen Uluç'a Ece Erken'den sert bir yanıt geldi.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu: "Sevmeyenleri Ece Hanım'ı yıkmaya çalışıyor" Ünlü sunucu Ece Erken ile yaşadığı aşkla konuşulan isimler arasına giren evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 'yasak aşk' iddialarıyla ilgili konuştu.
Hadise'yi kız kardeşi Derya Açıkgöz sandılar! Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya cesur pozları kadar makyajsız paylaşımları ile de çok konuşuluyor.
Ece Erken isim vermeden saydırdı! Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir ilişki yaşadığını itiraf etmişti.
Ece Erken'in evli sevgilisi sessizliğini bozdu Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir ilişki yaşadığını itiraf etmişti. Yapılan haberlerin ardından bir açıklama da Erken'in sevgilisi Mahmutyazıcıoğlu cephesinden geldi.