Ece Erken


Pucca'dan Ece Erken'e zehir zemberek sözler! Sosyal medya fenomen Pucca, Ece Erken ile sosyal medyada birbirine girdi. Gerçek ismi Selen Pınar Işık olan Pucca, "Ece sen hayatımda gördüğüm en bomboş bak açık açık söylüyorum en salak kişisin" diyerek ünlü sunucuya yüklendi.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken'li haberleri sildirmek istedi! Ece Erken’le ismi anılan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, hakkında internette çıkan haberlere erişim engeli getirilmesini istedi. Mahkeme, çıkan haberlerin basın özgürlüğü kapsamında olduğunu belirtip bu talebi reddetti.
Alisa Nasya Deniz'den Ece Erken'e sert sözler! Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı aşkla adını duyuran 22 yaşındaki Alisa Nasya Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı 'Soru-Cevap' etkinliğinde Ece Erken'e yönelik konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Ece Erken oğluyla moral buluyor Son dönemde yasak aşkı nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Ece Erken'in en büyük moral kaynağı oğlu…
Benan Mahmutyazıcıoğlu: "Bilişim suçlarına vereceğiz demekle olmuyor" Son dönemde Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı olaylı ilişkiyle gündemden düşmeyen ve ayrılık kararı alan Ece Erken hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Erken'in sahte bir hesap üzerinden Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'na mesaj attığı iddia edildi.
Ece Erken nerede ve nasıl görüntülendi? Boşanma davası süren evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşka nokta koyan Ece Erken objektiflere yansıdı.
Ece Erken feryat etti! Sunucu Ece Erken kendisine yönelik yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından isyan etti.