Ece Erken

Ece Erken'in evli sevgilisi sessizliğini bozdu Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir ilişki yaşadığını itiraf etmişti. Yapılan haberlerin ardından bir açıklama da Erken'in sevgilisi Mahmutyazıcıoğlu cephesinden geldi.
Ece Erken hakkında yasak aşk iddiası! Ünlü sunucu Ece Erken, hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu itiraf etti.
Ece Erken: "Yaz tatilini iple çekiyorum" Sunucu Ece Erken, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Ece Erken'in sahte hesapları ifşa oldu! Ece Erken 'Söylemezsem Olmaz' programında cep telefonu ekranından bir şey göstermek isterken Instagram'daki sahte hesapları da göründü. Ece Erken'in birden çok fake hesabı olduğu göze çarptı.
Ezgi Eyüboğlu'nun aşkına Hadise sektesi! Ezgi Eyüboğlu'nun aşkı, Hadise-Kaan Yıldırım beraberliği yüzünden sekteye mi uğradı?
Bircan Bali bebeğinin cinsiyetini öğrendi Avukat eşi Ömer Gezen ile kısa bir dargınlık yaşayan Bircan Bali; geçtiğimiz haftalarda bebek beklediğini açıklamıştı.
Erkan Özerman'dan 'cinsel istismar' iddiasına yanıt yok! Oyuncu olmak isteyen 17 yaşındaki gencin annesi, ünlü organizatör Erkan Özerman’ın oğlunu “Bu yollardan geçeceksin” diyerek istismar ettiğini iddia etti.